Slovenska rap scena

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

žblj
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 27. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a žblj » 23. Mar. 2006 2:44

Ja, sej pravm ... Ni glih uno, da bi z užitkom poslušal ... Jst tričetrt stvari, kar pove, sploh razumem ne, v živo pa še manj. Ampak če pa vse lepo bereš, gre pa res za izjemno poglobljena in duhovita besedila. Že pri Moveknowledgementu na prvi plati, k so mel neki komadov v angleščini, me je čist navdušu. Nekdo, ki obvlada jezik, da se lahko igra z njim, ne pa tile ostali klošarji, k komi par besed skup spravjo. (Ja, Klemen.) :roll:

sam bi res mogu mal dodelat MCjanje, tko da bo mal bolj razumljiv in poslušljiv, pa bo superca :wink:
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 23. Mar. 2006 10:05

evo eni novi na sceni ---> OverDose :)
kompanjoni iz otrostva, kak smesno je znan glas slisat haha
dravlje powa :)
na linku se da slisat en komad...
http://www.mitias.si/News.aspx?news_id=29
http://www.mitias.si/News.aspx?news_id=32
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 23. Mar. 2006 19:43

Ampak jz se spomnim teh overdoseov, bli so nekoč na eni strani ala drawle.com al neki tazga, sam so bli še večji mulci tkrt ...
žblj
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 27. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a žblj » 23. Mar. 2006 19:49

Jooooj če bom slišala Nikolovskega še kdaj govort, si bom začela še lase vn pult :? Ta tip je tok odurno nadut in full of shit, da se ti vsi lasje na glavi pokonc postavjo. Go sit in a corner. Or something. :roll:
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 23. Mar. 2006 19:53

A ne da je... pa k gre on v Neta na kofe v trenirkah, je vse kul, mene pa gledajo k čuka, lej ga cigana v trenirki hod na faks.... :x
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 23. Mar. 2006 20:45

metron napisal/-a:A ne da je... pa k gre on v Neta na kofe v trenirkah, je vse kul, mene pa gledajo k čuka, lej ga cigana v trenirki hod na faks.... :x

liih prej sm ga po tvju gledala k je nek komentirou obleke na letošnjih viktorjih..in je reku d on je biu pa itak dobr oblečen :roll: tip mi je antipatičen do fula :?
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 23. Mar. 2006 21:15

sofia83 napisal/-a:Jooooj če bom slišala Nikolovskega še kdaj govort, si bom začela še lase vn pult :? Ta tip je tok odurno nadut in full of shit, da se ti vsi lasje na glavi pokonc postavjo. Go sit in a corner. Or something. :roll:

ma nikolovskega še pogledat ne smeš, ker takoj misli, da ga pecaš in se ti začne nasmihati z unimi oranžnimi brčicami ... uffff ... zofka pa ja je lep pa erotičen pa tak sexy glasek ... pa lepo je oranžen :D ... pa samski ;) ... te bova s polonco v soboto zvlekli v media park v prvo vrsto, pa ti kak VIP zrihtamo, da se boš lahko pobližje spoznala :razz:
žblj
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 27. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a žblj » 23. Mar. 2006 21:25

bejbika napisal/-a:ma nikolovskega še pogledat ne smeš, ker takoj misli, da ga pecaš in se ti začne nasmihati z unimi oranžnimi brčicami ... uffff ... zofka pa ja je lep pa erotičen pa tak sexy glasek ... pa lepo je oranžen :D ... pa samski ;) ... te bova s polonco v soboto zvlekli v media park v prvo vrsto, pa ti kak VIP zrihtamo, da se boš lahko pobližje spoznala :razz:


Jebote Bejbika, kok si me zdej nasmejala, sm se skor zadavla s tole vodo, k jo pijem :rofl: oranžne brćice :rofl: sam res no, model prov najeda, k govori, človk bi mu najraj en šamar zvizno, da se mal prebudi iz tega svojga filma :rofl: Ja čudim se, zakaj je samski :lach:

Ahahaha, ja jst sm tud gledala Štafeto mladosti, Gemini, k je tipo razlagal, kok je bil na Viktorjih in kok so ble vse bejbe grdo oblečene, on je bil pa v beli bejzbolski jakni in je prav izstopal :rofl: Ahahaha

Kaj pa je v soboto v MP? :)
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 23. Mar. 2006 21:28

Priznam, da nisem slišala u kaj točno je bil oblečen.. ker sm ga komi prebavlala, ... sam tamau ni pustu d bi preklopla kanal :roll:
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 23. Mar. 2006 21:38

sofia83 napisal/-a:[Kaj pa je v soboto v MP? :)


Sami norci. Literally.
žblj
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 27. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a žblj » 23. Mar. 2006 21:41

Aha, being Nikolovski, Plan B, Kazzafura, Doša ... ?

:?

p.s.: Kera sajko slika :( (Hitr skrit vse otroke!) Lyla, tale je zate, k si neki zagreta za Doškota :lach:
http://saminorci.com/forum/uploads/1130 ... 100432.jpg
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 24. Mar. 2006 9:32

jaaaa nikolovski ma koncert :D
s svojimi predragimi ;)
sej sm ti tm pr koncertih napisala ;)
mene je enkrat kr sred moškega veceja napadu :eek: ... se mi je začel sumljivo nasmihat, pol je mogu pa debeli z mano v WC hodt ... matr, tut na moški WC ne morš več normalno it scat, da te ker reper ne peca :roll:

tole je samo za našo Zofi :P :
SlikaSlikaSlika
Slika


sam zarad fotk sm se na same norce prjavla ... loool ... no, prou zabavam se gor :rofl:
žblj
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 27. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a žblj » 24. Mar. 2006 13:49

Ahahahaha una slikca z Darkotom pa Zlatkotom ga zmaga :rofl: Tale Zlatko čist zmeri zgleda k en popišan cvjet al kaj že :D :D

Sam Čokoladni pa ... mmmmm ... si mi prov dan polepšala :P :D :cool:
žblj
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 27. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a žblj » 24. Mar. 2006 14:05

LyLa napisal/-a:bejbika...LOL??? kva si tega zlatana nalimala tle... :nein:
... kva ma to gor.. en mašngvntwannabe .. omg čej ta kdaj keri za gate zlezu sm jst gavrilović :?


Bejbika mi hoče Zlatkota zrihtat :stupid: :lach: Ja mal že žalostn gleda, k da ne bi nobene od blizu še vidu, saaaaam al je ipak reper, alo ... Ma grupijke pa to :megacool: :D

Vpraš Bejbiko :wink:
žblj
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 27. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a žblj » 24. Mar. 2006 14:30

Right back at ya :zunge: :D :D :wink:

Slika

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov