Slovenska rap scena

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 27. Jun. 2006 23:40

Ampak vidva morata pa vsako temo zasmetit :?

Če še v kakšni temi vidim vajin OT bosta šla na hladno :?
Uporabniški avatar
Ange|ina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 26. 8. 2004
Kraj: Pred tipkovnico in ekranom :)

Neprebrana objavaNapisal/-a Ange|ina » 28. Jun. 2006 20:56

LyLa napisal/-a:polupčkite se, pa si razdelte igračke v peskovniku :)
Resno mislim.


vidš Dare, pa te je poslala igrat se v drug peskovnik ;)

kaj bi Dosha na to reku :D


dost OT... amm.. men je od Nikolovskega plata ql, čakam da bo še kdo iz crewja samih norcev ustvaru kšno.. nočm bit karkol pametna kaj je dobr pa kaj ni, men sede to poslušat in tko to je..

Angie
Aye papi eres tan grande y tan duro, Y me lo da tan bueno, Tu eres mi pecado mortal, Coje lo otra vez!!
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 29. Jun. 2006 21:08

:)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 16. Sep. 2010 15:14, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Ange|ina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 26. 8. 2004
Kraj: Pred tipkovnico in ekranom :)

Neprebrana objavaNapisal/-a Ange|ina » 30. Jun. 2006 10:40

no Lyla.. vsaj pr tem se strinjava..

btw.. a poznaš komad Glej jih.. k zlatko reče Dosha zapri mi usta.. no.. to, če bejba reče se še velik bol sliš :D

drgač pa sm rekla sam zato, ker v komadu Sami Norci Dosha na konc reče Pjte se igrt v drug peskovnik!!! :D moj moto zadnjih mescev.. :D

Angie
Aye papi eres tan grande y tan duro, Y me lo da tan bueno, Tu eres mi pecado mortal, Coje lo otra vez!!
Uporabniški avatar
ancy007
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 131
Na forumu od: 31. 5. 2005
Kraj: gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ancy007 » 17. Jul. 2006 11:06

men u bistvu od slovenskih raperjev ni noben posebej ful všeč. kamot pa poslušam npr. Trkaja al pa Murat & Jose, zlo všeč sta mi pa Slon&Sadež (sam ne vem al spadata pod rap). u glavnm onadva sta mi pa res carja, ker če poslušam njuna besedila, umiram od smeha.pa še zlo smešna sta, en od njiju skoz v irharcah okol skače.

u glavnm zdi pa se mi da je tud v sloveniji neki folka k zna rapat, cenim pa velik bolj tiste k rapajo o svojem življenju, k recimo Kocka tko kt ste že ostali povedali se ful neki delajo.k recmo dva iz skupine sta hodila na mojo bivšo srednjo šolo in bl kt kej drucga sta bla polna sama sebe.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 18. Jul. 2006 16:40

-----
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 30. Jul. 2010 10:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
miss_dior
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 9. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a miss_dior » 23. Jul. 2006 15:28

a vm je ušeč GDM GoKoDaMan? :) en nov je to zdej k je meu un komad pa spot migi prasica
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 30. Jul. 2006 21:08

miss_dior napisal/-a:a vm je ušeč GDM GoKoDaMan? :) en nov je to zdej k je meu un komad pa spot migi prasica

mislm že tko je nagravžn on in spot in vsi k so not, pol ns pa še žali ... bemu, da nam jst res zamignla enkrat okol kepe kega kokoDmena ... mislm, ne ti men prodajat nigrske fore ... Yo, bitch na Zahodu, pr ns smo pa kao na Jo, prasica! šou sam rispekt! :lach:
2Short
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 24. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a 2Short » 03. Avg. 2006 19:28

vrjtn nobena ne čekira več tele teme.. sam useen.. povem vm, da sm z MCjanja presedlou na produciranje.. jupii.. :D :D zdele kšn mesc ustvarjam v Reason 2.5...

http://www.2shortproductions.cjb.net
http://www.myspace.com/2shortprod
http://www.ews-crew.bled.eu.org
Freaked
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 368
Na forumu od: 8. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Freaked » 11. Avg. 2006 16:54

~NIA~ napisal/-a:trkaj je ful faca.. obvlada križce pa krožce, ne pa tudi mlinolovca ;) oblubu mi je da me bo nauču tenis!!! ;)
pa tut musko ma ql


Joj ta Rok, nej raj kej novga spesni. Sej je drgač čist odpulen, je pa tud prpast :rolleyes:
Uporabniški avatar
Ange|ina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 26. 8. 2004
Kraj: Pred tipkovnico in ekranom :)

Neprebrana objavaNapisal/-a Ange|ina » 17. Avg. 2006 23:20

že ene parkat poslušala komad od I.Vanisha pa unih dveh na čarliju.. za moje modele.. še en mulc k nima odnosa do žensk.. ja.. važn da oni niso hotl narest videota kjer bi ble bejbe not p nvem kva.. kera gladka bi pa nastopla v videu za komad k sam pič*ke in kur*be in take besede padajo???

mulc pejt mal u kšno šolo za oliko pa nauč se kšne nove besede.. nejbrhud se tut mal ql ne sliš u slovenskem okolju..

Angie
Aye papi eres tan grande y tan duro, Y me lo da tan bueno, Tu eres mi pecado mortal, Coje lo otra vez!!
Uporabniški avatar
ushergirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 4. 10. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ushergirl » 21. Avg. 2006 21:44

Ange|ina napisal/-a:že ene parkat poslušala komad od I.Vanisha pa unih dveh na čarliju.. za moje modele.. še en mulc k nima odnosa do žensk.. ja.. važn da oni niso hotl narest videota kjer bi ble bejbe not p nvem kva.. kera gladka bi pa nastopla v videu za komad k sam pič*ke in kur*be in take besede padajo???

tole je blo tut men totalno polom :heul:
Uporabniški avatar
angel_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 270
Na forumu od: 29. 6. 2006
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a angel_girl » 21. Avg. 2006 22:31

~NIA~ napisal/-a:trkaj je ful faca.. obvlada križce pa krožce, ne pa tudi mlinolovca ;) oblubu mi je da me bo nauču tenis!!! ;)
pa tut musko ma ql


trkaj je bil z nami na maturantskem :D tipo đek, si res ne bi mislila :) kao naj bi šli skupi tekt...sam pol smo se zmeraj križali pa s tega ni bilo nč, kr se tud nismo prav zmenili... :roll: no če ne je pa vseeno :gut:
drgač pa nism neka navdušenka rap scene, kaki komad pa je vseeno oky ;)
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 24. Avg. 2006 22:58

---
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 30. Jul. 2010 15:02, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 24. Avg. 2006 23:50

angel_girl napisal/-a:
~NIA~ napisal/-a:trkaj je ful faca.. obvlada križce pa krožce, ne pa tudi mlinolovca ;) oblubu mi je da me bo nauču tenis!!! ;)
pa tut musko ma ql


trkaj je bil z nami na maturantskem :D tipo đek, si res ne bi mislila :) kao naj bi šli skupi tekt...sam pol smo se zmeraj križali pa s tega ni bilo nč, kr se tud nismo prav zmenili... :roll: no če ne je pa vseeno :gut:
drgač pa nism neka navdušenka rap scene, kaki komad pa je vseeno oky ;)


Z nami je šu isto na maturanca, sam men je šu na koncu že prov na k***c, ker se je kr neki duvov :nixweiss:

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov