Romantično silvestrovanje

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 07. Dec. 2007 8:48

Mah...midva tud nč ne veva. Sj mi je dost vseen,zarad mene če je tko k vsak vikend (filmi)...mislla sva da bova šla z družbo v čatež,ker ma eden veze,pa je že vse polno,tko da je odpadlo to...Nič ne veva. Pomoje bo isto kot pa na vsak drugi dan leta :D
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 07. Dec. 2007 11:51

zame je bilo novo leto vedno skupaj z ognjemetom, ples, zabava, velik ljudi uglavnm žurka..pa tega nikol še nisem doživela tko, da se letos ful veselim k greva v beograd s še enim parom. zaenkrat mi romantični nov let še ni privlačen, mogoče nasledno leto :)
@smrketka@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 347
Na forumu od: 13. 10. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a @smrketka@ » 07. Dec. 2007 13:10

no midva sva bla en let sama v stanovanju. in sem mu pripravila presenečenje. po sobi sem prižgala svečke, izbrala sem glasbo, ki se bo vrtela. oblečena sem bila samo v rdeče spodnje perilo, okoli vratu pa sem imela pentljo. in jaz sem bila njegovo darilo za novo leto :D
men je blo to ful všeč, njemu pa tud, ker je kasneje svoje darilo odprl :D

letos pa sploh še ne veva kako bova. pomoje kar doma al pojma sploh nimava.
sj drgač pa ni treba zganjat neke romantike.a ni glavno da sta skupaj pa da se mata rada
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 07. Dec. 2007 14:09

Ooo.. Moj bo moral verjetno za novo leto delat in bom verjetno kar sama doma ga pila :D

Kaj bi dala, da bi lahko nekam sama šla. Moje idealno praznovanje novega leta bi bilo it na en vikend v hribih ali na morju, da bi bila čisto čisto sama in uživala.. Ah. Mogoče bo pa drugo leto to na vrsti..
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 07. Dec. 2007 16:49

ANGELgirl napisal/-a: Moje idealno praznovanje novega leta bi bilo it na en vikend v hribih ali na morju, da bi bila čisto čisto sama in uživala


Mhm, se strinjam. Jest bi tud šla z mojim tko, da bi bla sama nekje, pa se mela lepo.
Drgač se mi pa romantično silvestrovanje zdi nekak tko, da si s tistim, ki ga imaš rad, da recimo sta sama, kšne svečke, mogoče kej zaplešeta, pol pa da gresta skupej spat...mmm :)
Uporabniški avatar
FairyAngel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 579
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: Svet mojih sanj :)

Neprebrana objavaNapisal/-a FairyAngel » 07. Dec. 2007 19:28

Uuuu, jaaa ... :) Sem pravkar prišla iz term tu blizu nas pa mi je bilo tako všeč, da razmišljam, da bi rezervirala kaj za prihodnje leto - za letos je žal že prepozno. :( Sanjam o sobici samo za naju (ali pa hiški), dobri hrani, pijači, kakšnem kopanju, masaži, savni ... :love:
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 29. Okt. 2008 21:50

Js že cel čas iščem kakšno pametno in predvsem poceni ponudbo v kakšnih slovenskih termah, pa nič ne najdem...mate kako idejo??
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7048
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 30. Okt. 2008 10:53

hm...lansko leto sva preživela sama in ker imava ravno takrat obletnico,jo bova tudi to leto.ne misliva nekaj pretiravat. nabavila si bova nekaj dobrih filmov, skuhala si bova večerjo-lani ni imel pojma da znam kuhati, zato sva jedla pice, spečene v mikrovalovki :runterdrueck: potem pa bo vse ostalo prišlo samo od sebe...res pa je, da je čisto odvisno od fanta, če boste vnesle v ta praznik kaj romantike ali ne...jaz vem, da s tem ne morem pretiravati, ker ni višek romantike :twisted:
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 30. Okt. 2008 11:54

gregalina napisal/-a:Js že cel čas iščem kakšno pametno in predvsem poceni ponudbo v kakšnih slovenskih termah, pa nič ne najdem...mate kako idejo??


Niso glih slovenske, so pa slovaske toplice.. Na supratravel mas ponudbo. Midva razmisljava, da bi šla tja.
Uporabniški avatar
*AnNy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 27. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *AnNy » 30. Okt. 2008 12:15

do zdj mi je blo vsako leto bedno k sm "praznovala."
lansk let sm delala do 1h, pol smo šli u center na kuhano vino pa spat.
predprejšnje leto sm jokala k so vsi zajebal, frendica je bla s tipom, sestrična s kolegicami, tko da sm sama ostala.

letos pa tut ne pričakujem kej posebnga, k bom vrjetn doma spala.

najlepš bi mi pa blo če bi bla s tipom v kakšnih toplicah,đakuzi al pa zuni v bazenu, pa da bi snegec padu..tko k je že *purple* rekla. bi kr sedl ja. :)
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 30. Okt. 2008 13:34

*AnNy napisal/-a:najlepš bi mi pa blo če bi bla s tipom v kakšnih toplicah,đakuzi al pa zuni v bazenu, pa da bi snegec padu..tko k je že *purple* rekla. bi kr sedl ja. :)


to bi jaz tudi, pa letos na žalost še ne bo šlo..
bom verjetno kr doma, pa še to verjetno brez mojega. Jaz bom mogla ostat doma, ker pridejo kolegi in vsi k nam on pa bo najverjetneje tudi s svojimi :(
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 30. Okt. 2008 13:46

Sm vidla, da sm lani napisala, da sm bl za žurersko silvestrovanje..no letos greva pa na romantično..me pele v pariz :D
Uporabniški avatar
Ann*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 282
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ann* » 31. Okt. 2008 12:19

tanika* napisal/-a:Sm vidla, da sm lani napisala, da sm bl za žurersko silvestrovanje..no letos greva pa na romantično..me pele v pariz :D


o za tole s parizom bi bla pa jz tud za hehe

drgač pa še nevem kam bova šla
Uporabniški avatar
mala_s*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 28. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mala_s* » 01. Dec. 2008 23:08

No midva z mojim pa delama čez leto in si pol privoščima. Lani sma bla v Sarajevo, pa mi je blo ful nepozabno doživetje. Letos pa se odpravljama v Amsterdam. Rada pa grema nekam, saj doma ne bi bila sama in oba tut rada potujema.
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 04. Dec. 2008 17:44

a ma kera takšnega fanta, ko mu praznovanje novega leta ni všeč in najraje vse skupaj prespi? :(
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov