Romantično silvestrovanje

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
LovelyM
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 250
Na forumu od: 10. 6. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a LovelyM » 05. Dec. 2007 23:04

Iščem ideje za romantično silvestrovanje v dvoje. Vem, da sem že malce pozna a se bojim, da bova spet doma pri starših :roll:
Podobne teme nisem našla.
Kam se boste odpravili tisti, ki boste letos silvestrovali v dvoje?
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 05. Dec. 2007 23:16

jaz bi najraje bil doma...v topli postelji ob ogledu kaksnega filma...

silvestrovat zunaj mi je brezveze, ker sovražim petarde, ki jih pa je vse polno...in to ponavadi v rokah idiotov....
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 05. Dec. 2007 23:20

mi 2 se ga boma kr napila doma I guess :lach:

hmmm...v dvoje - zakaj pa nebi novega leta dozivela doma v banji polni vrtnic?
I love SISLEY& RW
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 05. Dec. 2007 23:28

Pa zakaj tok forsirate to romantiko? Pa snegec pa vrtnice pa nvem kaj še vse, ko mam js nekoga rada mi je višek romantike že to da sva skupi nekje (pa bilokje) pa da se mava rada :)
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 05. Dec. 2007 23:37

uuu meni bi bilo najbolj romantično silvestrovanje tako, da bi blaz mojim nekje v enih toplicah v zunanjem vročem bazenu, okoli mene sneg, nad mano pa ognjemet, pred mano pa steklenica šampanjca :love:
sva že študirala samo baje pride vse skupaj prav drago, če sploh kje odprejo kopališča na silvestrovo :?

drugače sem pa doživela dve leti nazaj najbolj romantični nov let v Bovcu, ko sem stala na pol metra potlačenega snega in nad mano so padale debele snežinke.cel 31 december in cel prvi januar. :hearts: tok je blo lepo, da se še zdej topim ko se spomnim na to novo leto, ker je bilo res pravljično.Je pa res da mislim da je to edino novo leto bilo, ko je bilo toliko snega.

drgač pa kšna koča v gorah, meter snega, vroč kamin, vidva....nekej najlepšega verjetno, samo pomoje že malce prepozno za kakšne rezervacije kje. :?

je pa verjetno, vsaj meni najboljše da če že nisi v družbi da si doma neki pripraviš in si samedva ustvarita romantičen silvestrov večer.
Uporabniški avatar
lolika69
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 24. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika69 » 06. Dec. 2007 9:27

Midva z lubijem bova kr pr nejmu doma(sama) in si bova lepo skuhala dobro večerjo, mal vinčka popila, šla vn rakete gledat..pol bova pa smuknla u pojstlo....
THE ONLY ROOL ISDON''T BE BORING.DRESSCUTEWHEREVER YOU GO.LIFE IS TO SHORT TOBLENDIN.
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 06. Dec. 2007 10:22

lolika69 napisal/-a:Midva z lubijem bova kr pr nejmu doma(sama) in si bova lepo skuhala dobro večerjo, mal vinčka popila, šla vn rakete gledat..pol bova pa smuknla u pojstlo....


Tole se pa men res zdi najbolš silvestrovanje!
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 06. Dec. 2007 10:27

sončk napisal/-a:Pa zakaj tok forsirate to romantiko? Pa snegec pa vrtnice pa nvem kaj še vse, ko mam js nekoga rada mi je višek romantike že to da sva skupi nekje (pa bilokje) pa da se mava rada :)


ker je nekaterim nam pač to všeč.In to ni nobeno forsiranje :)
Uporabniški avatar
FairyAngel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 579
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: Svet mojih sanj :)

Neprebrana objavaNapisal/-a FairyAngel » 06. Dec. 2007 14:28

Jaz tudi iščem kakšno idejo za silvestrovanje. Že lani sva se odločila, da želiva biti sama, ampak je večina ponudb preko agencij precej zasoljenih (seveda pa vsi dvignejo cene za najdaljšo noč v letu :roll:); če pa bova doma, ne bova sama (ne pri njem in ne pri meni). Any ideas?
Uporabniški avatar
Lorelai20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 380
Na forumu od: 7. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lorelai20 » 06. Dec. 2007 17:24

Jochie napisal/-a:jaz bi najraje bil doma...v topli postelji ob ogledu kaksnega filma...

silvestrovat zunaj mi je brezveze, ker sovražim petarde, ki jih pa je vse polno...in to ponavadi v rokah idiotov....


Ne bi se mogla bolj strinjat. Midva greva letos na naš vikend na morje, kjer si bova lepo sama neki mal bolj spešl skuhala, pila vinček, če nama bo, bova šla ob polnoči na sprehod do morja, drugače pa nameravava tudi večinoma bit v postli pa pogledat kakšno serijo in nekaj muvijev, ki jih drugače ne utegneva.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 06. Dec. 2007 17:43

jst pa ne bi ravno filmov gledala. sej mi ni novo leto en tako hudo spešl praznik, ampak pri tem bi se pa res preveč penzionersko počutila.
če mi bo slučajno kdaj ratalo fanta prepričat v silvestrovanje v dvoje (sanja svinja kukuruz), bom raje navijala za kakšne igrice v dvoje :D, kulinarične izzive, ples,...
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 06. Dec. 2007 18:17

Men bi blo najbol nočno bordanje (sploh, če bi zapadu frišn sneg), vroča čokolada (or smth) za after, pol pa njegova masaža mojih zmrznjenih stopalc pod koutrom. :ill:

Si pa ne predstaulam namakanja med penzijonisti u raznih toplicah, bi najbrš kr zaspala tm not :muede: , gledanje tevejke u pojsli se tut neb dobr končal, ... Js rabm kšn dogajanje.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Lorelai20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 380
Na forumu od: 7. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lorelai20 » 06. Dec. 2007 18:20

Rofl Jullia_ sej kuhala bova tko na vlko :) Ampak to tako vedno. Drgač pa tud js ne gledam na silvestrovo kt na nek uau praznik, mi je božič veliko lepši, ampak mi pa vseen full pomeni da sva skupaj. Lani sva laufala po celem Rimu pa je bilo čist preutrujajoče, ko smo se zvečer vrnili v hotel sva se samo še zrušla v postlo :D Tako da letos bo veliiik bolj v izi vse skupaj.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 06. Dec. 2007 19:44

ja to itak, če se greš turista, greš zvečer lahko samo še spat. samo tv se mi ne dopade kot predlog. jst bi recimo spekla piškote (imaš par zanimivih idej na blogu, btw :) ), skuhala vino, potem bi se šla pa flašo resnice, slačipoker,... :D
Uporabniški avatar
LovelyM
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 250
Na forumu od: 10. 6. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a LovelyM » 07. Dec. 2007 1:25

Sej midva bi bila doma, ampak niti pri njemu niti pri meni ne bova sama, kar sva dozivela ze lansko leto in ni blo fajn.

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov