Eurosong

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

menite da bo Slovenija prišla v finale?

DA
23
30%
NE
53
70%
Skupaj glasov : 76

Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 03. Maj. 2006 22:34

A Eurosong spada pod kulturo? No ja, naj jim bo.

Meni osebno gre seveda na živce način glasovanja, ki je kao najbolj demokratičen in na koncu itak izpade, da je glasba najmanj pomembna pri končnem rezultatu. Kaj če bi to uvedli še pri umetnostnem drsanju- saj če bo kdaj drastično padla gledanost, ni neverjetno, da bi se kdo tega spomnil. In bo zabavno gledati drsalke, ki bodo tekmovale, katera ima globlji dekolte :D Sori za OT...

Kljub svoji vzvišenosti nad vsem tem, pa zadevo vsako leto gledam in poslušam in se zabavam po svoje... Pred dvema letoma sem celo zadela prvi dve mesti (Ruslana in Joksimović), lani sem pa totalno udarila mimo. Jutri bom mogoče gledala predstavitev kandidatk, potem bom pa tule kaj pametovala sama sebi :D

Anžej mi je čisto kul za tak namen, zamerim mu samo to, da bo pel v angleščini.
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 03. Maj. 2006 23:20

pepuzlin4ewa napisal/-a:
anžej se mora manj pačit na odru :) pa bo vse ok


evo, tak sem tui jaz mislila :) prevec skace gor pa dol pa neke poze take ...skakajoce :D :rofl:

valda, navijam za Anzeja :D edini stikl, ki se mi cuje dobro je belgijski, ostalo pa kriza :(
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 03. Maj. 2006 23:42

Meni gre hrvaški komad na živce :D Ne morem verjet, da to pošljejo na eurosong...

Zaenkrat se mi zdi Belgijska pesem še najboljša... Anžej mi prej ni bil tak dober, tota Angleška pesem pa mi je boljša....
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 04. Maj. 2006 11:34

petelin napisal/-a:manjka ti ena možnost v anketi... "BMK" :evil:


:rofl:


Drugače nimam kakšnega posebnega mnenja o tem. Pač. :)
First to Know

Tres tres chic.
Uporabniški avatar
Ursyna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 210
Na forumu od: 28. 10. 2005
Kraj: malo tu malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Ursyna » 04. Maj. 2006 12:29

men gre una ful na živce " we are the winners, ... vote for us"
kr neki :?

dobra komada sta mi pa od kate ryan pa carole
Uporabniški avatar
Tr|n|ty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 17. 2. 2006
Kraj: soncna dolina

Neprebrana objavaNapisal/-a Tr|n|ty » 04. Maj. 2006 12:31

Zdej sm jih mal poslusala ... pa mi je vsec Belgija, Grcija :hearts:, Finska sploh ni tolk slaba, Svedska SPET prevec Abba :roll: (pa sej mi je Abba kul, sam a res ne znajo enkrt dat drug ritem v pesem), Nemcija mi je en Texas komad, kr vidm ze kavbojce pa konje kako dirjajo med kaktusi :lach: ...
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 04. Maj. 2006 13:04

Kdaj sploh bo Eurosong??
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
Ursyna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 210
Na forumu od: 28. 10. 2005
Kraj: malo tu malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Ursyna » 04. Maj. 2006 14:12

danes predstavljajo videospote, čez 14 dni je pa evrovizija

polfinale 18. 5 finale 20.5.
Zadnjič spremenil Ursyna, dne 04. Maj. 2006 14:24, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 04. Maj. 2006 14:13

Da še dodam svojo lestvico najljubših:
-Hrvaška
-Nizozemska
-Španija
-Ukrajina
-Albanija
Men so všeč pesmice, ki majo tak narodni pridih (frulice, kitarce, violine), pa seveda taprav ritem - poskočen. Zato se mi zdi Štikla fuuuull dobr komadič, sploh zarad samega benda, ki so res fajn pomešal določena glasbila (če se katera spomni pravljic iz Rezije - čist tak rezijski stil muzike). Tuki pač Severina ne pokaže nekih pevskih talentov, sam pesmica je pa, roko na srce, najbolj izstopajoča! :tanz: :freude:
Nizozemke so tut mal drugačne od ostalih - super kitarce pa tisti bobnčki, španke so mi podobne unim LasKetchup (ne spomnim se točno imena), Ukrajina pa Albanija imata pa tut te južne elemente in super ritem...
Naš komad je v angleščini boljši, sam še vedno preveč evrovizijski - nič posebnega. Pa še neki, Anžej je zlooo dober pevec - težko je reč, da je Omar boljši. Boljši je mogoče zato, ker ima bolj rockerski vokal. Za moj okus pa je Dežanov vokal bolj zrel in ima lepšo barvo.
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
Tr|n|ty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 17. 2. 2006
Kraj: soncna dolina

Neprebrana objavaNapisal/-a Tr|n|ty » 04. Maj. 2006 14:40

men je pa Štikla :heul: se mi zdi, da poje ubitvu ful fajn, samo melodija manjka, kot da bi pela brez melodije :? je pa vsaj taka "tipicna juznaska".
Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 04. Maj. 2006 15:40

meni najljubša je štikla pa pika:!: :D sploh je pa severina huuuuda za pogledat in predvsem to pali na eurosongu, ker neki morš met, da se te zapomnejo! pač na žalost dan danes šteje mnogo več izgled in performance (show) kot pa vokal in pesem
It looks like we could have made it baby...me and you!
Uporabniški avatar
Smejkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 559
Na forumu od: 28. 4. 2005
Kraj: MaLo Tu, MaLo Tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Smejkica » 04. Maj. 2006 16:53

Sem si pogledala Anžejev videospot-mi je kar kul, sam oki mal ma kje čudn style, še posebi tam, ker ma rdeče oči. Sam nasplošno mi je pa spot všeč, tam ob morju. Na konc mi je kul, ker so dodal klavir pa tut ostali efekti so kul. Bom mjbe dons mal pogledala po tv videospote al pa tuki na netu, pa pol še ostale pokomentiram. :)
Moja Sladka Si Razvada, Kot Pred Spanjem Čokolada.
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 04. Maj. 2006 17:05

Hm...sm bla na uradni strani za evrosong..pa je pisal da ma Anžej ful velik možnosti za v ffinale. :o
Uporabniški avatar
skinny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 984
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a skinny » 04. Maj. 2006 19:32

Tr|n|ty napisal/-a:Zdej sm jih mal poslusala ... pa mi je vsec Belgija, Grcija :hearts:, Finska sploh ni tolk slaba, ...


haha.. meni so prov zakon tile lordiji! :D prvo sem samo gledala "kaj pa so ti neki čudni stvori :buhu: ??", samo res razturajo. :yau: pa ker itak full dosti mularije gleda eurosong mislim, da bodo prišli visoko! :cool: :D
"Don't part with your illusions. When they are gone you may still exist, but you have ceased to live.”
~ Mark Twain
Uporabniški avatar
Tr|n|ty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 17. 2. 2006
Kraj: soncna dolina

Neprebrana objavaNapisal/-a Tr|n|ty » 04. Maj. 2006 19:34

ne, res ni slaba pesm, jst sm se jih tud takoj ustrasla ... samo sej tisti, ko bodo samo prek RADIA poslusal ... :rofl: pa vsec mi je videospot :)

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov