Diskoteka Portorož

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

MrsPRoensen
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 25. 10. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a MrsPRoensen » 25. Jan. 2013 20:38

Hej. Mogoče katera ve, ali je v Portorožu kakšna diskoteka, ki bi bila po možnosti 16+? Sem gledala na netu pa najdem samo Papriko, ki je 21+. Hvala že vnaprej!
Uporabniški avatar
Aliee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 31. 12. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Aliee » 25. Jan. 2013 22:03

nisem iz portoroža, mislim pa da je bolj malo takih klubov, če sploh so ponavadi so eventi ko so 16+ pa dobiš zapestnico. No saj ponavadi se mi zazdi , da so diskoteke 13, 16+, ker je dosti takšnih noter, odvisno kake volje je varnostnik oz. bolje rečeno kako punca izgleda oz. fant.
MrsPRoensen
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 25. 10. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a MrsPRoensen » 25. Jan. 2013 23:51

Aliee napisal/-a:nisem iz portoroža, mislim pa da je bolj malo takih klubov, če sploh so ponavadi so eventi ko so 16+ pa dobiš zapestnico. No saj ponavadi se mi zazdi , da so diskoteke 13, 16+, ker je dosti takšnih noter, odvisno kake volje je varnostnik oz. bolje rečeno kako punca izgleda oz. fant.


mi mogoče lahko našteješ imena diskotek vseeno? hvala za vso pomoč.
..Katy..
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 19. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Katy.. » 26. Jan. 2013 0:27

Sem iz Portoroža in ti lahko povem, da so v Portorožu zaprli edini lokal, ki bi mu lahko rekla "diskoteka" (klub Tivoli), kar je pa ostalo se pa več al man fensi kafiči in bari, za kamor pa si ti še kr mal fesjt premlada :) sploh pa maš v Portorožu trenutno dougcajt party vsepovsod, če iščeš žur, ga pozimi tu definitivno ne boš najdla. Good luck!
Uporabniški avatar
Aliee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 31. 12. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Aliee » 26. Jan. 2013 12:57

se bom pozanimala pri prijatelju. žau sem iz štajerske išči pa koper izola saj to je vse tam na kupu :)
maichu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 23. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a maichu » 21. Feb. 2013 11:41

v kopru bi si gurno kaj našla mogoče belavita samo newem starostne omejitve in mislim tudi da ne pregledujejo osebne..newem mogoče tudi sky...
Življenje teče kot reka sanj,
ki ponikne, ko so sanje
že skoraj odkrite*
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 21. Feb. 2013 15:45

V Izoli sigurno ne. :D V kakšno AG še marsikoga 18+ ne bi spustila noter, ker je za nekatere res boljše, da ne hodijo ven še nekaj časa, ko gledaš kaj zganja pijana otročad. Drugače pa prvič slišim, da obstajajo tudi 16+ klubi. :oops: Nisem vedela da dejansko obstaja ta meja ponekod, ker itak v skoraj vsakem klubu, tudi tistih, ki so 21+, vidiš mladoletnice in mladoletnike, ki so prišli noter bodisi preko vez bodisi zato, ker izgledajo starejše in so po možnosti prišli v družbi starejših.
"20 years from now you will be more disappointed by the things that you didn`t do than by the ones that you did do."
Mark Twain

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov