Najboljša darila/Najslabša darila

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 10. Dec. 2008 2:15

Najslabše darilo so far je bla sestavljanka-absolutno sovražim sestavljanke!

Najboljše darilo pa odeja z božičnim motivom. Je ful smešno, ker sem se res navezala nanjo in sem poleti pokrita z njo, na njej so pa narisani božiček in jelenčki :D
Uporabniški avatar
BHawk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 9. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a BHawk » 13. Dec. 2008 10:44

Najboljše darilo: Za r.d. pismo v katerem mi starši financiranje opreme za mojo sobo + stroški preureditve po moji želji (zdj pa mam notr francosko posteljo, pohištvo parjene češnje, svetlo rjav usnjen kavč, spinalisov računalniški stol, fenomenalna osvetlitev sobe :D

Najslabše darilo: ga ni
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 13. Dec. 2008 11:18

najslabše darilo:ati oz. mačeha mi vedno kupi oblačila št. 46, roza barve po možnosti in smo tam...
drugače pa sem še malenkosti vesela...
Zadnjič spremenil emanuela, dne 17. Apr. 2012 22:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Nu$k@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 4. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nu$k@ » 14. Dec. 2008 10:19

se prav vidi katere dobite po 1000daril na leto. če so vam tako nagravžna, obupna in grozna recite ljudem okoli vas da nočete daril. ne pa da za vas zapravljajo denar. sem sigurna da nihče ni kupil darila z namenom da vam nebo všeč.

jaz sem vsakega darila vesela (tud ko mi je fant kupil prevelik modrc). res pa da se ponavadi izkaže da ne dobim tistega kar si želim. tako kot sem fantu in doma že 1000x omenila da si želim parfum, rožo za v sobo, uro, očala, športni moderček... vedno dobim nekaj drugega.
estrella'
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 2. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a estrella' » 14. Dec. 2008 11:05

najslabse: od kolegice dobila obesek z začetno črko BIVŠEGA :roll: yeah sure glej.. najbols da si tetoviram njegovo ime na rit.
najbolse: plascek ki sem ga res dolgo iskala
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 14. Dec. 2008 11:55

Js ne maram daril, sam me nihče ne posluša, in jih še kar dobivam :? Ne maram jih pa zato, ker jih itak večina fali pri izbiri in se sam nabira šara.

Najslabša darila: plišaste igračke (že tak mam majhno sobo, pa en kup teh igračk, od katerim mi sam ene 3 neki pomenjo, druge sem pa dala 5 letni sestrični), kozmetika (ker sama vem, kaj uporabljam in tega ne bom spremenila kar tako...)
Najboljša darila: bambus (ki sem si ga želela eno leto), presenečenje mojega fanta za roj. dan (naj ostane skrito kaj je), denar :D, parfum
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 14. Dec. 2008 12:24

Nu$k@ napisal/-a:se prav vidi katere dobite po 1000daril na leto. če so vam tako nagravžna, obupna in grozna recite ljudem okoli vas da nočete daril. ne pa da za vas zapravljajo denar. sem sigurna da nihče ni kupil darila z namenom da vam nebo všeč.


Sori, ampak v tej temi je naštetih kar nekaj daril, pri katerih se točno vidi, da niso bila izbrana ravno s tehtnim premislekom o tem, kaj bi obdarovana oseba želela.
Lep primer je punca za teboj, ki je od kolegice dobila obesek s črko bivšega. Daj mi povej, zakaj bi morala bit ona tega vesela.
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 14. Dec. 2008 21:30

najboljše darilo: definitivno karta za koncert pink

najslabše darilo: darilo samo po sebi ni bilo napačno, napačna je bila le številka - pižame namreč. bila mi je prevelika.

drugače pa sem vesela vsakega darila. :)
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 31. Avg. 2009 17:59

najboljse: prvo k se spomnim je blo v kratkem...ena tunika k mi jo je tip kupu pa mi je ful vsec

najslabse: ene 12 let sem bila stara ko mi je babica kupila spodnje hlacke na avtomobilcke za ene 5 let starega fantka :willnicht:
L'Impératrice
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 9. 10. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a L'Impératrice » 17. Nov. 2009 18:02

najboljša: obleke, kozmetika, i-pod
najslabša: vedno me razjezijo pokvarjene bonbonjere :willnicht:
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 19. Nov. 2009 13:14

Js tut ne morm rect, da sm vesela usacga darila. Sej tega sicer nikol ne pokazm, ampak se mi zdi pa mau neumn, da od nekoga k me zlo dobr pozna, dobim kr neki. Sploh zato, ker se js za usak dariu fuuul potrudm. Za tiste osebe k jih poznam, se vedno potrudm, da jim izpolnm zelje, pa tut ce en mesc hodm po stacunah, da najdm "the darilo". Za tiste, k jih pa ne poznam, ampak morm iz kakrsnegakoli razloga kupt darilo, pa pac podarim neki univerzalnga, s cimer ne mors sfalit. Aja, pa ne podarjam denarja, ker se mi to zdi neosebno.

Sicer pa meni podarjeno najboljse darilo ... u bistvu ne bi mogla zbrat sam enga, ker so usa darila od mojih, od dragega, pa od moje najlubse bejbike najboljsa. Lubi mi je do zdej vedno kupu kej od Roxy, za kar je vedu, da bi mela ... ker sm pac Roxy addict. Bratec mi je prnesu iz Bratislave najlepso denarnco, seveda Roxy, kao da je meu se krone za porabt, haha :D Od mami pa ocija sm pa dobila za 18. rojstni dan prstan z briljantkom, lani pa recimo Oakley speglce za smucat. Vedno kej, k mi je usec oz. kej kar rabm in mi je usec. Aja, zmagajo pa kinder jajcki kar tako, za nobeno priloznost, k mi jih lubi usake tok casa prnese. Ja, otrok sm :D

Najslabse ... brez premisleka - od biusga sm dubla za rojstn dan eno svecko, uno zelejasto, pa not je mela neke kamencke pa skolkice. 1. rojstn dan mam pozimi, 2. nism tip za svecke, sploh pa ne take. Svecke przigam samo za potesitev svojih piromanskih nagnjenj :P 3. skp sva bla ze 2 leti,tko da nej bi me poznau :roll:
Live. Love. Surf.
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 11. Dec. 2009 18:54

...
Zadnjič spremenil classy, dne 12. Dec. 2009 0:25, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 11. Dec. 2009 19:43

načeloma sem vesela skoraj vsakega darila, tudi če je še tako malenkostno, ampak...
čast najslabšega darila si zasluži moj fant, ki mi je za roj.dan kupil kos športne opreme za šport za katerega je vedel, da ga ne maram. najboljše darilo- vsa ostala
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 11. Dec. 2009 20:09

Darilčka :) :D Jz ful rada tuhtam kaj ljudem nabavit in se potrudim, da najdem kej, kar jim bo res všeč .. všeč so mi "z ljubeznijo naštimana" darila :) zato mi je tut fajn dobit kej tazga, za kar vidiš, da se je človek potrudil in vsaj mau pomislu, ne pa nabavil kr neki v tri krasne, sam da ne bo prišel praznih rok. Pol raj ne dobim nič, ker šare nimam več km na police tlačit. Ajde, če je vsaj čokolada, da jo lah razdeliš :D

Najboljše darilo je pa pomoje letošnje: surf dilca. Drgač pa zmagajo letalske karte. :) Aja, pa en povšterček, k sm ga dubla od prjatlce v OŠ .. in ga še zdej mrcvarim :) :hearts: Pa ena verižica, ki mi jo je lani dala mami od enga prjatla za rojstn dan, res lepa pa direkt zame. Tri dni me je poznala pa je v nulo zadela, res kul!
Najslabše: stvari za postavit na polico (najhujše = en čuden škrat al palček al neki tazga), pliški in podoben kič
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 12. Dec. 2009 7:39

Najslabše darilo:Od moje tašče k mi vedno kup majčke FULL prevelike k da mam sto kil :?
Najboljše darilo:Mami vedno zadane kaj rabim vsako leto za božička,k da me celo leto sam posluša kaj rabim pol mi pa na koncu leta to tud kupi,prov carica je :D
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov