Žur po vašem okusu

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 28. Avg. 2013 10:50

Eh dejte no nehat.. Zdej pljuvate po "mestnem clubbingu" kar malo napamet..

Kdo pravi, da je treba bit zunaj do petih? In tudi, a se vam na veselici ni nikoli zgodilo, da ste domov prišli ob petih, zmačkani?

Jst ne obsojam tistih, ki hodite na veselice, pa čeprav imam ustvarjeno svoje mnenje, vi si pa dovoljujete, da mečete vse ljudi kar v isti koš in posplošeno klincate mestne žure v klubih.

Nobenemu ni treba hodit čez scalino, kot se je ena pametnjakovička zgoraj izrazila, piješ če ti paše, če ti ne ti ni treba. Imaš tudi tivoli, zvezda park, nabrežje Ljubljanice, skratka ogromno lepih placev za druženje in pirčkanje..

Je pa res, da se klubi zares nafilajo šele okoli polnoči. Pač ni za stare mame in jamrače. Če si odgovoren in veš, da te kaj čaka naslednji dan, boš to tudi postoril. Se mi je že zgodilo, da sem šel direkt iz žura zjutraj na Krvavec, pa še marsikam, vse je v načelih!

Tko da ja, punce, pridite kdaj z dobro družbo v center, jst pa obljubim, da bom poskušal razbit svoje stereotipe z udeležbo na kaki gasilski veselici :) peace
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 28. Avg. 2013 11:44

Ne boš verjel, ampak js sm že bila parkrat po klubih. In nikakor ne trdim, da so pa na veselicah vsi 0,0.
Ampak tako ogabnega obnašanja kot ga izvaja "razigrana mladež" predvsem v četrtkih zvečer pa tudi še nisem videla. In da ti ni treba hodit po scalini in smeteh? Povej mi, si že kdaj šel skozi zvezdo preden smetarji popucajo potke? Js sm hodila celo leto, 1x na teden okoli pol šestih tam mimo, in verjemi mi, nič kaj lepo ni bilo za videt. Da ne omenjam, da so (bili do nedavnega) spodaj v garažah zastojn veceji (sicer again, poscano vsenaokoli), smetnjaki pa skoraj popolnoma prazni. Zakaj? Ker ni osnovnega človeškega dostojanstva. Ker je velika večina pijana/zadeta ko krave, ker jim je vseeno, ker so razvajeni, ker so navajeni da vedno nekdo pospravlja za njimi.
In ja, se strinjam, to so res lepi placi za pirčkanje. In si je lepo razgrnit dekco na lepo spomladansko popoldne in odpret pivo s prijatelji. Ampak se mi malo gabi, ker vem kaj se je dogajalo/razlivalo/izločalo tam en večer prej (iz istega razloga kako leto nisem mogla jest v emonski).
Glede pitja, in da piješ kot ti paše - js z veseljem spijem kaj ko se gre ven, mam pa par kolegov abstinentov. In ravno oni so v takem okolju deležni največ posmeha, in teženja "težkih frajerjev", ki jim vsake dve minuti momljajoče, preklinjajoče in žaljivo vsiljujejo svoje mnenje in preslinjeno flašo toplega bambusa.

Again - grem z veseljem na navadno veselico in žurat ven po klubih.
Me pa zmotijo take stvari, ki so tako očitno nespoštljive do narave, drugih in navsezadnje, tudi do samega sebe.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 28. Avg. 2013 12:10

Žuri po mojem okusu so večinoma v metalskem "okolišu", drugače pa nimam nič proti tudi proti kakšni plesni klubski zadevi..Samo mora bit praktično obvezno predpogoj takšnega žuranja poprejšnje druženje s kolegi. In to ni mišljeno kot "gremo se nalit k krave pa gremo v klub", ampak mi ponavadi to speljemo tak, da je en del večera namenjen vsesplošnemu chattanju in druženju, potem pa preostanek mogoče v klubu (samo vseeno redko). Najraje smo tam, kjer je glasba še vseeno tok glasna, da se lahko slišimo in pogovarjamo normalno.

Drugač sm pa tud jz najbl fan domačih žurk :)
Zadnjič spremenil ..Evelyn.., dne 28. Avg. 2013 12:11, skupaj popravljeno 1 krat.
It was forever..but it didnt last long..
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 28. Avg. 2013 12:11

pijana mladež je tako na kongrescu kot na gasilskih veselicah.

oboji za sabo puščajo smeti. kar je ogabno. ne me basat, da folk na gasilskih veselicah vse pridno v koše meče. če smo že pri tem, glede na količino ljudi, je na metelkovi zjutraj relativno čisto.

hodit v klube =/= se napijat na kongrescu in it pol v emonsko. emonska ni klub.

ista mladež iz emonske gre tudi na gasilske veselice.

v klube se navadno hodi ob vikendih. tako, da to o tem kako so to neodgovorni ljudje, ne drži. večina mojih prijateljev s katerimi obiskujemo klube, je zaposlenih (razen tistih par, ki so še študenti), športajo, ... so na sploh aktivni in inteligenti ljudje.

moja ideja žuranja, je da greš ven plesat. na glasbo, ki mi je všeč. k temu gasilske veselice ne spadajo. prav tako ne emonska klet. če je treba se za Dja ali koncert zapeljem tudi v drugo državo. če je to žurerski snobizem, naj bo. v končni fazi je tudi obiskovanje izključno gasilskih veselic, neke vrste žurerski snobizem.

ampak naslov teme je žur, kot bi ga vi imeli. meni se zdi fajn, da se znajo ljudje zabavat. kakorkoli pač to počnejo. sej vam ni treba hodit v emonsko.
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 28. Avg. 2013 14:12

Floribunda je lepo opisala stanje. Se v veliki meri strinjam.

Jst osebno vse steklenice in vso svinjarijo pač zmečem v koš. Popizdim pa, ko vidim kake kretene, ki vržejo steklenice, pločevinke v reko. Tako kot sem ti rekel, je veliko sranja, sploh za maximarketom, a vseeno ne moreš kar metat vseh ljudi v isti koš. Mi imamo vedno par vrečk in za sabo vedno pospravimo.

In meni osebno je kul tudi parlament ali emonska, s fajn družbo. Je pa itak jasno, Pacha nekje v tujini ali pa slovenski Cirkus neprimerljivo..

Sej ni panike, vsak naj žura kjer mu paše in kakor mu paše. Vsi izhajamo iz različnih okolij in imamo drugačno družbo. Samo ne mi pa posploševat in stereotipizirat "mestne srajce", ki grejo na koktejl night in potem v klube.. :)

V centru razgrajače vsaj umiri policija, itak šetajo gor in dol, tako da se ni bat da bo kdo delal preveliko štalo.. Nevem pa kako je s policijo na gasilskih žurkah.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 28. Avg. 2013 15:59

^^ Na veselicah imaš večinoma "varnostnike"/gasilce tistega gasilskega, ki organizira.
Nisem fan veselic, pa grem vseeno na vse bližje okoli sebe in redko domov pred jutrom. Tud na veselici ni najlepše proti jutru, na srečo pa pospravijo gasilci.
Me pa minevajo vedno bolj diskoteke, me težko spraviš.

Pristašica domačih žurk, ko zase hiša/koč, kak roj. dan, al pa sam skup poberemo keš in naredimo piknik. Ko okol tebe ljudje, ki jih maš rad (čeprov se naše znajo kar razširt, več k 20 folka), se pogovarjaš, zabavaš, muzka, piješ k norc (pa še super poceni prideš čez). Brez glasne glasbe, kjer se le gledaš k tele :D pa najboljš je k se razvijejo kar v vikend druženje z kako reko/jezerom čez dan, ahhhh :hearts:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov