Nočno življenje v Ljubljani

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 01. Nov. 2009 12:35

jaz včerej nism vidla nobenga našemljenega :? včasih vem da je blo kej folka.. odvisno če je blo kje prou maske party.. js sm bla v ultri sam mi muska ni sedla (balkan) sam so kolegice hotle it in pol mi ni druzga preostalo. :? ta ultra mi je že nasploh anti plejs za žurat ne vem zakaj.. tud zard folka ki tja prihaja. če si v topu zrihtaš vip pol ni važn, če še nis 21?
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 01. Nov. 2009 19:03

^ME SMO ga žurale v lokalu rzavn, Piano, do ultre pršle nismo,pa smo ble sam me 'namaškarane' hehe pol smo šle v excena pa so ble ornk čarovnce..drgač pa tko,normalno,če si kej te niso gledal čudn, k jz sm bla kr dost scary.

Drugač ap tema, so mi ukradl telefon in gotovino, nemoršv rjet, v lokalu, pre dočmi zgleda!
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 01. Nov. 2009 19:04

Yammamai napisal/-a:sej ne vem a mamo temo o hallowen-u in kje? no, bom kr tlele uprašala.. :wink: v soboto (ponekod že prej) so v lj v lokalih in diskotekah organizirani hallowen partiji in me zanima če folk dejansko pride našemljen tja in kako to zgleda.. kot za pusta da si karkol, al je tuki poudarek da si v neki "groznega" našemljen? :? kr se s kolegico menimo da bi šle pa še nobena ni bla prou na noč čarovnic kje. za pusta smo že ble zuni sam zdej je mal drgač. :)


aja naše so ble od dobrih vil z takim mejkapom da maš raznorazne pikce,bleščice,krivine,črte čez obraz do normalno oblečene+ornk makeup,jz sm mela pač sma ful tak runway mejkapd a s eme je folk kr sutrašu lol pa bel pudr LOL...tko da kar čš
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 01. Nov. 2009 21:46

rachka_ napisal/-a:
Veron|ka napisal/-a:
kaj pa tam pod Kolosejem, ko je nek klub.. je bla že kera tam in kako je?


jaz sem bla tam 2x ampak je to blo že ene par let nazaj, ko se je plac imenoval D'plejs.. zdaj se drugač (Jupiter?) pa je tak.. nič posebnega, ful je majhno.
mene pa zanima če je katera bla že v Sedmi luknji? :D to bi naj blo v btc-ju v hali a, ampak si res ne predstavljam kje točno bi lahko blo.. majo zadnje čase kr ene elektronske večere čez vikend. ful me zanima po kakšnem principu je zrihtano :)

drugač pa glede placov, kjer se vrti house. POVSOD. oz na tistih bolj "obiskanih" fensi krajih no. povsod ga je.. čist preveč :D


Sedma luknja ni noben lokal za žurat, to te je nekdo mal nahecal :D , je pač navadn lokal z biljardnimi mizami in kadilnico, that s it. Pa odprt je samo do 1h zjutri (ob vikendih) in ni nč zrihtano! Pač navadne mize, stoli. Sedma luknja je fajn edin tko za kšnga spit predn greš žurat, kr se pač not lahko kadi, al pa če greš čez dan po btc-ju v šoping, je sedma luknja fajn za kavico in čik, pa še to samo, če je mrzlo zuni, drgač grem raj ven na sončka v kak normaln lokal.

V TOP-u je men drgač huda scena, sam muska mi je pa bl tko tko. Ultra je ok kar se tiče muske, ampak je sama mularija not. Js grem še vseen najraj v 12-ko, kjer je pa seveda čist druga scena :D
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 02. Nov. 2009 7:08

Men pa lih 12ka ne paše preveč,tok je tm bednih tipov kr vsi misljo kok so hudi pa močni :x bljak,takih ne maram,noben ne bo pršu do tebe pa se normalno pogovarju s tabo...Neki cajta mi je biu En pub dobr,sam tud tm so zdj debili pa froci,u Topu pa še nism bla k so mi preveč fensi une babe,sam opazujejo kako si oblečena,kaj maš obut,če si bolša od nje,te že grdo gledajo,ma bejš :D
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 02. Nov. 2009 10:22

evva, nihče me ni nahecal, sem vidla v partynapovednikih dogodke line-upe v prihodnosti, pa še en bivši je že 2x rolal tam, zato me je zanimalo :D

kje pa je ta 12ka? prvič slišim?
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 02. Nov. 2009 11:48

^^Šentvid Prušnikova nasproti cerkve :D
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 02. Nov. 2009 11:56

Hm, ta 12ka sploh nima svoje spletne strani al je sam jaz ne najdem...? :D
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 02. Nov. 2009 11:58

Nevem nism nč gledala k mi tm ni všeč sploh,bla sm dvakrat ,pa balkan muska je notr, če kero ne zanima,da se ne matra z iskanjem hhehehehehe :D
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 02. Nov. 2009 12:00

Aja, pol pa me itak več ne zanima. Ni to moj stil muske. :D
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 02. Nov. 2009 12:08

haha moje zanimanje je tudi dol padlo morm rečt ja :D
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 02. Nov. 2009 12:11

^^ :lol: :lol: Sm raj prej povedala hehehe
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 02. Nov. 2009 13:54

rachka_ napisal/-a:evva, nihče me ni nahecal, sem vidla v partynapovednikih dogodke line-upe v prihodnosti, pa še en bivši je že 2x rolal tam, zato me je zanimalo :D

kje pa je ta 12ka? prvič slišim?


Jah no, men se je zdel, da te je nekdo nahecal, ker Sedma luknja je dobesedno luknja :D , sem tam skor vsak dan pozimi (samo zato, ker se lahko kadi not!) in si reeeees ne predstavljam, da bi ble tm not kšne žurke, mislm sej niti prostora ni za to, to je lokal, ne klub al pa pub :roll: . A pa si šla pol pogledat? Kr me res zanima, če je sploh blo kej folka. Drgač pa ja, 12-ka je balkan scena, to ni za vsazga :D . Men pač sede :wink: . Drgač pa Seyfullah morm rečt, da se ne strinjam lih s tabo, js sm v 12-ki dost super ljudi spoznala, pa čist normalno so pršli do mene, logično je pa itak, da se najde kšn debil k ti kr neki teži, teh maš povsod, sam tiste js po hitrem postopku skenslam, ampak nisem mela kej preveč problemov z nekimi debili tm, več kretenov sm srečala npr. v KMŠ-ju, ko so me enkrat sošolci nagovoril, da gremo tja--> enkrat in nikol več!!! Glede žensk v TOP-u pa, heheh jah, res je tko, sam js se s tem sploh ne obremenjujem, ker se tud sama zmer zrihtam u nulo za ven, tko da loh sam gledajo, pa govorijo kar čjo, js grem vn žurat, ne opravljat, zrihtam se pa zarad sebe, da se js dobr počutm, za druge me prov boli. Bachus je bil neki časa tud kul, ampak zadnje čase je čist prazno not, ne vem kaj je to. Oz2 (pod Kolosejem) je ful simpatičen plejs za žurat, čeprav je majhen, ampak so saaaamiii froci res. A je biu kdo v tem novem Million club-u v Kranju?
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 04. Nov. 2009 10:24

Kar je tiče 12ke je tud dost starejših ljudi notr,pa vrtijo tud staro balkan musko.Sam u soboto ne smeš tja ker je tko nagužvan da do skreta rabš eno uro...
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 04. Nov. 2009 15:40

Men v Lj najbolj pašejo Metelkova, Orto pa 4ka. Fajn bi blo kdaj it prečekirat še Sub-a, Rog pa Kino Šiška, še nisem bla v nobenem od teh. To je pa to od mojih žurplacev. Včas smo šli kdaj še v KMŠ, Global pa Bakus, ma zdej niti slišat nočem več o tem, ni to zame. :)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov