Nočno življenje v Mariboru

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 02. Dec. 2011 15:22

tentation` napisal/-a:mja, sam studio ma full dostikrat +21 :D


Ma jaz sem not prišla tud ko sem še bla 17, zdaj pa tud ni problemov, čeprav naj bi včasih blo 21+, je pa res, da nisem dosti tam tako, da včasih mogoče res zakomplicirajo .. drugače pa se malo tam z varnostnikom pogovoriš pa je.. te spustijo :) Je pa res, da ni pa tolko mladine (tam celo pod 16) not kot je naprimer v kmš-ju al pa bog ne daj v planetu, ki je itak podn od podna za moje pojme :)

Kaj pa ta 'novi' rokaj na lentu.. pač stari kaj. Je že bil kdo.. ? Bi blo naj malo bolj rock scena :)
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 04. Dec. 2011 1:13

Meni je najboljše v Takosu, pa Fuegotu...Ravno prišel iz enega hitrega obhoda, ker se ne počutim preveč dobro, povsod kar polno, december je..
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 13. Feb. 2013 21:45

Od zadnjega posta je minilo več kot leto dni, tako da lahko obnovimo vse skupaj. Kam hodite kaj ven žurat?
Men osebno se zdi, da se stanje iz leta v leto slabša. +/- mi je sicer super glede glasbe, ampak so odbijajoče cene pijač & folk, ki misli, da je boga za jajce primo. Super mi je tud v Fuegotu, kjer ni človeka, ki nebi plesal na polno (smešni so mi ljudje, ki mislijo, da prestapljanje iz ene noge na drugo predstavlja ples).
Za kak drink pred dejanskim žuranjem pa velikokrat zaidemo v Cantante v centru mesta, ki je že naša stalna točka. Pa še ti latino & reggeaton ritmi te spravijo v ravno pravo razpoloženje. ;)
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov