Novoletna darila / Xmas presents [Združeno]

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 14. Dec. 2011 10:43

barbie_girl_85 napisal/-a:mala - hoče živo živalco, tko da najbrž bo kakšno zlato ribico al pa hrčka dobila

Vem, da to ni moja stvar, ampak bodi previdna-zl- ribica potrebuje res veliko prostora, da ne umre po nekaj mesecih. Hrček pa zna ugrizniti. Tako da ti priporočam, da si malo prebereš o obeh, preden kaj kupiš :)
The world is as you are.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 14. Dec. 2011 12:19

^^kot prostor misliš akvarij, ne? Ko sem bla ful mlajša sem mela 2 zlati ribici v bučki (zdaj vem, da bučka ni primerna za zlate ribice ampak takrat nisem vedela pa tud v trgovini nam noben ni nič rekel) ampak kljub temu sta mi živeli 3 leta, ena mislim da še celo mal dlje.

Drugače pa nimam pojma kaj bom nabavila za božička, je čas da začnem seznam delat ampak verjetno bodo bolj kake malenkosti ker sem bolj na tesnem z denarjem.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 14. Dec. 2011 13:13

Ja živijo lahko tudi do 25 let in zrastejo do 30,40 cm-seveda v pravilnih, ustreznih pogojih-150,200 l akvarij, močna filtracija, ker so zlate ribice ene velike umazanke v tem smislu. Če že ribico, potem kakšne manjše, v enem večjem akvariju in je to to, navsezadnje bo pa skrb in odločitev tako ali tako na barbie.
The world is as you are.
darilca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 30. 10. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a darilca » 30. Okt. 2012 22:16

Ker se spet bliža novoletni čas in bo tale tema spet zaživela, bi bila v iskanju daril primerna tale mini stran z idejami za darila, novoletna darila imenovana, aja pa glede zlatih ribic omenjenih zgoraj, kot so ze zapisali pred menoj rabijo zelo velik akvarij da so dobro pocutijo, za zacetnike je veliko boljsa Siamska bojna ribica ki bo veliko bolj vesela tudi v manjšem akvariju...
domen_500
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 19. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a domen_500 » 19. Nov. 2015 22:14

Živjo,
rabil bi vaš nasvet, pri nakupu darila za punco za božič. Podaril sem ji že veliko različnih daril, letos pa imam nekoliko blackout-a. Razmišljal sem o https://www.victoriassecret.com/sleepwe ... ueType=OLS , ker za doma ima eno tako in se mi zdi, kot da ji ena taka manjka, ko sva pri meni. Vendar pri tej rata problem, ker je dodatno še 30$ poštnine :( in toliko se mi plašč ne zdi vreden. Poleg tega plašča sem razmišljal o kakšni pižami , ki bi jo imela pri meni vendar nisem našel nobene "všečne" (vem da so ji všeč take mehke, tople pižame).
Zahvaljujem se za vse odgovore v naprej :)
Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 19. Nov. 2015 23:14

Poglej si malo na strani od H&M, tam imajo dosti lušnih stvari npr. http://www.hm.com/si/product/06438?arti ... le=06438-K
pa kup pižamic itd.

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov