Žuranje v Ljubljani

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 05. Mar. 2013 16:47

jaz hodim: top, cirkus, metelkova, k4, kino šiška, orto bar, zadnje čase tudi brooklyn :)
kimykim
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 14. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a kimykim » 15. Apr. 2013 13:31

Ljubljana bo dobila novo diskoteko..iz Beograda: Mr. Stefan Braun :) ko sem bila v Bg v tem klubu mi je bilo norooo :) tok hud house! .. baje bo odprt pon-sob, pa vsak večer neki druzga... super da dobimo neki novga, sam spet uprašanje za kok časa...
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 28. Apr. 2013 23:52

^Ooo kul, kdaj pa bo to? :D google mi ne pomaga..
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 01. Nov. 2013 15:31

++
Zadnjič spremenil dayđremer, dne 20. Maj. 2018 23:14, skupaj popravljeno 1 krat.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 01. Nov. 2013 15:56

kimykim napisal/-a:Ljubljana bo dobila novo diskoteko..iz Beograda: Mr. Stefan Braun :) ko sem bila v Bg v tem klubu mi je bilo norooo :) tok hud house! .. baje bo odprt pon-sob, pa vsak večer neki druzga... super da dobimo neki novga, sam spet uprašanje za kok časa...

Zadnjič sva s kolegom gledala mal fotke iz tle.. Bože isuse kak folk je noter. Poden.. V Cirkusu in Topu je vsaj nekak na nivoju, kul oblečen folk, ta S. B. zgleda ko neka slaba kmetavzerska kopija KMŠja..

Sicer pa je Parlament čist ok če si s kul družbo, ni vstopnine, pocen pijača, lahko greš spredi pojest kej.. Cirkus je meni ok, mi je pa dosadno da moraš plačevat za vstop, pol te pa še nategnejo s cenami pijač.. Isto Top; 5-10€ dat sam da noter pridem je res tu mač. Za ta denar grem s kolegom v Guinessa pa mava ene par rund komot..
Uporabniški avatar
Mimika55
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 29. 6. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimika55 » 04. Nov. 2013 12:22

Men je pa stefan braun top. Sem bila dvakrat in je bilo res noro, sproščeno, folk ni zatežen, vsi se zabavajo, kenarji so tahudi carji, muzika dobra - ko sem bila jaz je bil house, drgače imajo tud r'n'b in to sceno. Skratka, mene bodo definitivno še videli :D
Uporabniški avatar
simona9
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 25. 11. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a simona9 » 25. Nov. 2013 13:45

Meni je v Ljubljani še najboje v Cirkusu :D

Res pa je, da v SB še nisem bila, ampak glede na vaše vpise bo treba obvezno preveriti...poročam :D
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 25. Nov. 2013 18:20

Nisem še nikoli šla v Cirkusa, pa dvomim da sploh bom kdaj, me ne vleče niti slučajno, mislim da sem nekako preživela svoja leta klasičnih natrpanih diskotov po ljubljani.

Mi pa kdaj paše Thai inn alpa Parlament, Guinness, Patricks pa kar je še kaj podobnega. :)
kozoroginjaeva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 2. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a kozoroginjaeva » 03. Jan. 2014 20:57

dayđremer napisal/-a:
somebody napisal/-a:parlament?


Ojjojoojj to je groza od placa, namen ustanovitve parlamenta je ziher bil vzpodbujanje parjenja in razmnoževanja mladih. + je, da ni vstopnine skor nikdar, in da je blizu .
Jaz bi šla na Metelkovo, pa spet ni nihče za. Sam ti standardni diskoji :/


js hodm na metelkovo in je ful dobr tm :D :D
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 14. Jan. 2014 22:06

Pred časom se je na Trubarjevi v centru Ljubljane odprl nov kafič, kjer občasno prirejajo tudi resnejše žure.

Centralna postaja

Glasbeni asortiman izgleda pester, bojda ponujajo tudi nekaj za pod zob in celo paleto koktejlov.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 15. Jan. 2014 1:01

Js tud ne stekam kaj folk vidi v Parlamentu, sama grem tja samo na wc ko je drugje zaprto. Nenormalna guzva, bedna muska, zatezeni varnostniki, srednjesolci.. nope, a-a

Je pa res da nasplosno nisem fen klubov..ce ze, grem 100x raje v Skeleta, je lih tolk blizu kot Parlament, lih tko je zastojn, vec placa je, pa smz da je kr stalna una akcija 2for1 pr koktejlih, tko da..no, pa v Companerosa bi sla pogledat po dolgem casu, drugo me pa niti najmanj ne mika.. I'm old :? :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 24. Feb. 2015 21:18

zadnje čase smo pogosto v pritličju na mestnem trgu. fajn ambient, tako dnevni kot nočni, kul razstave, striparnica, predavanja, okrogle mize, žuri. skratka ni-da-ni.

pa plac 33/45 je tudi ok. predvsem ker je skoraj vsak dan zelo dolgo odprt :D
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 24. Feb. 2015 22:13

^ Do kdaj? Nasploh iscemo kak lokal v centru, ki je odprt po 01:00.. Debata tece, pa te povsod mecejo ven.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 25. Feb. 2015 15:11

Plac 33/45 od 10h do 5h.

Pritličje je do 1h, razen ob četrtkih, petkih in sobotah do 3h.
hadhsad
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 1. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a hadhsad » 01. Mar. 2015 23:27

Me punce žuriramo v TOP-u, Skeletu in Cvetličarni. Bejbe se vidmo:) Dokler sem še mlada bom žurirala :))

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov