ideje za darilo...hmmm

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
malavila
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 22. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a malavila » 22. Avg. 2006 11:03

Mimi_M napisal/-a:malavila, drgač nimam pojma, bom rekla, :D
ampak spomnim se pa enga lepega darila paru za obletnico poroke,
ne vem, sej ni nič posebnega, sam je blo lepo,
namreč dobila sta vsak svoj kopalni plašč od Svilanita, oba enakega, pa res kvalitetnega, je bil vsak več kot 10k. :)


ja, sej je fajn ideja, sam ni nekako za moja dva primerna, se mi zdi. Vseeno hvala, še zmeri iščem (imam samo še ene par dni časa :roll: )
norolescentka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 504
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a norolescentka » 22. Avg. 2006 11:32

**SiMoN@** napisal/-a:o zakon..pa še dost pocen je..sm to je iz navadnga wc papirja narjeno..tu se lahk kmalu raztrga..sm je pa zakon ideja


to je WC papir, ta suduku je sam finta, ni mišljen zares za čečkat gor
življenje je treba uživat! ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom...
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 24. Avg. 2006 10:49

Vprašanje:

Danes ma ati rojstni dan in sem se zdejle to spomnla...

Kaj nej mu kupm...premišljevala sem, da bom šla po službi iskat čokoladno torto tako bolj manjšo...pa gor napis za atija...

kak napis nej dam???


Mate še kake druge predloge?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 24. Avg. 2006 11:18

sej v bistvu dost nimaš za zbirat! napis more bit kratek in jedernat!
po moje je res najbolš, da daš napis: ZA ATIJA, al pa ZA MOJEGA ATIJA.. pač kej podobnega....
My dreams are my reality...
Uporabniški avatar
_jagodka_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 18. 1. 2007
Kraj: Kjer tebe ni!

Neprebrana objavaNapisal/-a _jagodka_ » 06. Mar. 2007 20:34

Jest pa nebi fotru neč kupvala zaenkrat :D . Sam neki bi prekopirala semle ker so me grdo gledal ker sem novo temo odprla :D :D .


"Jest sem pa s fantom skupej že dve leti in mi počas zmanjkuje idej za darila. To se pravi da ne iščem tega da mi napišete parfum, boxarce, rožica,...ker je blo to ze vse prevečkrat podarjeno. Pa rabim čimveč izvirnih idej prosim. :D "

Papa :!:
Uporabniški avatar
Bluestocking
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 10. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluestocking » 06. Mar. 2007 20:59

Jaz sem mojemu 1x posnela kaseto tako, da sem se posnela (prej sem se seveda dobro pripravila, da je bil govor tekoč, lahko ga tudi preberš). Gor sem posnela svoje občutke, zakaj mi je všeč, kaj me nasmeji,... Na koncu sem pa še na radio klicala in njegovo najljubšo pesem naročila, pa spet vse posnela.

Drugič sem kupila prazno posteljnino (brez vzorčka) in barve za tkanine, potem sem pa gor napisala stvari, ki ga definirajo, pa razna ljubkovalna imena: salsa, kolerik, cilek (to je "jagoda" v turščini, on pa obožuje jagode), divjak moj (hm, hm, :wink: ), konkvistador, ker me vedno znova osvoji,...

Enkrat sem pa kupila tisto posodo za koktajle mešat, potem sem pa na netu poiskala razne recepte koktajlov, spet taka imena, ki ga definirajo: najdla sem npr.: Hot Tiger (on bi bil namreč tiger, če bi bil žival), Strawberry dreams (hja spet te jagode), Mr. Sexi,... No, in potem sem naredila knjižico z recepti, pa narisala sem kaj, pa jasno sestavine in v kakšnih kozarcih se streže. Pa mislim, da sem na začetku napisala še, iz kje pride ime "Koktajl".
tashka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 60
Na forumu od: 7. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tashka » 06. Mar. 2007 21:31

waaaaa bluestocking! pa ti si zakon!! :D :gut:
Uporabniški avatar
_jagodka_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 18. 1. 2007
Kraj: Kjer tebe ni!

Neprebrana objavaNapisal/-a _jagodka_ » 07. Mar. 2007 16:11

Uaaa, res ful dobr tazadna mi je ful ušeč :D .
Še kakšna ideja?
Good girls go to heaven. Bad girls go everywhere!!!
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 08. Mar. 2007 8:13

no midva sva tud že dve let skp in sm dala že kr precej daril čez, ker obožuje hokej sm mu kupla dres, pol denarnco, evro denarnco (jo je ful hotu), šparovček (tud hotu), za obletnco mu mislm kupt album pa najine slikce not dt + karte za eno tekmo, za rojst dan sm pa dobila idejo eno stekleno kocko. v koloseju v lj jih prodajajo in ti not ugraverajo kar kol hočeš v 3D varianti, ful zanimiv. ma ful je tega sam ugotovit morš njegove hobije pa kaj ma rd. men to že kr dobr rata mi ideje kr same skačejo tok dobr ga poznam.
Uporabniški avatar
_jagodka_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 18. 1. 2007
Kraj: Kjer tebe ni!

Neprebrana objavaNapisal/-a _jagodka_ » 13. Mar. 2007 17:03

_jagodka_ napisal/-a: Pa rabim čimveč izvirnih idej prosim. :D "

Papa :!:


...hm, ja se že use zgoraj piše :wink:
Good girls go to heaven. Bad girls go everywhere!!!
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 13. Mar. 2007 17:25

tanika* napisal/-a:..eno stekleno kocko. v koloseju v lj jih prodajajo in ti not ugraverajo kar kol hočeš v 3D varianti, ful zanimiv.


:gut: to sem jaz ze tudi dobila za RD (s svojim horoskopskim znamenjem) pa mi je blo full vsec :D nekaj unikatnega je...to delajo drugace se v Portorozu (sem vidla poleti en x).
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 13. Mar. 2007 22:01

zdej pa pupe pomagte kukr upaste?--->kej kupit fantu za rojstni dan, k ga ma čez mal več ku 1 tedn??
skupi sva skor 2 leti in sm mu kupovala že fuuul daril: našo sliko in okvir,srajčko,use možne okraske,pliškote,sladkarijce...
a ma kjra še kšno idejo, k se jo lhko nrdi u enmu tednu...pa bluestocking--->sm brala tud tvoje idejce in se mi zdijo ful dore...ma rabim še, še še...:)
fajn se mejte pa hvala za idejce že vnaprej...
Uporabniški avatar
*janch*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 131
Na forumu od: 26. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *janch* » 13. Mar. 2007 22:05

...
Zadnjič spremenil *janch*, dne 04. Avg. 2009 17:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Life is the first gift, love is the second and understanding is the third.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 13. Mar. 2007 22:40

waaa :o ...že zapisano na spisek:))...zdej pa rabim še...
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 13. Mar. 2007 22:52

sAdie napisal/-a:
tanika* napisal/-a:..eno stekleno kocko. v koloseju v lj jih prodajajo in ti not ugraverajo kar kol hočeš v 3D varianti, ful zanimiv.


:gut: to sem jaz ze tudi dobila za RD (s svojim horoskopskim znamenjem) pa mi je blo full vsec :D nekaj unikatnega je...to delajo drugace se v Portorozu (sem vidla poleti en x).


Mogoce malo OT, ampak me zanima v cem je fora, da dobis kocko s svojim horoskopskim znamenjem oz. v cem je nasplosno stos teh zadev, raznih zapstnic, obeskov ipd., ki imajo gor simbole horoskopa? Da to nosis in drugi vidijo kaj si po horoskopu ali kako?

p.s.: Ne norcujem se iz takih daril, ampak me resno zanima zakaj ljudje to kupujejo... ce kdo ve :wink:

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov