Najboljša darila/Najslabša darila

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 26. Sep. 2008 22:59

merisima napisal/-a:BLA BLA BLA BLA BLAAAA!ma neznam kaj sm sploh rinla na to temo pisat, zat ki mi so take stvari blazno glupe.Draila...Pa kaj ste vsi znoreli s temi materialističnim divjanjem?Kaj je darilo lahk sam kupljena stvar al koji k?Jaz darila delam sama...so bolj pristna unikatna in lepša kot iz trgovine, meni pa gre ful naživce, če mi kdo kaj kupuje.pa ne zat, ki ne bi htela, ampak enostavno mi je glupo kaj vzet, zat ki vidim kje drugje globji pomen prijatelja, fanta, sorodnika v marsičem drugem kot pa vdarilu.
Pa ta glupost:Najboljše pa najslabše arilo.
Meni so vsa enakovredna.ni tu dobrih ne slabih, kajti za to, kar smo dobli se je nekdo moral potrudit a ne?
S tipom smo že dolgo skup, ampak si enostavno ne poklanjamo raznih sitnic, ker nam je to enostavno brezveze.Se pač obdarujemo na lepši in pristnejši način kot pa s temi darili.
Same keš pičke v večini kot vidim obstajajo na tem svetu pa obsedene z darili.
marsiker frend reče mojem tipu, da ma srečo, ker ma tako žensko kot sem jaz, ki ni tečna, če ji recimo pozabi dat za obletnco vrtnco.(nism je še nit je nočem).
Njadte globje pomene rojstnih dnevov in ostalih priložnosti v marsičem drugem, kot pa da se ubadate z darili!



noh, ne se razburjat :)
ljudje smo pač različni in obsatjajo tudi keš pičke ... ne sekiraj se za njih, sej jim ne boš ti daril podarjala .. naj se kar njihove kolegice/tipi ukvarjajo s tem kako drago darilo jim bojo kupli da bojo zadovoljne :D ..
jst se tudi že dolgo ne obremenjujem preveč s tem kaj bom kupovala za darilo .. naredim sama kaj doma ... vsaj en del darila .. zraven kupim eno stvar - nekaj za kar sem prepričana da bo človeka razveselilo in to ni kakšen parfum za 50€ ali kaj podobno dragega, ampak kakšna manjša stvar ..
recimo eni kolegici sva jst in še ena kolegica kuple stensko uro (še malo sva jo same okrasile - okvir), ker vedno zamuja ;) .. in je bla čisto navdušena nad idejo (se je kar takoj nasmejala: "to je pa zato da bom bolj točna ane?" :D ) .. pa ker je lih prišla z maturanca sva jo na postaji pričakale z velikim florescentim plakatom z napisaom welcome back in happy birthday in ji napisale dnevnik kaj se je dogajalo medtem ko je ni blo v sloveniji .. pa še torto sva ji spekle in jo prinesle v lokal kjer smo praznovali (kar tako sredi praznovanja), ona prej o tem ni imela pojma .. in ti povem da ji je blo to darilo najbolj všeč .. pa je bla ura edina stvar ki sva jo kuple, vse ostalo sva same nardile ...
eni drugi kolegici sem tudi nardila tako knjigico, njene slikce not + par najinih for napisala in zraven kuponček za počitnice pri meni doma ;) zraven sem dodala še eno majčko za katero sem vedla da ji je všeč in punca se je zjokala ko je vidla tisto knigco :)
keš pičk pa pač ne maram, ne obremenjujem se z njimi, se z njimi ne družim in jim ne kupujem daril ... tako da me prav malo briga kakšno darilo jim je všeč in kakšno ne ..
za tiste kolegice ki jih imam vem da jim bo všeč če bo večji del darila nekaj doma narejenega, nekaj izvirnega kar sem se sama spomnila in sama naredila ... :)
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 27. Sep. 2008 6:43

Najlepše kar sem jih dobila je biu moj fant. :P
Drgač pa za moje pojme sm jst dala najlepše darilo moji kolegici.Ne vem najine slikce ene zadnih 5let sm dala razvit in ji jih dala.Tok je bla vesela.Sam sm dala tud une najbol sfalene slikce notr pa do najlepših.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 27. Sep. 2008 8:20

NAJBOLJŠA: muc, ki je žal že pokojni (ob tem darilu sem se kar zjokala od veselja, cmera :oops: ), en turistični vodnik

NAJSLABŠA: 1 m velik medo ( :freak: ), prstan, ki je hkrati tudi ura (nasploh skoraj ne nosim nakita, veliki prstani so mi pa prav ogabni - sem ga potem nesla zamenjat).
Uporabniški avatar
Ashley***
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 25. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ashley*** » 27. Sep. 2008 16:34

Najboljše darilo: vsa darila, ki mi jih moj prinese so vedno ful izvirna - koledar z njegovimi slikcami, enkrat mi je tortico speku (kar je za fanta velik podvig)..glede bolj dragih daril, sm bla pa full vesela mp3-ja, avta, počitnce v portorožu za naju s fantom:)

Najslabše: kolegica mi je v 3jem razredu prnesla nek roman za rd od victorie holt..že takt nism vedla kaj nej delam z njim, ker me knjige res niso zanimale in ga še danes nism odprla..
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 27. Sep. 2008 16:40

merisima napisal/-a:Pa ta glupost:Najboljše pa najslabše arilo.
Meni so vsa enakovredna.ni tu dobrih ne slabih, kajti za to, kar smo dobli se je nekdo moral potrudit a ne?


Ko bi bilo vsaj res... pri določenih darilih se točno vidi, da se nekdo ni niti malo potrudil. In takšna so ponavadi najslabša, ker so popolnoma neizvirna in neosebna.
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 27. Sep. 2008 17:08

Najlepše darilo mi je bil moj fant, ker je prinesel ogromno lepih sprememb v moje življenje :oops: drugače pa svilena spalna srajčka od njega, ki sem si jo res ful želela, pa telefon, parfum ko sem si ga tudi res želela, plišeki ki je mel vsak svoj pomen, drugače pa so mi najlepša darila kakšna pisma, ki ti ga kdo napiše res iz srca :oops: :)

najslabše darilo? v osnovi jih ni ravno, mi pa gre na živce, ko ti kdo prinese darilno vrečko ki jo je sam dobil kdaj za rojstni dan, al pa kakšnega plišeka, ki ga je že prej mel sam :roll:
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 27. Sep. 2008 17:33

Lol, najboljše darilo: moj fant. :rofl:
Uporabniški avatar
račka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 26. 7. 2007
Kraj: somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a račka » 27. Sep. 2008 17:40

najboljša darila:
- dnar :), dnar, dnar usako leto starim in familiji naročim nej mi dajo dnar in ne kupujejo bedarij, mobitel, prstan

najslabš:
- tetine sfaljene majčke ki ležijo v omari brez d bi se jih kdajkoli dotaknila
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 27. Sep. 2008 17:44

U evo, sem se spomnila enega sfaljenega darila. Ena nadvse lepa majčka velikosti 42. Od tete, ki me pogosto vidi, bi človek pričakoval, da bo vsaj približno znala ocenit, da sem (bila takrat) nekje med 36 in 38, definitivno pa nikjer blizu 42.
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 27. Sep. 2008 19:44

Najslabše darilo je blo za novo leto, ko sem bila stara 10 let in sem dedku mrazu pisala za videokaseto Titanik...Pod smrekco me je pričakal ogromen paket in ko sem ga odvila, sem bila prepričana, da sem odprla fotrovo darilo...notri je bla namreč debela usnjena bunda. Česa tako grdega še nisem vidla (pa naj omenim še to, da sem bila takrat obsedena z roza barvo). Zbral jo je moj fotr, ker se mu je zdela zelo topla. Moj bog. :cry: Višek je bil pa to, da me je vsakič, ko sem jo oblekla, zajebaval da zgledam kot šofer. :cry: In zraven še pel komad "Eni vince pijejo, šnopc in liker, mene s sokom silijo ker sem šofer". :lol: NIKOLI v življenju nisem (in sem prepričana da tudi ne bom) tolko prejokala zaradi enga kosa oblačila. Še zdej mam travme. :D

Aja. Pa za 18 RD sem dobila od "kolegice" pašto in tuno, ker se ji je to kao zdelo blazno smešno. :gruebel:


Lepih daril je blo pa ogromno. :)
Uporabniški avatar
*AnNy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 27. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *AnNy » 28. Sep. 2008 1:16

Najslabša: jih je blo velik! glede na to, da nism nč dobila od best frendice pa se že 20let obdarujemo,pa 20let poznamo. hm?jst sm pa hitela po nakupih za njo k je mela brzdej,kr sm bla že en tedn prepozna :roll:
sladkarije,premajhna majčka,kozmetična torbica - jih mam že 10 :? kozmetično ogledalo- se mi prah nabira k jih mam tolk.

najbolša: svoja soba!od staršev
Uporabniški avatar
andrejav88
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 29. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a andrejav88 » 28. Sep. 2008 8:55

Najboljše darilo: kolo
Najslabše darilo: ena majčka najmanj 3 cifre prevelka :?
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 12. Okt. 2008 19:14

ni vse v darilih ljudi!to so sam materialne stvari, kerim poteče rok trajanja.usmerit se je treba malo na duhovno plat.
pa kaj se daril tiče sploh ni važno kolk velka in draga so,važno je da so dana iz srca.
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 12. Okt. 2008 19:23

Hm...ker sem sama človek ki obdarovanju posveča ogrooomno pozornosti, bi se reklo da sm tut zlo natančna glede tega kaj komu dam...in khm...kaj dobim. Za svoje najbližje darila izberem zelo pozorno, da bo res nekaj posebnega...Za božična darila paničarim že novembra...
No, najslabša darila zame so definitivno oblačila al pa ceneni prfumi (če jih ne izberem sama!)...tašča mi recimo daje neke majčke k so sicer za stare mame (sintetične in ogabne...), no, jih pač dam naprej kšni teti al pa kej...
Med najboljša darila pa spadajo tista darila ki si jih sama izberem oz. očitno sugeriram nanje. Diorjevi prfumi, škornji...
Se sliši zelo materialistično - no sej tko tut je :D Taka pač sm.
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 13. Okt. 2008 16:57

Tiste, ki dobite prevelike majčke..a ponavad tisti, ki vam da darilo nikoli ne reče, če bo prevelika/premajhna jo greš lahko zamenjat..čudno no :?
Za dežjem vedno posije sonce!!

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov