Tragedija v Pirničah

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 24. Dec. 2005 13:51

Ena izmed pripovedi:
ok lipa je bla do uceri zvecer klub kamor sm hudila s frendi ga zurat skor usak 5k po vrhu usga sm uceri tm tud praznovala svoj brzdej:(... not sm prsla okol pol 8ih in je bla lipa se cist prazna... okol pol 9ih je not prsla kolegica in je rekla da ji je una ta stara zenska murila neki in jo je komi not spustila halo ob pol 9ih!!!no pol se je mal nafilal in ob ene 9ih pol 10ih smidth po radiu reku folku da nj se pomikajo proti garderobam ker folk uzuni umedleva... ok tkrt bi tko like mogl kej narest. nuben nc ...zur se je nadaljevou... nuben ni vedu kaj se zuni dugaja...(na zalost:( ) okol pol 11ih k se je kokr tok nafilal ze ni blo vec promocij in jih ocitno tud niso misll narest ker jih cez eno uro tud se ni blo... se zmer nuben ni vedu kaj se zuni dugaja... usake tok so se vrata odprla in si lahk vidu kok je folka uzun.. men nc jasn zakaj jih ne spuscajo... k lani je blo tko like 1x vec folka...pol ure prej si mogu it do skreta ce si hotu pridt na vrsto tkrt k te je dejansko prjel...ok nima veze... sla sm gor na balkon... iz ene strani odprt iz druge strani ograjca..ok wtf?!... uredu tud to smo prezvel .. se zmer nismo vedl kaj se s folkom dugaja.... okol pol12ih-12ih se muska ugasne dj neki guvuri ga nism poslusala in pol kr naenkrat muske ni vec naprej... men nc jasn frendica mi pove da je uzuni ena umrla in da zapirajo... jst cist u soku... halo... nuben ni vedu kdo je umru nc... panika...zuni so blie moje frendice...susolke... jok... polom... jst stvari nism mela u garderobi (hvala bogu)..moje frendice pa...in grejo po garderobo... jih cakamo.... tm kopsi... cez 15 minut prideta frendici nazaj povesta da jih je en kops skor ubou...tm s tistimi pendreki porival folk nazaj po stopnicah... ok gresta nazaj so se ze mal umiril...se ene pol ure cakata na garderobo... ostale sedimo tm za mizo cist u soku...pride mim ena punca rab mobitel ker ne prklice svoje sestre k ej uzun...obup...pol jo je hvala bogu prklicala...tko da je bla kul..saj ena...pridemo vn kopsi use powsod...folk stou ob cesti ni vedu kaj nej nardi.. ene par idiotow se je najdl k so se se menl kam nej grejo...hm ... en pub..katastrofa...al gremo raj u ff?...POLOM!!! gremo dam...komi zaspim...upam da ni bla kksna moja frendica med njimi...upam da bo saj tista v kriticnm stanju prezvela...pridm tlele na forum mi nc ni jasn....eni pisejo 2 sta umrle...pol naprej berm...ze 3...pol 4...5...???kok zdj....pol berm kdo je kriu....folk...organizacija...hm...po mojm mnenju zlooooooooooo slaba organizacija...baje taxi ni biu zaston...promocij je zmankal ostale pijace so ble pa po 650sit...not niso spuscal oz so spuscal po 2-3 folka na 3 minute.....sam zato k so hotl zasluzt!!!...mi not pa nc vedl in ga zural...uzuni pa folk zmrzvou omedlevu 2 al clo 3 so pa zrd tega umrle...to n mors vrjet!!! men je res ful zou za te punce in za njihove frende...sorodnike...starse... kaj bi pa lastniku nardila...prsilla bi ga naj gre do starsev umrlih in jim izrece sozalje...ma ubil bi ga in une fakin varnostnike tud..ekipa party time bravo!!! ja protestirite pejte vn iz lipe mi gremo pa tud...vsaj mene ni vec tja!!! lipa is goin down!!!

ve 2 oz.3 k ste mogle zrd enga party tima umret pa R.I.P. iskreno sozalje usm....lipo pa upam da bojo zazgal! pa organizatorje z njo!!!! ps:ja kopsi so nenormalni in nemoralni k jih rabs jih ni nikjer pol k je pa ze itak prepozn pa se unim k res rabjo pomoc nocjo pomagat... groza!

lp:karin


Klik
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 24. Dec. 2005 14:39

pa sej ne moreš vrjet .. :( :? v Lipi so tak stalno bli neki problemi , samo to pa je .. tu mač :? za te nesposobne varnostnike tam poslušam že krepko leto , še takrat ko smo bli nazadnje tam 2003 je bla katastrofa z njimi .. sploh nevem kaj naj rečem .. ne morem vrjet .. :( bogi punci .. :( baje naj bi še blo nevem kolko folka v kritičnem stanju , mrtvi pa naj bi bili 3je ! :?
Uporabniški avatar
x_nika_x
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 167
Na forumu od: 20. 5. 2005
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a x_nika_x » 24. Dec. 2005 14:41

SIEENA napisal/-a:Tragično :nein: Sploh nimam besed. Človek se zamisli ob takih stvareh :? Sploh mi pa ni jasno kako se je vse zgodil, da so jo kr pomečkal do smrti...a je folk čist ponorel al kaj? :( Pa tok mlade punce :? Res žalostno, da prihaja do takih stvari.
Moje sožalje vsem, ki so ju poznali.

se podpišem...bed res :(
...drugač so ble frendice učeri tut tm in sn ful vesela d se jim ni nč zgodil pa so šle ko se je prevelka gužva začela
principesa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 256
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a principesa » 24. Dec. 2005 15:05

pehta napisal/-a:Mislim, da je skrajni čas, da se na tak ali drugačen način omeji ponočevanje in pijančevanje naših otrok od katerih imajo koristi predvsem lastniki lokalov in diskotek. "Ljudi je bilo toliko, da ni bilo več mogoče stati. Ležali smo po tleh," je za 24 ur povedal eden od obiskovalcev diskoteke. "Mislil sem, da mi bo zmanjkalo zraka, ker sem imel pljuča tako stisnjena, da nisem mogel dihati. Komaj sem prišel ven, imel sem občutek, da bom v tisti gneči umrl."

Takole je napisala T.i.n.a.:
Bila sem tam in lahko rečem d večje groze še nisem doživela. Videla sm punci, kako sta ležali na tleh. Vsi so hoteli pomagati, vendar nihče ni znal. Po dolgih 20 min - pol ure so prišli rešilci in policaji. KONČNO, vendar prepozno. Mislim, da je tukaj odgovoren prevsem organizator, ker ni poskrbel za varnost. Prav tako pa je bilo obljubljeno, da bo prost vstop do 22.00, vendar so po nekaterih podatkih zadrževali ljudi, da bi bila ura deset in bi dobili čim več denarja. Ljudje pa so se obnašali povsem neodgovorno in nečloveško. Rinili so naprej, čeprav niso mogli nikamor. Zlomili so celo železno ograjo! O slovenskem zdravstvu pa sploh ne bom izgubljala besed. Moje sožalje...

Nekdo drug pa pravi:
Predstavljajte si, če bi v tistem trenutku v diskotetki kaj zagorelo, in bi potem še vsi tisti, ki so bili notri, začeli panično bežati ven....koliko pa bi bilo tedaj žrtev?! Nesposobnost organizatorja, neodgovornost in kazensko mora odgovarjati! Sicer pa, kaj je 15letnica sploh počela tam?!? Del odgovornosti je pravtako na starših!

kar se je zgodil je katastrofa,.. ampak ni fora samo v pijančevanju in podobnih stvareh....
tud če otorc nebi pil glih tako bi se take katastrofe dogajale,... marsikdo je biu trezn učeri pa jih je glih tko fasu,.. kar se pa organizatorja tiče,.. da majo 2 varnostnika za take primere gužve,... katastrofa,...
nevem zakaj ne zaprejo kluba,...
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 24. Dec. 2005 15:16

Mene je že zjutri, k sm tole slišala na radiju toookkk zmrazil, res sploh nism mogla vrjet ... grozaaaaaa, ampak res groza :cry: Da te množica ljudi potepta do smrti, da ti gazijo žez telo, čez glavo :cry: ... sploh si ne morem predstavljat ... hvala bogu ... še bolj nečloveško, nagravžno in kruto pa se mi zdi to, da naj bi varnostniki te dve deklici vrgli iz lokala zato, ker sta razgrajali. :eek: Kaj hudiča bi lahko tazga počele, da jih je treba zato vržt vn, v gužvo, oblečene vrjetno samo v kkšne poletne majčke ... :cry: Mislim grozaaaaaa ... sramota za našo policijo, zdravstvo ... predvesem pa ... Lipa Lipa Lipa :( ... samo enkrat sm bla tm, pa še to na željo sošolca, ki je praznoval rojstni dan (lani ravno enkrat ob takem času) ... guužvaaaaaaaa za popizdit, vsi se rinejo, mularija ... stari 12, 13, 14 ... let ... že takrat sm rekla ne grem več v Lipo pa če mi plačajo al pa ne vem kaj ...

Ne znam si predstavljat kako šele trpijo družine in bližnji teh deklet ... vem samo to, da je rekla moja mami, da se ji dobesedno zmeša ... da to je neki najbolj groznega kar se lahko zgodi staršu ... :cry: Žalostno, res žalostno, da se je mogl to zgodi, da se bo naša drava končno zganila!! :cry:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 24. Dec. 2005 15:31

Shannan napisal/-a:Pol so pa še kar naprej žural!!??? BOLANO!!! Ljudje so take ovce, da ni za povedat!!! :evil:


Niso naprej žurali, ok?!?
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 24. Dec. 2005 15:35

Pa sej vrjetno tisti, k so bli notr sploh niso vedl kaj se zuni dogaja ... saj tko pravi ena punca ... dokler niso ugasnli tega razbijanja, sploh vedl niso zakaj se gre ... tko da tista mularija, k je bla ob tem času not, ni čist nč kriva ... :?
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 24. Dec. 2005 16:21

Ni, folk je bil notr do ene pol polnoči, pol so jih pa ven nateral... Uni noter itak niso vedl, kaj je blo, dokler ni DJ povedu, da je konc party-ja, pa da morjo it.. To, da so jih neki časa še zadržval notr, pa jim nč povedal, je blo predvidevam da zato, ker bi zagnali paniko in vsi rinli ven.. Tm je mogla pa polcija najprej une stran spravt, k so še notr silili.. Pol odpelat punci, pa poskrbet za ostale ranjene, pol pa šele une vn spravt..

Uzuni je blo pa pomojem miljon folka, in bi Lipa res mogla met več varnostnikov, ki bi skrbel, da se folk ne bi tolk rinu.. K valda, vsi so hotl prit notr do desetih, ker valda noben ni hotu plačat, in jim je blo čist vseen, kok pritiskajo na une pred sabo. Uni okol unih dveh punc pa valda u uni gužvi niso mogl nč narest, k je folk še zmer pritisku nanje, umaknt se niso mel pa nikamor u uni gužvi..
Sej so napisal po unih forumih, da so se drl sam mal, sam mal, pa ni zalegl, ker so še vedno rinli od uzadi.. Unim uzadim pa verjetn ni blo jasn, da je nekdo v smrtni nevarnosti in da bi blo dobr če nehajo rint, pa grejo dam.. Folk bi mogu bit mal bolj strpen, pa pripravljen dat unga jurja za vstopnino, ne pa da so tok probaval prit notr dokler je blo zastonj..

Ma groozn vseskp... Sam je kar je, upam da si bo folk zapomnu to, pa bil naslednjič bolj uizi, pa ne rinu naprej za brezveze...


Še enkrat iskreno sožaljem vsem, ki so punci poznali!
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 24. Dec. 2005 17:15

najprej sozalje prijateljem in svojcem...

berem komentarje sodelujocih.....pred dnevi so odprli Hofer....kmalu bodo razprodaje...
Uporabniški avatar
sQo``
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 310
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Under your bed

Neprebrana objavaNapisal/-a sQo`` » 24. Dec. 2005 18:17

sm pričakovala v bistvu nekaj takega... zgleda da je to edini način da se folk mal spametuje. Krivi so pa vsi tisti ki so bli tam, ki so tam dihal in ki so se tm gužval skratka VSI z lipo na čelu. folk simply ni več normalen.. sej ni prou rečt a ne da je mladina kriva, ker kdaj pa še mladi niso žural a ne? in kjer je žurka tm so pizdarije...je pa treba preživet posledice teh pizdarij, in enkrat so hujše enkrat manj... nimaš kej. ko bodo diskači 18+ in ne tko k zdejh 13,5+ bo mogoče mal drgač. tisti k so bli tm krivijo policaje in organizatorje, drugi mladino... u bistvu sploh ni pomembno ... pa berem razne " upam da natalija ni preveč trpela" ????? a si folk sploh predstavla kako mora bit če te DO SMRTI pohodijo? nevem..
mommy says i'm a special person no matter what the other kids say!
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 24. Dec. 2005 18:32

Jest sm dons že cel dan kr mal v šoku zard tega... pa v bistvu ne poznam nobenga, ki bi bil tam al pa kej. Sam če pomislm, da smo ga še 3, 4 leta nazaj tm skoz žural... mislm groza :(

Prvo kar mi ni jasno zakaj hudiča sploh spuščajo 15 letne otroke notr???!!!
Kokr sm jest v lipo še včasih hodila vem, da za varnost ni tut mal poskrbljeno. Majo 3 varnostnike, ki pa vsi presedijo cel večer na vhodu udobno nameščeni v stole! Nam so tam 2x vlomil v avto in k smo kapse klical so rabl minimalno pol ure da so sploh pršli - tko, da kar se tiče policije --> poden! Aja, neki časa so clo mel enga varnostnika k je hodu mal okol po parkirišču zard raznih vlomov in to... in kaj je delal? Pod luč se je postavu in KAO kontroliral parkirišče, names da bi se mal okol sprehodu :roll:
Tut nevem zakaj spuščajo 3x preveč folka not k poj tut dihat normaln nemorš kaj šele, da bi se premikal... mislm, da je zadn cajt, da to lipo že zaprejo!
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 24. Dec. 2005 18:38

Jaz sem zdaj na teletekstu brala, da v tej Lipi itak nič ne štima in so bli že ene 100x letos tam policaji. Pa da majo kao registrirano to zadevo kot nek lokal, ki je do 23h odprt... :roll: :roll:

No ja, drugač pa nimam besed. Sožalje vsem, ki so bli prizadeti zarad tega. :(
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 25. Dec. 2005 10:22

K A T A S T R O F A :eek: Jst sm bla čist paf k sm slišala tole. :cry:

Včasih sem v Lipo hodila skoraj vsak petek na DJ Time, pa tut sem pa tja na kak party...nikol ni blo take panike, ampak je blo pa kar nekaj slabosti že takrat: wcji vedno polni in zamašeni, pred garderobo in wcji nonstop gužva tko da če si hotu it na svež zrak si komi vn zlezu, slabo prezračevanje, premalo nadzora nad substancami (komot si mal bl v kotu kak joint pokadil pa ni noben trzal kej dost), vedno drenjanje ob šanku, stopnišču, odzgori...komi si pršu mal na balkon da zadihaš...Takrat so vseen bli zlati cajti Lipe. Ampak niiikoli pa ni blo take katastrofe in glede na vse prekšrke, ki jih ima Lipa se lah sam vprašamo a more res nekdo umret, da se v tej državi vse skupi kam premakne? Slika

Bi pa dala tut kritiko na to, kaj delajo -15 let mladi tam? Halooo? Starši bi lahk mal z glavo mislil, ko svojo 15 letnico v mini krilu pustijo v diskoteko? Sploh če te z avtom pripeljejo do lokacije, a noben ni vidu te giga gužve pa reku: družba dans ne bo lipe? A ne morjo dat svojmu otroku jurja več za vstopnino? A sploh kdo od teh staršev pride iskat svoje otroke oz. imajo za taksi al se z nekom xy peljejo dam?Slika

Sorry, ampak ko sm bla jst stara 15 let sm mela uro do 12h bit doma. Ko sm začela vn hodit, najprej v Lipo, pa še nismo imel vozniškega, nas je tja peljal en starš, iskat hodil drug ali pa smo dobili denar za taksi. Vedno smo vedele, da če bo karkoli narobe šlo, naj pokličemo domov in NIKOLI naj se ne peljemo domov s kom, ki ga ne poznamo. Starši so vedno vedeli kam grem, s kom grem in kdaj pribl. pridem domov. Pa smo se kljub temu imeli z družbo ful dobr, smo tut kej popili...

...ampak za današnje cajte mi pa nič več ni jasno...al sm pa pri 23ih že prišla v "fosilna leta" in pretiravam???? Vem le, da to kar se je zgodilo v Lipi in kar se dogaja na partijih NI NORMALNO! Slika
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 25. Dec. 2005 10:36

bad_girl napisal/-a:K A T A S T R O F A :eek: Jst sm bla čist paf k sm slišala tole. :cry:

Včasih sem v Lipo hodila skoraj vsak petek na DJ Time, pa tut sem pa tja na kak party...nikol ni blo take panike, ampak je blo pa kar nekaj slabosti že takrat: wcji vedno polni in zamašeni, pred garderobo in wcji nonstop gužva tko da če si hotu it na svež zrak si komi vn zlezu, slabo prezračevanje, premalo nadzora nad substancami (komot si mal bl v kotu kak joint pokadil pa ni noben trzal kej dost), vedno drenjanje ob šanku, stopnišču, odzgori...komi si pršu mal na balkon da zadihaš...Takrat so vseen bli zlati cajti Lipe. Ampak niiikoli pa ni blo take katastrofe in glede na vse prekšrke, ki jih ima Lipa se lah sam vprašamo a more res nekdo umret, da se v tej državi vse skupi kam premakne? Slika

Bi pa dala tut kritiko na to, kaj delajo -15 let mladi tam? Halooo? Starši bi lahk mal z glavo mislil, ko svojo 15 letnico v mini krilu pustijo v diskoteko? Sploh če te z avtom pripeljejo do lokacije, a noben ni vidu te giga gužve pa reku: družba dans ne bo lipe? A ne morjo dat svojmu otroku jurja več za vstopnino? A sploh kdo od teh staršev pride iskat svoje otroke oz. imajo za taksi al se z nekom xy peljejo dam?Slika

Sorry, ampak ko sm bla jst stara 15 let sm mela uro do 12h bit doma. Ko sm začela vn hodit, najprej v Lipo, pa še nismo imel vozniškega, nas je tja peljal en starš, iskat hodil drug ali pa smo dobili denar za taksi. Vedno smo vedele, da če bo karkoli narobe šlo, naj pokličemo domov in NIKOLI naj se ne peljemo domov s kom, ki ga ne poznamo. Starši so vedno vedeli kam grem, s kom grem in kdaj pribl. pridem domov. Pa smo se kljub temu imeli z družbo ful dobr, smo tut kej popili...

...ampak za današnje cajte mi pa nič več ni jasno...al sm pa pri 23ih že prišla v "fosilna leta" in pretiravam???? Vem le, da to kar se je zgodilo v Lipi in kar se dogaja na partijih NI NORMALNO! Slika


ne, nisi prisla v fosilna leta. Jst sem stara 27, pa sem ga zacela zural tko resno konec 8.razreda, vedno sem povedla kam grem, s kom grem, ko smo se hodili v k4, pa sem bila blizu doma, so mi zmeraj dale denar za taxi- za vsak slucaj, nikoli ne ves.
Da ne govorim, da so bile takrat starostne meje, v Eldorado nisi mogu krtko pridt, v takrat se Turista, potem Central tudi ne, .... edino k4 je bil tako bolj studentski klub.
Zdej pa lahko ze en 16 letnik (preverjeno!!!!) pride komot v Globala, naroci alko, in to je to.
Sem na enem drugem forumu brala, kaj bi bilo pamtno narest: do 18 leta policijska ura, do 21 pa, ce te dobijo v vinjenem ali kaksnem podobnem stanju 3 mesece prisilnega prostovoljnega dela. Se strinjam!!!!!
Sej sem bila tudi jaz mlada, pa vem kako so na nas starejsi gledali, vendar smo imeli mejo v zuranju ...
pa tudi na dosti partyjih sem bila,od Celja do Ambasade, do tistega , ki je bil 31.12.1999 na Gospodarcu, pa si vedno lahko normalno prisel notri.
Danasnja mladina pa: ali ne povejo kam grejo, ali frajle okol hodijo pomankljivo oblecene, ali se stihajo ..... no , ampak to je ze druga zgodba.

Varnostnik je pa dandanes lahko ze prav vsak, ki je malo bolj nabildan...pa k obvlada vsak neki malega od borilnih vescin.
Vcasih smo se varnostnike bali, prou bali, oni so bili bog i batina ... in ce je rekel, da je guzva,je bila guzva.

Lipo,ta hlev - bi rekla moja mami, bi mogl pa ze takrat zapret, ko so Hrvaticu bombo podstavili pod avto...

Pa zdele sem se se neki spomnila:
Lipa je imela full krsitev ze prej, tega partyja niso prijavili ne policiji ne obcini ... OK...
ampak, flajerji so bili talani okolil, reklame so bile na netu, po radiu ... pa te ljudje ne poslusajo, ne berejo nic??!!!! Ce bi,bi lahko prepercili ta party.
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
Uporabniški avatar
u_k_i
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 31. 8. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a u_k_i » 25. Dec. 2005 10:47

meni se pa zdi, da tu žal organizator ni bil kriv, gužva naredi svoje,kot sem reklaže v eni drugi temi, je mojo mami na pohodu od litje do čateža skoraj speštalo(pravi,da je težko prišla do sape),ko so čakali na avtobus, pa so se ljudje začeli prerivat...Žal je to tragična nesreča se pa strinjam da bi mogli po tem končat z zabavo.
sanjaj svoje življenje,
a živi svoje sanje

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov