darilo za za punco za RD

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 17. Mar. 2008 15:09

matjazd pa kaj tebi ni jasno? A ti kupuješ rože, ker so poceni, a zato, ker so bile tvojim puncam všeč?
Daj si že dopovedat, da tvoje punce (ne glede na to, koliko jih je bilo) ne morejo govorit v imenu vseh ostalih in da obstajajo tudi ženske, ki rož ne marajo. Pa to ne pomeni, da pričakujejo nekaj blazno dragega. Torta je po ceni čisto primerljiva s šopkom, pa bi očitno ene bolj razveselila.
Aja ne, prava ženska obožuje rože, v nasprotnem pfrimeru je pa zombi, ki ne mara ljudi. :roll:
Lahko si pa še naprej iščeš same ljubiteljice rož, če si neprilagodljiv :)
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 17. Mar. 2008 15:10

matjazd napisal/-a: :roll: Si pa res dala glupo primerjavo. Kar sem imel punc so ble vse nore na rože. Medtem, ko tipi še kuhat ne znajo kaj šele, da bi torto pekli. Še punce se najbrž ne morete s tem pohvalit.

Materialistke sigurno ne marate rož. A avto bi bil uredu za vas?


Tipi ne znajo kuhat? Od kod pa teb to? :eek: Ce ti ne znas kuhat, se ne pomen, da tud drugi tipi ne znajo! Js sem dostkrat dobila prov hudo vecerjo.

In ja, poznam tud tipe, ki specejo torto. Okej? In v mislih sem mela te. Pac se potrudis z necem, s cimer bos bejbo osrecu in kar ji lahk nudis, ne pa da se bos naslanju na to kvazi teorijo, da majo use bejbe rade roze :roll:

Pac si mel sam punce k marajo roze. Good for you, da se nisi rabu izkazovat z bolj izvirnimi darili :lach: Js sem mela pa tipe, ki so znal zlo dobr kuhat, pa ne bom vlekla zdej teorijo na plan, da pa usi tipi noro dobr kuhajo.

Oh in po kateri teoriji ze sem zdej materialistka? Ko si ze tko poln teh teorij :roll: Ne, avta ne bi bla vesela. Lahk mi pa tip najame voznika, da mi nau treba vozt :twisted:
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 17. Mar. 2008 15:24

jullia_ napisal/-a:matjazd pa kaj tebi ni jasno? A ti kupuješ rože, ker so poceni, a zato, ker so bile tvojim puncam všeč?
Daj si že dopovedat, da tvoje punce (ne glede na to, koliko jih je bilo) ne morejo govorit v imenu vseh ostalih in da obstajajo tudi ženske, ki rož ne marajo. Pa to ne pomeni, da pričakujejo nekaj blazno dragega. Torta je po ceni čisto primerljiva s šopkom, pa bi očitno ene bolj razveselila.
Aja ne, prava ženska obožuje rože, v nasprotnem pfrimeru je pa zombi, ki ne mara ljudi. :roll:
Lahko si pa še naprej iščeš same ljubiteljice rož, če si neprilagodljiv :)


Meni se pa zdi, da tebi nekaj ni jasno. On ni rekel, da so vsem puncam rože všeč, ampak, da so bile njegovim puncam všeč.
In rože sploh niso poceni!!
Je pa res, da nekatere punce hočejo materilano dobrino in ne pozornost.
Tudi, če ti darilo ni všeč moraš biti vesel, ker važen je namen. Vsak te ne pozno toliko, da bi vedel kaj imaš rada.
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 17. Mar. 2008 15:25

Bouhica in kje ti dobiš tipe, ki znajo kuhat? Vem, da obstajajo, a jaz nimam te sreče :(
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 17. Mar. 2008 15:27

orhideja1 napisal/-a:Bouhica in kje ti dobiš tipe, ki znajo kuhat? Vem, da obstajajo, a jaz nimam te sreče :(


Jaz niti ne maram, da kuhajo, ker za seboj nihče ne pospravi :evil:
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 17. Mar. 2008 15:40

orhideja1 napisal/-a:
Meni se pa zdi, da tebi nekaj ni jasno. On ni rekel, da so vsem puncam rože všeč, ampak, da so bile njegovim puncam všeč.
In rože sploh niso poceni!!
Je pa res, da nekatere punce hočejo materilano dobrino in ne pozornost.
Tudi, če ti darilo ni všeč moraš biti vesel, ker važen je namen. Vsak te ne pozno toliko, da bi vedel kaj imaš rada.


Ta cela debata okrog rož se je pričela, ker je ena punca napisala, da bi bila razočarana, če bi ji fant prinesel šopek rož za darilo. In nekaj ljudi tukaj vztraja na tem, da so rože idealno darilo, ker jih imamo ženske rade, zato so oh in sploh primerne, pa vsaka jih bo vesela.
In ko smo nekatere stopile na njeno stran in potrdile, da je šopek kliše, ki pa ne bo razveselil vsake, smo izvedele, da očitno ne maramo ljudi.

1. matjazd je sam rekel, da so rože super darilo, ker jih imamo ženske rade. Ampak nima vsaka ženska rada rož.

2. Argument, da rože niso poceni, je originalno moj. Ker smo izvedele, da materialistke baje ne marajo rož, ker hočejo nekaj dragega. Ampak tudi en srednje velik šopek je kar drag.

3. Ne govorimo o komur koli, ampak o fantu. Ja, od fanta pričakujem, da bo vedel, s čim me razveselit in če bi mi za darilo prinesel kokosove poljubčke, bi mu jih brez slabe vesti zabrisala direktno v glavo.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 17. Mar. 2008 15:43

Čist strinjam z Julio.
Matjaza je pa eno samo posploševanje. Enkrat bo pršla tut pr njemu na vrsto taka, k ne bo marala rož za dariu in takt bo najebu. :D
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
sixty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 339
Na forumu od: 15. 11. 2006
Kraj: Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a sixty » 17. Mar. 2008 16:19

a je kakšna tema, kaj kupiti frendu/fantu za rojstni dan? al moram kar tukej prašat? :D no, a mate kakšno idejo kaj naj kupim prijatlu za rojstni dan? ker za frendico, če ne veš kaj, ji loh vsaj rože kupiš. kaj pa moškemu?
Touch me, take me to that other place. Reach me, I know I'm not a hopeless case. It's a beautiful day.
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 17. Mar. 2008 17:06

sixty napisal/-a:a je kakšna tema, kaj kupiti frendu/fantu za rojstni dan? al moram kar tukej prašat? :D no, a mate kakšno idejo kaj naj kupim prijatlu za rojstni dan? ker za frendico, če ne veš kaj, ji loh vsaj rože kupiš. kaj pa moškemu?


ja odvisno kako veliak prijatelja sta in koliko si pripravljena odštet za darilo...

drugače pa mogoče kakšen cd, dvd, parfum, knjiga, če rad bere, žarnico,d a mu zasvetijo dobre ideje :D ... am ne vem... jaz ponavadi izberem darilo tako, da grem en dan po različnih trgovinah, pa kupim tisto, kar mislim, da bo nekomu všeč, če pa ne najdem ničesar, pa kupim bon v trgovini v katero večkrat t aprijatelj ali prijateljica zahaja...
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 17. Mar. 2008 17:22

orhideja1 napisal/-a:Je pa res, da nekatere punce hočejo materilano dobrino in ne pozornost.
Tudi, če ti darilo ni všeč moraš biti vesel, ker važen je namen. Vsak te ne pozno toliko, da bi vedel kaj imaš rada.


Sej vecinoma se roze kupijo, redko kdaj jih fantje naberejo kr na travniku. Kar se lahk pol enaci s tem, kot da bi mi kaj drugega kupil. Pozornost je lahko zame kar koli. Recimo knjiga The Gun Seller od Hugh-a Laurie-ja al pa ne vem torbica za 500 €. In nej poudarim, da bi bla knjige nedvomno (js osebno) bolj vesela, ker jo mam namen kupit ze dlje casa.

Seveda je vazen namen, vendar od partnerja se pa menda ja pricakuje toliko, da ve kar si zelis. Neki druga je za kolegice (za prijateljice se nekak ze pricakuje, da te pozna tolk, da ve kaj mas rada in kaj ne).

orhideja1 napisal/-a:Bouhica in kje ti dobiš tipe, ki znajo kuhat? Vem, da obstajajo, a jaz nimam te sreče :(


Ej ne vem. Zgleda se lepijo name al kaj :D Okej ne morem zdej rect, da u lajfu spoznavam sam tipe, ki znajo kuhat, al pa da namerno iscem taksne, sam pac. Ne vem. Spoznavam jih pa povsod :wink:

ana27 napisal/-a:Jaz niti ne maram, da kuhajo, ker za seboj nihče ne pospravi :evil:


Svasta. A so ti ze kuhali tipi s celega sveta, da si upas to trdit? Ko so tipi men kuhali, so cist use lepo pospravli za seboj, posodo pomili in pospravli. Se clo bolj urejeno kuhinjo so za sabo pustil kot je pa bla pred kuhanjem. Ce pa ti zbiras take tipe, potem je pa to tvoj problem in niso zarad tega zdej usi ostali tipi krivi. Sej partnerja si sama zberes. Pa si pac najdi nekoga, ki pospravi za sabo.
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 18. Mar. 2008 14:35

No jaz sem do zdaj mislila, da je tu mišljeno kaj kupiti ženski za rojstni dan. Očitno pa je bilo mišljeno, kaj naj fanr kupi punci za rojstni dan.

Aloha, če bo pa pri Matjažud katera razočarana, zaradi darila, naj si pa drugo poišče, če je to tak problem.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 18. Mar. 2008 14:48

Moj tudi ni noben nič pospravil za seboj. :x
Še kuhat je malokdo znal. :(
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 18. Mar. 2008 14:54

Za fanta oz. frenda darilo?Hm... Odvisn od odnosov k jih imaš z njim. Recimo, da ste tko ful skp pa sproščeni pa za hece lahk kako tako varianto, kondomi, mehke lisice, al pa kej tazga, če ne pa kej bl preprostega, kot so geli za britje, geli za tuširat, u glavnem za higieno. Če se ukvarja s športom recimo kak un trak za švicat, kak rekvizit za šport, recimo pedometer, če velik hod :) al pa meter za kolesa, če kolesar, knjigo če bere, majco, če jih nos, hehe, ... Ma tega je velik, sam k rabš se ne spomneš.
Ja, rože. Ene so čist nore na njih, ene ne. Jz mam rada rožce, v mejah normale. Recimo za dan žena pač paše rožca, za rd...hm..ka pa vem...Mogoč bl za valentinovo. Za rd mam raj kej druzga, vsaj večerjico. Drgač pa itak za žensko zmer prov pride kak ličil (sam če tip kupuje je problem k ne ve kaj je dobr pa kaj ne), kak modni dodatek (pas, španga, šal,...), kaka plišasta žvavca (sploh če jih ma rada-to prec vidš, če jih ma doma kje postavljene, pol ne morš zgrešt :)),... Men osebno ni všeč če kdo kupi parfum, k okusi so ful različni, enem neki diši, drugmu ne, pa mogoč ti na telo ne paše. Al pa kake šampone, k itak ponavad istga kupuješ, pol dobiš pa enga čist x. Težko je kupvat nakit, če ne veš kaj točn je nekomu všeč, al pa cote.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 18. Mar. 2008 15:54

jullia_ napisal/-a:3. Ne govorimo o komur koli, ampak o fantu. Ja, od fanta pričakujem, da bo vedel, s čim me razveselit in če bi mi za darilo prinesel kokosove poljubčke, bi mu jih brez slabe vesti zabrisala direktno v glavo.

?? Fak, kok smo eni zahtevni.. To bi blo sicer zelo grdo. Jz od fanta ne pričakujem ničesar, ker me ni dolžan razveselit z darilom. Vesela bi bila česarkoli, ker vem, da je namen dober in da je dano z ljubeznijo.
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 18. Mar. 2008 16:42

Men se tovrstna pričakovanja ne zdijo čist nč pretirana ...

Ne gre za to, da pričakuješ nemogoče, niti za to, da sploh pričakuješ, da se bo spomnu in kej prnesu ... Ampak če se že odloč te obdarit, je to lih tko lahko "stvar", k je povezana s tabo/vama in ma nek pomen (vrednost, ki se ne izraža v denarju), kar ne pomen nujno, da bo zato zapravu več časa in dnarja.

Js pač vidm razliko med darilom za neko naključno osebo al pa darilom, namenjenim partnerju. Stvari, kupljenih samo zato, da ne prideš praznih rok, ne maram; ne podarjat, ne sprejemat.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov