Novoletna darila / Xmas presents [Združeno]

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 30. Nov. 2005 17:56

ne boljše so miške,jst mam 3 doma,tooook so qt :love: hrčki so pa bl taki nedružabni pa skos spijo :P
Let the good times roll.
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 30. Nov. 2005 21:12

girlie napisal/-a:ne boljše so miške,jst mam 3 doma,tooook so qt :love: hrčki so pa bl taki nedružabni pa skos spijo :P


začne se s tremi, kmalu jih je 100 :)

no ja, darila, js niti ne kupujem kej preveč razn za res najbližje (predvsem fanta no), ker mam omejena finančna sredstva
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 01. Dec. 2005 0:59

girlie napisal/-a:ne boljše so miške,jst mam 3 doma,tooook so qt :love: hrčki so pa bl taki nedružabni pa skos spijo :P


no, mi rabmo nekaj, ker bo druzabno, debelo in nebo celo noc jodlalo v kletki :D nekaj za pocohat pa tak...ko nasa Petra to tak rada carta :D hvala za mnenje obema :D
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 01. Dec. 2005 1:04

Hahha, ja to glih ne... :D Se pravi, da so hrčki bolj na slabem glasu ne :D Valda, more dat živalca malo življenja tui od sebe ne :D

Zaj so še na listi Morski prašički :D
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 01. Dec. 2005 5:48

sAdie napisal/-a:no, mi rabmo nekaj, ker bo druzabno, debelo in nebo celo noc jodlalo v kletki :D nekaj za pocohat pa tak...ko nasa Petra to tak rada carta :D hvala za mnenje obema :D

:lol: kak sem se zdaj nasmejala.. heheheh
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 01. Dec. 2005 5:57

Mark napisal/-a:Hahha, ja to glih ne... :D Se pravi, da so hrčki bolj na slabem glasu ne :D Valda, more dat živalca malo življenja tui od sebe ne :D

Zaj so še na listi Morski prašički :D


Zakaj pa ne bi pritlikavega zajčka? Večinoma so fajn cartasti, pa nooooro mehki za mečkat :D
Lahko sevede naletiš na izjemo - moja Cofka se pusti božat samo ko njej zapaše, se pa zadnje čase zelo dobro razumeta s psičko ...
Uporabniški avatar
Petra5
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 14. 4. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Petra5 » 01. Dec. 2005 14:03

:lol: pa dajte no jaz se bom polulala od smeha. Pa kaj ste zaj celo doktorsko dizertacijo stega naredli kako živalco meni kupit :D :lol: . Jaz cepam zraven, :lol: . Hahahahaha.
sAdie pa Mark me zanima kaj bota vidva skup spocala, pa kak hitro še bol pa kak bo B reagiral hahahahaha. To bodo še šovi :lol: . Komaj čakam Božička :lol: .
Aja jaz sem tudi za vaju darilo najdla haha :loldev:
Qualis vita finish ita
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 01. Dec. 2005 14:08

urszika napisal/-a:
girlie napisal/-a:ne boljše so miške,jst mam 3 doma,tooook so qt :love: hrčki so pa bl taki nedružabni pa skos spijo :P


začne se s tremi, kmalu jih je 100 :)


sej so same punčke :P
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 01. Dec. 2005 14:12

sAdie napisal/-a:
girlie napisal/-a:ne boljše so miške,jst mam 3 doma,tooook so qt :love: hrčki so pa bl taki nedružabni pa skos spijo :P


no, mi rabmo nekaj, ker bo druzabno, debelo in nebo celo noc jodlalo v kletki :D nekaj za pocohat pa tak...ko nasa Petra to tak rada carta :D hvala za mnenje obema :D

hmmmmm....miške so družabne,debele so,če jih futraš s čokolado :D ponoč so pa kr tihe v primerjavi s hrčkom,ki bo celo noč gonu tiso kolo :lol: moje miške so že kr navajene,da jih primeš v roko,pa ful so sladkosnede,sploh pa obožujejo čokolado :D
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 01. Dec. 2005 23:57

Petra5 napisal/-a:sAdie pa Mark me zanima kaj bota vidva skup spocala, pa kak hitro še bol pa kak bo B reagiral hahahahaha. To bodo še šovi :lol: . Komaj čakam Božička :lol: .
Aja jaz sem tudi za vaju darilo najdla haha :loldev:

Hahahah :D Se boma zmenla z lastnikom, če lahko pol nazaj prnesema, če pri vaju nebo doživel toplega sprejema :D :D :lach: :lach:

Bomo že nekak izpelali načrt, smeehi :lol:
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
majajaja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 2. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a majajaja » 02. Dec. 2005 23:26

A ta ne taprav dedek mraz tud velja?

moje darilo se zaenkrat skriva tukaj, drzte pesti da zadanem :))

http://www.nakupovanje.net/customer/help.php?section=nagradnaigra
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 03. Dec. 2005 0:07

bucka81 napisal/-a:
girlie napisal/-a:
sAdie napisal/-a:
girlie napisal/-a:ne boljše so miške,jst mam 3 doma,tooook so qt :love: hrčki so pa bl taki nedružabni pa skos spijo :P


no, mi rabmo nekaj, ker bo druzabno, debelo in nebo celo noc jodlalo v kletki :D nekaj za pocohat pa tak...ko nasa Petra to tak rada carta :D hvala za mnenje obema :D

hmmmmm....miške so družabne,debele so,če jih futraš s čokolado :D ponoč so pa kr tihe v primerjavi s hrčkom,ki bo celo noč gonu tiso kolo :lol: moje miške so že kr navajene,da jih primeš v roko,pa ful so sladkosnede,sploh pa obožujejo čokolado :D


Joj saj so luškane, ampak, tudi tvoje kakajo nonstop, ko jih v roko vzameš. Jaz sem jo mela eno malo belo miško, pa je nonstop kakala :rofl:

ja,ampak res :rofl: :rofl: :rofl: na začetku so moje tud takoj srale k si jih prjel v roko,k so se tok bale,sam zdej pa ne več :D
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
~Papillon~
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 370
Na forumu od: 27. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ~Papillon~ » 03. Dec. 2005 13:16

Uf... za prijateljice mam že darila :D

In sicer... kupila sem take luštne skodelice, k so mal večje - za Musli al kai, sj ni važn - in so tko lepo porisane, pa sj se jih najde skor povsod...

Notr sm jim pa nametala ogromn stvari (kokr je pač šlo notr): čokoladne mejčene božičke, čokoladne tolarčke, Raffaelo, Bacio, pa še razni drugi bonboni, potem par vrečk odličnega čaja, pa ene take posušebne stvarce, k fuuuul dišijo (Poutpourri-mislm d se kupijo v tistih bolj "orientalskih" trgovinah) ter pa mejhne zvezdice.... Napolnila sem jih čist do vrha, zavila v celofan, zavezala z rafijo in napisala še lepo voščilo...

Kako se vam zdi?

Jst sm čist navdušena :wink:



Ampak za tipa pa še vedno ne vem.... :cry:
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 03. Dec. 2005 13:23

Lepo!!
Valda je čisto drugačen občutek, ko nekaj sam skupi spravš in ustvariš, kot pa če kar kupiš.
Pol, ko to vse dokončaš, si fuuul vesel, ker je tako fino ratalo, a ne??
Uporabniški avatar
Bina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: pod pohorjem

Neprebrana objavaNapisal/-a Bina » 10. Dec. 2005 20:14

Joj, jaz bom zopet zadnji dan letala za darili. Mami bo verjetno dobila kakšno rutko, ati cd od Mariah Carey :rofl: :rofl: (ja, vem, kaj si mislite, men gre tut na bruh, sam ati jo obožuje), za fanta pa nimam pojma. Dajte malo napisat kaj kupujete za fante!!?? :?: :?: :?: Igrice za Playstation so verjetno precej drage, ne?

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov