Tujci - kje?

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*gigita*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 6. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *gigita* » 20. Jul. 2010 21:40

Trenutno je čas ko je veliko tujcev v Ljubljani, vidiš jih povsod, ampak zanima me kje spoznati kakšnega tujca. Kako bi lahko prišla v stik z njimi?
It's all about dancing...
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 20. Jul. 2010 22:11

Jz bi rekla, da pejd viset pred hostle. :D
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 21. Jul. 2010 1:11

zakaj? bi rada sexala s čimveč tujci? brez da bi omaloževala svoj sloves spodobne gospodične v ljubljani?
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 21. Jul. 2010 7:16

če ciljaš na študente imajo erasmus večere ob četrtkih če se ne motim... tam pri emonski kleti... drugače pa ko boš sedela na kavi, pa boš ob sosednji mizi slišala tujce, jih povprašaj, zakaj so se odločli priti v ljubljani, kako se jim zdi, kaj jim je/ni všeč, kam bodo potovali naprej in če bodo zainteresirani zate, se bo debata itak razvila naprej...
ONCE YOU GO PINK, YOU NEVER GO BLING...
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 21. Jul. 2010 9:46

^^Tko nekak, ja. :)

Jao, delusional, rajš se zadrži s takimi..
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 21. Jul. 2010 23:27

Prijavi se na couchsurfing.
Uporabniški avatar
boom_boom*¸
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 31. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a boom_boom*¸ » 24. Jul. 2010 21:40

Facebook? Zihr ma kdo od tvojih prijatlu med frendi kazga tujca, pa mal poglej po njihovih profilih... Dons se to ful najde :)
Uporabniški avatar
KayLeigh
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 5. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a KayLeigh » 24. Jul. 2010 21:58

Na vlaku se da spoznat dost ljudi :) jaz (ko se vozim na faks) skoraj vsak dan srečam kakšnega tujca, kakšen mesec nazaj sem padla v eno zanimivo debato z enim Angležem. Tip je bil smešen za crknit, tolk sem se mu nasmejala kot že dolgo ne. Sej mislim, da je še zmerej nekje v naših krajih (vsaj tko je rekel), pa ga probej poiskat, ker je tip res car :D pa še blazno dobro izgleda :cool:
Briga me za dober vtis, od zdej naprej sem EGO!ST.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 25. Jul. 2010 14:23

na metelkovi jih najdeš vse polno.
pa še dve pivi imajo ponavadi v riti že in so bolj komunikativni :wink:
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 25. Jul. 2010 15:50

Jup, Metelkova. Magar v Celico na pijačko pa jih bo zdej poleti zihr miljon, ker je verjetn čist polhn hostl. Pa na Trnfestu se jih tut vedno par znajde. Jz jih v tork par tja peljem, prid pogledat :P Une tafensi turistke se da pa pomojem v kakem Topu pobrat. Pa ob Ljubljanci tut kofetkajo. Učer se je lih ena grupa spedenanih Špancev sprehajala čez Trubarjevo proti centru.

Zakaj bi pa namerno rada tujce spoznavala, btw? :D
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 26. Jul. 2010 9:53

Lahko ti sporočim ko pride moj kolega z Londona k meni na obisk, pa ti ga za kkšn dan posodim :D
Zakaj namerno spoznavat tujce? Zato, da loh pol greš kam k maš veze :) Js sm naprimer letos šla na madžarsko do kolegov..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 26. Jul. 2010 12:19

^^ Ja, ja, sej ta del mi je jasen. Mam tut jz namenjeno, kako bom šla na Irsko, v Latvijo, gor dol, bla na Poljskem tko ... Sam, ne predstavljam si, da bi se zavestno odločila, da bom šla po Ljubljani za tujci letat. :D Ponavad na take bl spontano naletiš, imo. Jz jih ponavad največ spoznam lih na tripih v hostlih, ko slučajno padeš v kako debato, se zmeniš, da greš zvečer skp požurat, ipd. Pa v lokalih, ki jih priporoča Lonelyplanet, kjer pol najdeš gručo turistov od vsepovsod in nobenih domačinov :lach:, ampak so pa vsi open for new connections. Al pa na kaučsrfingu, sam to je druga kategorija. Tle v Lj so bli pa zaenkrat vsi bl na usput in ponavad bl na žurih zvečer.
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 26. Jul. 2010 12:44

Dobro, sej je mal smešno.. ne rečeš gremo na pjačo u Ljubljano.. ampak pejmo tujce spoznavat :D to je pomoje res bl spontano.. narajmaš jih povsod.. dve leti nazaj smo v naši mali vasici na gasilski veselici punce narajmale 5 nizozemcev (za dol past fletnih), da smo jih pol učile polko plesat :D
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 26. Jul. 2010 21:41

K moji prijateljici prideta dva francozka :D Lahko ti to zaupam, da jih bomo peljali na trnfest...
Uporabniški avatar
*gigita*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 6. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *gigita* » 29. Jul. 2010 16:28

O waaa. ful ste dobrih predlogov napisal. Ja sej vem da je ful čudn rečt da greš pa zdej iskat tujce. Zdele jih je res velik vsepovsod ampak nemorš lih do vsakega pa se z njim začet pogovarjat. saj jst ne mogoče pa naletim kje ''ponesreč'' na kakšnega in padeva v debato. :D

A drugač se lahko na couchsurfing vpišeš tud če si brez ''kavča''? pač sam da mu pokažš mesto al pa karkoli.

miikena napisal/-a: Zakaj bi pa namerno rada tujce spoznavala, btw? :D


Nevem ful se mi je dobr pogovarjat s tujci pa res tko k je rekla Roberta da greš lahko kasneje h komu in lahko na ta način pol hodiš po svetu :) pa vglavnm spoznavaš njihovo kulturo. drugač bi pa tud rada izbolšala angleščino.
It's all about dancing...

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]