EMA 2010

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 23. Feb. 2010 13:46

Fancy Nancy napisal/-a:Kdo govori o dojemanju besedil, ki je drugačno od povprečja? Besedilo je lahko o čemerkoli, če je le kvalitetno spisano in ima vsaj približno nek pomen. Ampak tole je pa napisano na nivoju 5-letnega otroka.


Ah, ne razumeš v čem je point tega pesedila...se ne bom niti trudil razlagat, ker nima smisla.

Če bi bilo po moje, bi na evrosong poslali tamalga Avsenika s čisto klasičnim narodno-zabavnim komadom. Avsenikova in Slakova muzika je edina pri nas, po kateri nas poznajo v svetu ostalo je vse nič, napram tema dvema.
Ampak potem bi se lahko še zgodilo, da bi ta tamal Avsenik zmagu tm gor in bi mogli še evrosong pripravljat v Sloveniji, kar bi itak povzročilo bankrot države...
Zadnjič spremenil McLarnovc, dne 23. Feb. 2010 13:50, skupaj popravljeno 1 krat.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
soncica21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 20. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a soncica21 » 23. Feb. 2010 13:47

In katerga od finalnih komadov bi vi poslali na evrovizijo?

...po dosedanjem priebiranju očitno nobeden ni primeren... :D
Uporabniški avatar
Fay
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 554
Na forumu od: 3. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Fay » 23. Feb. 2010 13:56

^^ meni je najbolj všeč od Nine Pušlar
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 23. Feb. 2010 15:09

sirova štručka napisal/-a:floribunda
povej zakaj konkretno naj bi šlo za žaljenje narodnozabavne glasbe?
Jo je potemtakem tudi Lojze Slak žalil?


ker je crap. ker so kalamari terasni bednd, ki ga že zdavnaj nihče več ne posluša. z razlogom. kaj misliš zakaj se kličejo kalamari? ker so nastai kot zabavljaški bend, ki igra upokojencem v hotelu delfin medtem ko se tej mastijo z morsko hrano. lahko bi se klicali tudi sardele. al pa pidoči.
in tudi BFM+ slaki ni neki višek glasbene produkcije.

so pa slaki sami po sebi legende.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 23. Feb. 2010 15:22

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 23:24, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
čokolinček
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 230
Na forumu od: 8. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a čokolinček » 23. Feb. 2010 15:35

Ma js se ne sekiram - res je da ta komad ni bil med mojimi favoriti, ampak ajde. Sem prepričana, da bojo delal žurko na Norveškem, skos igral Na Golici in tko naprej :) zvedela sem tud, da so v Green roomu osebje skos pokonc držal s harmoniko in da so pač delal veselje...
Komad ni nek presežek, ampak mi je všeč da gre del Slovenije na Eurosong - harmonike in noše.
Moji favoriti so sicer bili; Langa (njim bi res privoščila zmago in sem tudi glasovala za njih) ter Hamo&Gal... Vse ostalo tko tko. Nina Pušlar me je razočarala, Martina Šraj sicer hud vokal, ampak ni bil prav komad da bi se to res čutilo - škoda res, ... ostalih se niti ne spomnim, kar tud pove svoje.
Uporabniški avatar
Fay
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 554
Na forumu od: 3. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Fay » 23. Feb. 2010 15:44

Še sreča da so zmagali tile. Če bi zmagali Langa, bi se jaz izselila :D :D
Uporabniški avatar
Fancy Nancy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 22. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Fancy Nancy » 23. Feb. 2010 17:27

McLarnovc napisal/-a:
Fancy Nancy napisal/-a:Kdo govori o dojemanju besedil, ki je drugačno od povprečja? Besedilo je lahko o čemerkoli, če je le kvalitetno spisano in ima vsaj približno nek pomen. Ampak tole je pa napisano na nivoju 5-letnega otroka.


Ah, ne razumeš v čem je point tega pesedila...se ne bom niti trudil razlagat, ker nima smisla.


Res se ne trudi, ker ni česa za razložit. :lach: Tako besedilo pa res ni nobena umetnost sestavit, še manj pa razumet.
Itak pa je logično, da ne more biti vsem všeč in da ne bomo dočakali leta, ko bi na Emi zmagal izvajalec, ki bi bil čisto vsem všeč.
Baby*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 231
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Baby* » 24. Feb. 2010 16:43

Vsako leto se kregajo okol te eme:)vedno tak nemore bit vsem prav:)
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 25. Feb. 2010 12:46

priznam da nisem gledala Eme, ker me je že ob seznamu nastopajoči prijelo srat :D Manca Špik, Tangels, Brigita Štuler (ja vem da se piše brez t),... what more is there to say? Me pa zelo zanima koliko destletij bo Manca Špik še vztrajala, preden bo dojela da pač nikoli ne bo zmagala ker je jako nadležna.Tudi zmagovalna pesem je grozna. vse kar slišim je Naj boooooo... in ni jim pretirano uspel tale rock-govedina fusion
ampak tud drugače se na Eurosongu ponavadi znajde cel kup bedstih pesmi, tisti ki majo ponavadi kvalitetne in poslušljive komade so največkrat južno od nas
you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself
Uporabniški avatar
Fancy Nancy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 22. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Fancy Nancy » 25. Feb. 2010 12:57

Eni že vrsto let vztrajajo, pa jim še kar ne klikne, da bi lahko izpustili Emo v nadaljnje. :D Itak pa pri nas ni kaj dosti izbire, zato se vsako leto več ali manj prijavljajo isti. Tapravi izvajalci v našem glasbenem prostoru se na daleč izogibajo Eme, in prav je tako. :wink:
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 25. Feb. 2010 14:42

meni je bila zmagovalna pesem najbolj kul :cool: yes, da je zmagala :lol:
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 25. Feb. 2010 16:05

Fancy Nancy napisal/-a:Eni že vrsto let vztrajajo, pa jim še kar ne klikne, da bi lahko izpustili Emo v nadaljnje. :D Itak pa pri nas ni kaj dosti izbire, zato se vsako leto več ali manj prijavljajo isti. Tapravi izvajalci v našem glasbenem prostoru se na daleč izogibajo Eme, in prav je tako. :wink:


Njihova vztrajnost je povezana z njihovim načinom preživetja in ne slabim delovnjem "klikerjev,"kot si jih skušala cinično poimenovati.
Darja Švajger,Nuša Derenda,Karmen Stavec,Tinkara Kovač,Alenka Gotar in še marsikdo, sodijo v sam vrh slovenske glasbe in vse so že nastopile na Emi.
Uporabniški avatar
Fancy Nancy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 22. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Fancy Nancy » 25. Feb. 2010 18:26

Nisem mislila vseh, saj tudi napisala nisem za vse, pač pa za bolj mlade pevke, o katerih je bilo govora pred mojim postom. Mišljeno je bilo za Manco Špik, Brigito Š. ipd., ki za moje pojme ne ustvarjajo kvalitetne glasbe, itak pa je to stvar okusa oz. dojemanja glasbe, tako da vsakemu svoje. :wink:
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 25. Feb. 2010 18:40

In res je, da bi se nekatere lahko že nehale vsako leto sliniti zraven, če vidijo da ne pridejo nikamor.
Manca špik je katastrofa od katastrofe..tale komad letos je pa še večja žalost!

PeggySue* nevem od kje tebi da Karmen Stavec spada v sam vrh slovenske glasbe :eek:
Edino za Darjo Švajger in Tinkaro Kovač lahko rečem da imata kvalitetno glasbo vse ostale so za en drek. Tudi Nuša Derenda ni več to kar je bila...

Drugače pa še enkrat bravo za zmagovalno skladbo, ker je res super. :razz: In ne gre se tukaj za to da bi se nevem kam uvrstili, ampak za to, čimbolje predstavimo. In s to pesmijo verjamem da se bomo.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov