Stroški poroke

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 27. Maj. 2005 18:48

No, potem pa res nista gorenjca, če sta dala 35.000 po osebi???
Predvidevam, da 3.500? :lol:
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 27. Maj. 2005 18:50

krfjolca napisal/-a:No, potem pa res nista gorenjca, če sta dala 35.000 po osebi???
Predvidevam, da 3.500? :lol:



Pa sej veš kaj mislim! Hja 3.500 sit na osebo ja. Hvala ker si me popravila. ;-)
Drgač pa čista gorenjka
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 27. Maj. 2005 20:31

uuu hvala za ponudbe LUCIFER in LARIKA... k bom tok daleč s temi zadevami vaju prec najamem :D
drgač pa bejbika... ma se čist strinjam ... sam da jst se ne bi glih poročila v LJ, da bi me pol folk tam firbcal... ampak če že sanjam o kakšni svoji potencialni poroki bi to blo zlo verjetn nekje na gorenskem... pa ne bi glih mela kakšnga kostima ker bi se počutla k ena stara baba :D , ampak bi si kupla (nikakor ne sposodla) kakšno bl fancy oblekco
krfjolca ... kar se pa tiče dobrih gostiln tam okoli je pa najboljša baje Vila Bela (brala že dvakrat v Nedelu), ampak žal tud precej draga :?
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 27. Maj. 2005 21:10

Vila Bela se mi je zamerila, ko sva šla lani tja - me je lubi presenetu in me za obletnico povabil tja na večerjo. Je vse rezerviral in to, ko sva pa tja prišla, sva ugotovila, da so naja posedli k eni ohceti - zraven harmonike. DDDDD, za obletnico? Kao romantika, pa to! Pa jim je po telefonu povedal, kaj praznujeva, pa da mora biti miren kotiček pa to ... Svašta. Je pa res tud predrago. Saj je še veliko dobrih gostiln, ki so sprejemljive po ceni, po kvaliteti hane pa še veliko bolj, kot katera od teh "slovečih" lokalov, kjer so večinoma že zaspali na lovorikah in se sploh ne trudijo za "sajenje" in samo še "žanjejo" ... (p.s. se opravičujem za čudne metafore, samo mam v kratkem izpit iz frazeologije in se mi že malo blede ...)
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 27. Maj. 2005 21:27

krfjolca napisal/-a:2 mio, ok, če imaš ful folka, to niti ni tako ogromno. Ampak 5-10 milijonov, kot je prej ena napisala???????? Lepo prosim!


To si nisem zmislila, ampak je bil v eni oddaji organizator porok in je povedal to cifro. Najbrz je se njegov honorar vstet v ceno.
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 27. Maj. 2005 21:32

Najbrž res. Čeprav pomoje se za organizatorje porok odločijo taki, ki imajo neomejeno denarja in se pol ful preseravajo, zato je pa lahko na koncu tak znesek.
Uporabniški avatar
smotkica_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 561
Na forumu od: 11. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkica_ » 28. Maj. 2005 7:37

krfjolca napisal/-a:Zgleda lepo! Bom dodala na sznam :D
Sicer nama je všeč tudi pri Bizjaku na Zg. Beli, pa zelo dobro hrano imajo. Pa še moja starša sta imela tam ohcet in bi bilo že zato zanimivo ... Meni je ful pomembno, da je dovolj prostora in veliko plesišče.

ja krfjolca jaz ti tudi kar priporočam Bizjak, ker je res dobra gostilna, veliko prostora imaš, pa še ločen prostor je, sam bosta morala dovolj prej rezervirati prostor, ker imajo full zabasano vse... :D
Uporabniški avatar
Aemene
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 16. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Aemene » 28. Maj. 2005 8:45

Punce, kje to gledate te gostilne na internetu?

Sicer se še par let ne bom poročila, ampak vseeno, me firbec malo daje :oops:

:D
Uporabniški avatar
shaMa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 8. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a shaMa » 28. Maj. 2005 12:49

aj aj aj .... jaz si pa od malega hocem odletet v Las vegas in se tam porocit .. v kapeli, samo jaz pa muceee :D Ampak ... babe smotane ( beri : miskeee :zustimm: ) zdej ko pa berem pa gledam fotke od @ pa ko so tri sestricne mele tut take velke poroke .... Bi pa jaz tudi toooo :D

Aja moji dve sestricni sta se porocili skupaj - sestri, in je bil tut kar hud zalogaj, no in sta imele piknik, lepo sotor je bil postavljen ( sicer plac je bil pri kolegih, band je bil prav tako iz vez in poznanstev... ) ampak je blo fenomenalno ... Bolj sprosceno in nic manj fancy...vsaj meni se je zdelo, da je blo vse tip top urihtano :D

Aja pa se neki smesnega ... NO, ko sta nevesti prispeli, naj bi jih mozova nesla tam cez ''prag'' , kjer je bil piknik, tako so bli zmenjenji...Ampak jim noben ni povedu, da ni pragu ampak STOPNICE :D aaaa nevesti bi se skor ene 3x skotalili dol pa direkt v Savo :D
Meet me in outer space
I will hold you close
if you're afraid of heights
I need you to see this place
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 28. Maj. 2005 15:10

Vsaka poroka je lepa, če sta ženin in nevesta nasmejana in če je organizacija kolikor toliko urejena. Da se ne čaka,pa da se kdo ne zgubi,... pa če je dobra hrana,pa glasba,.... :cool:
Uporabniški avatar
sandrca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: LJUBLJANA

Neprebrana objavaNapisal/-a sandrca » 30. Maj. 2005 14:33

Enschede napisal/-a:Zato se bom pa jz poročil v Bosni, ker je dol itak vse poceni, pa še dobra muzika! :D



Hehe, to bomo pa še vidl :lol:
sHiT HaPpEnS aLL tHe TiMe
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 01. Jun. 2005 19:41

krfjolca napisal/-a:Najbrž res. Čeprav pomoje se za organizatorje porok odločijo taki, ki imajo neomejeno denarja in se pol ful preseravajo, zato je pa lahko na koncu tak znesek.


Se strinjam s tabo. Če imaš omejeno količino denarja, potem si pač privoščiš poroko po svojih plačniških sposobnostih. In ne glede na to koliko denraja dasta, je za ženina in nevesto čisto poseben dan, ki je namenjen samo njima in njuni ljubezni.
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 10. Avg. 2005 14:45

Druge bolj primerne teme nisem našla zato bom svoje vprašanje zastavila tukaj.

Septembra grem na poroko od fantove sestrične. Dobila sem vabilo, ki je bilo namenjeno njegovi družini in meni. In sedaj me zanima, kaj lahko kot 17-letnica podarim ženinu in nevesti? Ali naj sploh kaj kupim, naredim ... bilo kaj.... ampak rada bi kaj prinesla, da ne bom tam kot privesek. Kaj sploh pričakujejo da prinesem?

Nisem vedela na koga naj se obrnem, pa sem se na vas. To je moja druga poroka na kateri bom. Na prvi sem bila stara 6 let tako da takrat ni bilo problemov.
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 11. Avg. 2005 6:44

Hm... O denarju ne bi ravno, ker ne vem koliko te zadeve stanejo. Drugač pa... Kaj bi jaz rada? Preprosto porpčno obleko, v kateri bom seveda ful lepa :oops: :wink: . Pa imela bi tut bolj majhno in bolj intimno poroko...Mogoče res bolj ožja familija. Pol se gre pa pač še nekam kaj malega pojest in ne ne vem kakšna blazna pojedina. Če bi pa že lahko zbirala bi pa rajš dala mal več dnarja za poročno potovanje in imela mal manj bombastično poroko. :)
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 11. Avg. 2005 11:17

cotkica napisal/-a:Druge bolj primerne teme nisem našla zato bom svoje vprašanje zastavila tukaj.

Septembra grem na poroko od fantove sestrične. Dobila sem vabilo, ki je bilo namenjeno njegovi družini in meni. In sedaj me zanima, kaj lahko kot 17-letnica podarim ženinu in nevesti? Ali naj sploh kaj kupim, naredim ... bilo kaj.... ampak rada bi kaj prinesla, da ne bom tam kot privesek. Kaj sploh pričakujejo da prinesem?

Nisem vedela na koga naj se obrnem, pa sem se na vas. To je moja druga poroka na kateri bom. Na prvi sem bila stara 6 let tako da takrat ni bilo problemov.


Če greste skupaj s fantovo družino, je brezveze, da kupuješ nekaj posebej. Date darilo pač skupaj, pa je, ti pa kakega jurja prispevaš.

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov