Žuranje v Ljubljani

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Gregor
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 192
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Gregor » 25. Avg. 2005 16:03

Ah... poleti še vedno ostane Trnfest pa prijetno popivanje piva...ob lepem vremenu.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 25. Avg. 2005 16:05

Dons fešta s Heineken-om v Hombre-tu
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 25. Avg. 2005 16:41

A se komu zdi da se je Hombre zadnje čase totalno sfižil...mislm ker folk je notr :roll: , tega ene par let nazaj zihr ni blo? K da bi pršu v en bar sred texasa...
Tko nekak...
Uporabniški avatar
*Lady*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 27. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lady* » 31. Avg. 2005 16:00

Žuramo povsod...Največkrat v Lj. :wink: Privat žuri so zakon in tut vedno bojo,drugač pa kakšen Global,Bachus,včasih Emonska,drgač pa Tramontana=zakon!! :wink:
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 31. Avg. 2005 23:25

jaz hodim v Globala, pred tem pa ponavadi na koktejl v Uršulo. Grem pa zadnje čase tako poredko ven, da sploh ne vem kaj kej dogaja zadnje čase :oops:
*Diamonds are forever*
nogica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a nogica » 31. Avg. 2005 23:47

metron napisal/-a:A se komu zdi da se je Hombre zadnje čase totalno sfižil...mislm ker folk je notr :roll: , tega ene par let nazaj zihr ni blo? K da bi pršu v en bar sred texasa...

Men je pa Hombre res zakon lokal.
Kaj, kašn folk je notr? Js nevem kdaj se ti tm zadržuješ, ampak ko sm js tam, so sami študenti veterine ali pa gimnazija Vič. Kul folk uglavnem :)
Bar sredi texasa? Verjetno ti dajo tak filing uni kipci, slike in kaktusi, k so v baru. Men je vse zakon (tut svetloba), kava je najboljša, kelnarce so tut uredu, pa še parkiraš komot :cool:
Uporabniški avatar
u_k_i
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 31. 8. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a u_k_i » 01. Sep. 2005 7:21

nogica napisal/-a:
metron napisal/-a:A se komu zdi da se je Hombre zadnje čase totalno sfižil...mislm ker folk je notr :roll: , tega ene par let nazaj zihr ni blo? K da bi pršu v en bar sred texasa...

Men je pa Hombre res zakon lokal.
Kaj, kašn folk je notr? Js nevem kdaj se ti tm zadržuješ, ampak ko sm js tam, so sami študenti veterine ali pa gimnazija Vič. Kul folk uglavnem :)
Bar sredi texasa? Verjetno ti dajo tak filing uni kipci, slike in kaktusi, k so v baru. Men je vse zakon (tut svetloba), kava je najboljša, kelnarce so tut uredu, pa še parkiraš komot :cool:



morem se strinjat. je pa ena mala fora.... lahko uletiš na total beden dan, ko so res čudaki (in na primer dobiš skor mizo v glavo),samo to je povsod...je pa res d best, če prideš s ql družbo, ker je pol party do konca, in ti ni treba niti slučajno gledat kaj delaš, pa še po tistih super foteljih se lohka razpšelješ, ko maš vsega dost :gut:

aja, pa še ob 3 zjutri, lahko dobiš kavo v šalčki za čaj...men je ql ...drgač pa vsak po svoje... mene recimo v globala ne spraviš... As mi je pa d best,,pa ko se tam konča, grem komot v hombreta
sanjaj svoje življenje,
a živi svoje sanje
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 01. Sep. 2005 7:31

nogica napisal/-a:
metron napisal/-a:A se komu zdi da se je Hombre zadnje čase totalno sfižil...mislm ker folk je notr :roll: , tega ene par let nazaj zihr ni blo? K da bi pršu v en bar sred texasa...

Men je pa Hombre res zakon lokal.
Kaj, kašn folk je notr? Js nevem kdaj se ti tm zadržuješ, ampak ko sm js tam, so sami študenti veterine ali pa gimnazija Vič. Kul folk uglavnem :)
Bar sredi texasa? Verjetno ti dajo tak filing uni kipci, slike in kaktusi, k so v baru. Men je vse zakon (tut svetloba), kava je najboljša, kelnarce so tut uredu, pa še parkiraš komot :cool:


Nogica...ne da bi imel kaj proti tvojemu pogledu na ombeta...samo verjemi meni,da je polom noter!Jaz grem tja res pol k vsega konec(tako kot velika večina),pa še to zato k drugam nimaš za iti,pol pa upaš,da niso,kar eni bagri pijani noter!Še z varnostnikom sem se pogovarjal k enga poznam,pa je rekel,da je čist adijo pamet,da je kar en folk!
Mogoče kvečjemu,da je bilo to sedaj,ko ni bilo študentov!Ker okoli novega leta so tam zmeri hude fešte :D
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
nogica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a nogica » 01. Sep. 2005 10:59

ryu10kyu napisal/-a:Jaz grem tja res pol k vsega konec(tako kot velika večina),pa še to zato k drugam nimaš za iti

Eto si si že sam odgovoru kako je s tem. Raje ne nikamor it, kokr da greš "pod prisilo" v nek lokal samo zaradi tega, ker je še odprt. Itak, da so takrat sumljivi, pijani oz. že zbrihtani in zaspani notr.
Pridi 1x raje čez dan na kofetka :)

Sicer pa upam, da veš kaj mislm rečt, ker se ne mislim na dolgo in široko razpisat, itak bi bil/je tudi OT.
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 02. Sep. 2005 2:24

sem se ravnokar vrnila iz Globala, kjer je bilo danes bolj mrtvilo kot kaj drugega. Tudi drugače po Lj je bilo bolj malo ljudi :roll:
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
sneška2
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 11. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sneška2 » 02. Sep. 2005 8:57

mi ko smo u lj...1 x na teden..ali pa 2x..gremo u bachusa..in globala...drugače pa ...mogoče mogoče še u hombreta potem..ampak...ni mi lj toliko zanimiva..sem raje na obali...tle u heinikenu,summer timu,cocotu....pa te variante...drugače pa kr pri nas u mb!! u niagari..chill outu...lolll...mi je veliko boljše..ampak..sej fešta je lahko useeno kje...sam da je dobr...in ker nisem izbirčna glede glasbe....ampak moram pa reči,da so u lj dobre žurke!! :D in mi je ql tle...ja,drugače ne bi hodil tja...
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 02. Sep. 2005 9:02

La*Perla napisal/-a:sem se ravnokar vrnila iz Globala, kjer je bilo danes bolj mrtvilo kot kaj drugega. Tudi drugače po Lj je bilo bolj malo ljudi :roll:


A ni bil house gor? :gruebel:
Po moje so ga v sredo toliko žurali,pa pol niso šli...pojdi danes!Ob petkih je več folka,kot ob četrtkih :wink: :)
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 02. Sep. 2005 9:04

mi smo v salonu, bachusu pa globalu ponavad... sam men je Lj ze kr mal dosadila...
najbl vesela sm dol na Krku... najbolj ekipa, pa najbolj zure nardimo...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
Lane
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 22. 9. 2004
Kraj: Rio

Neprebrana objavaNapisal/-a Lane » 02. Sep. 2005 11:06

Trenutno Tramontana in Klub 12 čez vikend.

Pa kakšna kavica v Kavarni Pločnik.
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 02. Sep. 2005 11:56

ryu10kyu napisal/-a:
La*Perla napisal/-a:sem se ravnokar vrnila iz Globala, kjer je bilo danes bolj mrtvilo kot kaj drugega. Tudi drugače po Lj je bilo bolj malo ljudi :roll:


A ni bil house gor? :gruebel:
Po moje so ga v sredo toliko žurali,pa pol niso šli...pojdi danes!Ob petkih je več folka,kot ob četrtkih :wink: :)


ja danes je bil house, sicer je bila muska čisto po mojem okusu, ampak atomosfera drugače pa čisto nikakršna. Najbrž gremo tudi danes, ob petkih pa preverjeno vem, da je hudo :D
s kolegico sva hotle čekirat, kakšna je scena ob četrtkih, ker še nobena od naju ni bila..pa sva ugotovile, da vsaj trenutno bolj žalostna. Se bova rajši kr petka, srede in sobote držale :D
*Diamonds are forever*

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov