Najboljša darila/Najslabša darila

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 04. Okt. 2017 13:24

A niso boni sam prevod za:

- Ej, mam denar, ampak se mi ne da razmišljat kaj bi ti kupil, zato bom zamenjal denar za papir, ne bom ti dal denarja, ker je to kao neosebno...dal ti bom pa papir, na kateremu je datum, in ker boš pozabil bo neuporaben..plus, vedno boš moral gledati kje se ga da unovčiti, plus najaviti se boš moral :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
zalaZala77
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 27. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a zalaZala77 » 04. Okt. 2017 13:57

Se strinjam, da ni najbolj osebno, če daš bon, ampak se nekako izogneš problemu kam potem z darili, ki ti niso všeč, kar se jih pa vedno kar nekaj nabere... Ker je zelo težko (vsaj meni) res zadeti in izbrati točno tako darilo, ki si ga nekdo želi in po navadi folk itak kupi nekaj, kar je njim všeč, ni pa nujno da je tudi tistemu, ki to dobi...
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 04. Okt. 2017 14:28

Za poroko pa se res ne daje več posoda in mikserji, ker ponavadi že vse imamo, ampak denar. Vsaj jaz bi ga dala.
The world is as you are.
liiliija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 27. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a liiliija » 12. Okt. 2017 16:10

Zadnje čase opažam, da se na porokah večinoma daje denar. Meni se zdi to ok, ker tako ti ne ostane kup neuporabnih daril, s katerimi ne veš kaj bi.

Bližnjim pa vedno podarjam osebna darila, nekaj kar vem, da jim je všeč in je v njihovem stilu...pa naj bo to kakšna malenkost ali kaj večjega..
Uporabniški avatar
kakadu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 17. 8. 2015
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kakadu » 24. Okt. 2017 8:05

Kaj menite, bi bila za fanta primerno darilo za obletnico kaj takega http://www.cewe.si/cewe-fotoknjiga.html. Praznujeva 4 leta in imam v planu narediti fotoknjigo z najinimi fotkami, ter večerjo v starem piskru :razz:? Kakšnih posebnih hobijev nima in vedno pravi, da ne rabi nič.

Drugače pa najboljše darilo: razvajanje za dva s šampanjcem, sadjem, savno in večerjo.

Najslabše, sploh ni važn, se ne obremenjujem toliko s tem.
Uporabniški avatar
kakadu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 17. 8. 2015
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kakadu » 24. Okt. 2017 8:05

Pomotoma 2x :eek:
theiva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 7. 8. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a theiva » 05. Dec. 2017 15:24

Kaj menite kako se vam zdi, če bi vzela darilo za mamo, ki ima konec meseca rojstni dan. Gledala sem, da bi ji kar jaz nekaj izbrala in je to to :) Se vam zdi primerno darilo, če ji kupim vrednostni bon in si sama izbere. Sem pa jih gledala tu https://www.mojedarilo.com/tp/8/Darilo-za-mamo
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 05. Dec. 2017 16:31

Mama ti je. Bolj se potrudi.
Ampak tako ali tako samo prikrito oglašuješ na forumu,tako da te ne jemljem resno.
The world is as you are.
linamalina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 27. 7. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a linamalina » 07. Dec. 2017 16:28

Z darila bližnjih si je treba vzeti čas... Jaz ravno sestavljam seznam za praznična darila za družino, potem pa počasi v šoping :)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 08. Dec. 2017 10:12

Ah, pa ni vse v tem. Js sem npr katastrofalen gift giver. Pač vedno vsem kupim/naredim to, kar bi js hotela dobit :D. Sploh pa sem premalo pozorna, da bi si zapomnila, kaj mi folk omeni da rabi/si želi. Enako cela moja familija.
On the other hand, mam frendico, ki pa nabavlja vedno tako fking epic darila, da padeš dol. Ona si za pol leta zapomni kaj sem gledala v trgovini, in si nisem hotela nabavit, ker se mi je zdelo predrago/da ne bom rabila. Al pa mi nabavi nekaj, kaj js v trgovini niti pogledala ne bi, in potem ne znam več brez tega bit :D.

Tako da js štekam folk, ki bi najrajši bon kupil.. I feel you.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7499
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Dec. 2017 10:50

Sarissima napisal/-a:Ah, pa ni vse v tem. Js sem npr katastrofalen gift giver. Pač vedno vsem kupim/naredim to, kar bi js hotela dobit :D. Sploh pa sem premalo pozorna, da bi si zapomnila, kaj mi folk omeni da rabi/si želi. Enako cela moja familija.
On the other hand, mam frendico, ki pa nabavlja vedno tako fking epic darila, da padeš dol.


Same here

Sam da ta frendica ne samo nabavlja ampak jih tud mal sama delno naredi ker je cista zakladnica idej..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
AnjaOTebiSeMiSanja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 19. 4. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a AnjaOTebiSeMiSanja » 22. Jan. 2018 9:46

theiva napisal/-a:Kaj menite kako se vam zdi, če bi vzela darilo za mamo, ki ima konec meseca rojstni dan. Gledala sem, da bi ji kar jaz nekaj izbrala in je to to :) Se vam zdi primerno darilo, če ji kupim vrednostni bon in si sama izbere. Sem pa jih gledala tu https://studentska-trgovina.si/


Super darilo:)

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov