Najboljša darila/Najslabša darila

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 13. Okt. 2008 17:09

Sweet Princess napisal/-a:Se sliši zelo materialistično - no sej tko tut je :D Taka pač sm.


Ah, materialistično. Sem precej tebi podobna, če že nekaj dobim, naj mi bo vsaj všeč, drugače je škoda denarja. In načeloma nisem prav zahtevna, kar se daril tiče. Vesela sem večine knjig (če niso priročniki za samopomoč :) ), nogavic, gat, pijač, pliškov, bižuterije,...
Ne maram pa trapastih klišejskih daril v smislu kozmetičnih setov. Moja koža precej bedno reagira na večino kozmetičnh firm, zato tisti geli za tuširanje ponavadi letijo direkt v smeti.
Pa preden rečete, da namen šteje, verjetno je bilo res ful energije potrošene in ljubezni vložene v izbiranje enega izmed 1000 kompletov, ki so pred novim letom nagrmadeni ob blagajnah za vse zamudnike, ki hodijo darila kupovat na Silvestrovo popoldne.
Uporabniški avatar
hruška :)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 281
Na forumu od: 12. 5. 2008
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a hruška :) » 13. Okt. 2008 17:52

merisima napisal/-a:Same keš pičke v večini kot vidim obstajajo na tem svetu pa obsedene z darili.
marsiker frend reče mojem tipu, da ma srečo, ker ma tako žensko kot sem jaz, ki ni tečna, če ji recimo pozabi dat za obletnco vrtnco.(nism je še nit je nočem).


heh, če mi bo tip prnesu vrtnico je pač ne bom zlomila in mu rekla da je nočem ker nism materialistka?!ne vem no...men se zdi pa lepo kkšna malenkost kdaj pa kdaj, še posebej zato ker je popolnoma nepričakovana...(pa brez zamere, če sm karkoli narobe razumela)

ok, zdej pa...najboljše darilo: več al manj vsa, ki jih dobim...še posebi od fanta&kolegic ker me res dobr poznajo in še niso falil

najslabše darilo:od moje tete...ojoj, mislim da ni minilo niti eno leto k nebi popolnoma falil pr darilu...sej nč ne rečem, sam k se vid da si niso 5 minut časa vzel za nakup...no ja :)
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 13. Okt. 2008 19:37

Same keš pičke v večini kot vidim obstajajo na tem svetu pa obsedene z darili.

Keš pičke? Malo se obrazloži. Jst ne vidim u obdarovanju čist napačnega. Sej je materialistično, ni pa sponzoruštvo. A je moja matka tut keš p***a, ker ji za rd al pa bžička al pa kr tko kupim mobitel, al pa mikrovalovko, ker si pač pri svoji bedni 400 eurski plači tega pač ne more privoščit? Kaj je narobe s tem, da osebi ki ti je blizu podariš neki? In ji s tem narediš veselje? Mislm...in JA, tut sama uživam v darilih....sploh pa k dobim škornje za 200 eurou k sm si jih želela :D
Aja, pa da še dam komentat na tole:
marsiker frend reče mojem tipu, da ma srečo, ker ma tako žensko kot sem jaz, ki ni tečna, če ji recimo pozabi dat za obletnco vrtnco.(nism je še nit je nočem).

No, tvoj tip je po moje čist hepi da mu ni treba zapraulat dnarja za 'bedarije' tko k darila ti imenuješ - je pač škrtica :D Nobena punca ni tečna če tip pozab prnest rožo - je njegova ljubezen dovolj - ampak se ji pa zdi zelo pozorno. Ni point u tečnosti - point je u pozornosti.
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 14. Okt. 2008 19:19

Men so recimo darila kot so šalice in podobno parodična. Mislm get a grip; imam roj. dan in ugani kaj si želim? Ja, skodeliico.. Nevem no, najbolj sem vesela kakšne majce z bendom alpa kej podobnga..
Noh ja sicer pa sam da je iz srca, toj to!<3
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 15. Okt. 2008 16:02

Najboljše: denar ( ker sama zase najbolj vem, kaj rabim/si želim) in pa all starke. Ker je vedo, kolk si jih želim in sem jih tudi dobila. Pa tud čokolada je vedno zadetek v polno. Čeprav jo jem vsak dan, sem jo vedno vesela. Pliško (najbolj če je pes, vtrga pa itak vsak). Kaj za oblečt (ampak to od najbližnih, ki me dobro poznajo).

Naslabše: kakšna stvar za postavit na poličko. In na njej se pol nabira samo prah .. brezveze. Škoda denarja.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 15. Okt. 2008 21:11

sm se spomnila ene glupe ... za 13. rojstni dan sm od vseh 7 sošolk ki sm jih povabla dobila tangice ... ki so pol stale v omari, ker jst pri tistih letih nism nosla tangic, ofkors .. sej one bi mogle to vedat, povedala 100× ko smo o tem govorile, ampak so mislile da če jih one nosijo da jih morejo pol nosit vsi :gruebel:
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 15. Okt. 2008 21:13

Sovražim darila :D ... Oziroma jih že nekaj let sploh nočem dobivat :nixweiss: .. Škoda se mi zdi denarja, časa.. Predmeti mi res nič ne pomenijo, še posebej če se je 'treba' na hitro in na silo obdarovat, ker so pač prazniki :roll: ..
Tako da sem si zadnja leta ponavadi sproti zapisovala uporabne stvari, ki bi si jih tako ali tako sama kupila, pa naj dobim to od staršev, lepo zavito v papir, če že moram nekaj dobiti :wink: ... Zdaj se mi pa niti tega ne da oz. se mi zdi brez veze.. Glede kolegic imam pa sploh probleme, če me vprašajo, kaj si želim..
Tako da sploh nimam najboljšega / najslabšega darila, ker nobenega ne maram.. Ok, še najboljše je, če se zmeniš z dariteljem, da imaš nekaj v dobrem & da dobiš ob priliki, ko boš rabil (npr. limfna drenaža enkrat v prihodnosti, ko se odločiš za to)..

Drugim pa kar z veseljem dajem darila.. Njim ponavadi to več pomeni oz. je fino, ko vidim, da sem jih razveselila :) ..
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 15. Okt. 2008 21:19

ja meni ful pomeni to, da je lepo zavito .. dosti bolj sm vesela ene malenskosti, lepo zavite, kot pa kakšne ful drage stvari al pa krnei na hitro zbranega v navadni nakupovalni vrečki ..

jst vedno zavijam darila .. to mi je ful všeč .. ponavadi zavijem na kak posben način in dodam doma izdelano voščilnico ...
že ko sm bla mala me je mama učila da je darilo lepše če je zavito in da se tako vidi da si se vsaj malo potrudu (z zavijanjem) ... in od njih sm vedno, vedno - za vseh 18 rojstnih dni dobila zavito darilo .. in me je letos, za 19. rd, ful presenetlo ko sm dobila darilo v vrečki :D
sej mi je blo kul, ker sm dobila plašček ki sm si ga želela (in rabla), samo presenetlo me je pač :P
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
Georgia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 7. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Georgia » 17. Okt. 2008 15:35

Meni so pa za 18. rojstni dan 4 sošolci/ke dali enga mjhnga medvedka, ki sklepam da naj bi bil tut obesek, pa eno že na pol zrjavelo recimo da (zapestnico) al kaj je že predstavljala tista ketnica... Vse iz tiste trgovine - vse po 199 sit. Pa eno čokolado in voščilnico v kateri so bla njihova imena. O ljubi bog, boljš bi blo če ne bi dobila nič, čist sem bla šokirana. Še dobr da sm znala odigrat kok sm bla vesela darila. :roll:
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 17. Okt. 2008 16:40

---
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 22:26, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
natašika
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 240
Na forumu od: 14. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a natašika » 17. Okt. 2008 17:15

jaz sem za 18 rojstni dan od ''kolegov'' dobila dildota :? do takrat še nikoli nisem bla tako razožarana

najlepše pa mi je blo darilo, ki sem jih dobila od dveh sošolk.. in sicer 3 zlate ribice, za vsako 1 (kao simbol prijateljstva) :D
pa darilo od fanta, album z najinimi slikami, na prvi strani pa je pisalo: keep the memories! :oops:
Začutim ko zadane <3
Uporabniški avatar
doomay
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 12. 8. 2008
Kraj: With the sun :)

Neprebrana objavaNapisal/-a doomay » 18. Okt. 2008 16:45

Najslabše: kakšne figurce za na polico. Ojoj sovražim take stvari.
Najboljše: Tip :)
If you don't understand my silence , you can't understand my words.
Uporabniški avatar
small_star
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 30. 3. 2008
Kraj: made & heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a small_star » 18. Okt. 2008 17:14

Najslabše: darilo bivše naboljše prijateljice za rojstni dan - posodo, ki ima na vrhu ožemalnik (za pripravo naravnih sokov)... brez komentarja :?

Najboljše: orhideja, ki mi jo je podaril ljubček za valentinovo (niti v sanjah je nisem pričakovala) in pa avto od staršev (darilo za diplomo)... vsa darila so zame najlepša, če so dana iz srca :)
NiKoLi Ne ReCi NiKoLi
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 18. Okt. 2008 17:20

Najslabša:
* tista, k se jih postau na poličko + se pol na le-teh nabira prah ( mislm pa na une kičaste figurce, kot so angelčki, božički ipd. )
* k sm nekoč dobila nek wannabe tel. imenik v zeleni + rumeni barvi, pol sm pa dobila še za isti roj dan še tacga sam da v vijolčni + roza barvi. Pa dej no, ne moreš mi nost telefonskih imenikou, no!
* raznorazne šalce oz. kozarci ...
* ^^ vem, da morem gledat na namen pa to, sam če oseba že nima idej, nej pa čokolado kup

Najboljša:
* so zmerej od staršev
* od fanta: najina ( uokvirjena ) slikca; en najlepši ježek pliško :D ; ura ( delfini ) ....
* pa včas prjatli vedo kaj je treba kupt: Ryu mi je prnesla sliko, na kter je violina; neka frendica se je pa res potrudla: podarila mi je okvir za 2 sliki, v en prostor je dala svojo slikco k je bla mejhna, drug prostor je pa namenjen moji slikci, k sm bla mejhna + svečka za spešl frende - res najlepš!
Uporabniški avatar
klupko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 196
Na forumu od: 18. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a klupko » 10. Dec. 2008 1:56

Danes mi je ena kolegica povedala kaj je dobila za rd od fanta in sm bla totalno presenečena...a taki fantje še obstajajo?
Tri stvari je dobila, dve sm pozabla kr jih ta tretja čist zasenči...
Fant je namreč kupu sončnino seme i posadil (biolog drgač)...sončnice so pa njene najljubše rožice....in jo je gojil, nato jo je podaril njej...zraven je blo sporočilo...neki v smislu da je ceu mesec rožico gnojil, čuval pred vetrom, nevihto in ne vem čem še...in tako bo tudi z njo delu... :eek: Uglavnem ful lepo... Ko bi vsaj moj bil romantičen...

Moje najlepše darilo....vsa so lepa....sam plišastih igrač ne več..prosm prosm :)
Najslabše...sestra mi je kupila eno totalno grdo trenirko z miljon žepi in nekimi špagcami in js je niti podrazno nism hotla met. Čez neki časa sm pa začela hiphop trenirat in se spomnla da bi bla to za trening idealna oprema... Ampak je že ni blo več...
najbolj sm pa bla jezna na svojega ko sm ugotovila da ta kuža ki mi ga je kupu za eno leto (en ogromen plišast)..ni bla njegova izbira, ampak je kolegico klicu kaj naj mi kupi...in kr sva lih dan prej iskale darilo za njega, sm js vidla tega kužka in rekla da mi je ful lep...in ona mu je rekla da naj mi to kupi in mi ga je kupu...tok sm bla razočarana... :cry:

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov