darilo za za punco za RD

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 16. Mar. 2008 19:13

Parfum... Ja :) pa kakšno spodnje perilo. Glede malenkosti pa - uhani ali pa rožica, absolutno :) . Pa trenutno si želim en obesek za na mobitel in to od njega, ker se mi je prešnji strgal.
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 16. Mar. 2008 19:31

sanjaanja napisal/-a:Jaz se strinjam s tistimi, ki pravite, da z rožo skoraj ne moreš zgrešiti.

Razen tistih nekaj izjem; saj vesto kdor ne mara živali in rastlin, ne mara ljudi. S tem se kar strinjam.


:lol:

sicer jst rastline čist maram, ampak me kšne rože ne razveseljujo preveč. da pa ne bi zaradi tega marala ljudi ... :evil:
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 16. Mar. 2008 20:39

Haha, kdor ne mara rastlin, ne mara ljudi :D . Zanimivo.
Js mam rada rošce in lih zato želim, da ostanejo u svojem naravnem habitatu (aka zemlja), ne da se jih spul vn in men prnese. To je ljubezen :) .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 17. Mar. 2008 2:38

sanjaanja napisal/-a:Razen tistih nekaj izjem; saj vesto kdor ne mara živali in rastlin, ne mara ljudi. S tem se kar strinjam.


OMG no :roll: Dej ti mal razmisl preden kaksno taksno ven vrzes. Js se s tem nikakor ne strinjam.

Js mam nekatere rozce cist rada, dokler ji opazujem pri komu drugemu in v naravi. V dar jih pa pac ne sprejemam rada. In zdej zarad tega kr ne maram ljudi? Mislim WTF? :wall:

A si ti ne zelis, da se tisti, ki ga obdaris, razveseli tvojega darila? Ce nimas idej, pomeni, da zlo slabo poznas partnerja, kar je pa zalostno. Sej ne rab bit darilo neki huge, pac vazno je, da slavljenca razveselis, ne pa da neki kupis sam da je.
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Uporabniški avatar
Lorelai20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 380
Na forumu od: 7. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lorelai20 » 17. Mar. 2008 6:52

No js sm še ena izmed tistih k rože raje opazuje v naravi. In sm veliko bolj navdušena nad neko bonboniero po mojem okusu kot pa vrtnico, ki bo šla v smeti po dveh dneh. Nisem ena tistih, ki bi cvetje potem sušila kr mi posušene rože zgledajo nek simbol smrti in so bi prov fuj :?

Kar se pa tiče daril, k sm jih doslej dobila od fanta:

*parfum (enkrat sva bila skupaj v Mullerju na "vohanju" parfumov in je vedel kateri mi je všeč
*copatki (sicer bi bili od koga drugega mal manj navdušujoče darilo, tko pa mi jih je dal z besedami: "Mogoče boš večkrat prišla k meni če boš mela svoje copatke pr men" in sm se itak čist stopila :hearts:
*komplet Faber&Castel oglja (takrat sm bila v fazi packanja z ogljem in sm bla noro happy)
*prstanček (izmaknu mi je enega od mojih, da je vedel kako velikega naj kupi :rofl:
*Roxy puloverček (s5 sva ga gledala, ko sva skupaj šetala po štacunah)
*iPod (2x na teden se po uro in pol cjazim z vlakom, med tednom pa vsak dan s trolo)
*termoforček (to darilo je tud eno izmed takih, k jih največ uporabljam, sploh ta teden ko me je ujela neka virozica se na vlko stiskava v postli :D )
.
.
.

No js sm tud redka izjema k ne bi bla užaljena, če bi mi dal kakšn paketek zadev proti celulitu. Nekak celulit ni tabu temapri naju, o mojih "groznih" stegnih tko vs čas posluša in če mi jih že vsak večer masira z raznimi kremicami, ne vem kaj bi blo bad če bi mi še kakšno novo zadevo prinesel. Itak pravi da ga nimam tko da ... Vem da bi mi dal kremo izključno zato, da bi nehala jamrat, ne zato kr mu moja rit/noge ne bi bile všeč.
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 17. Mar. 2008 11:33

huh.. sama sem mnda dost zakomplicirana oseba oz. nekaj posebnega kot aloha pravi zase in je kr težko zame kupiti/izbrati darilce :P

ampak js se s tem ne strinjam, ker noro obožujem bakren nakit, take pastelne odtenke rut itd. mam rada etno/oriental stil tk, da z nekimi vlkimi prstani, rutami, svečkami.. pr men ne bi mogel zgrešit. parfum pa tk sam en ta ist skoz uporablam.. sam je en mal predrag za darilce (vsaj za moje pojme!).

če dobim en kinder jajčk sm pa itak tud js najbolj vesela :D
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 17. Mar. 2008 11:55

zame pa ni bila nikol važna vrednost darila ampak kaj je hotu z njim povedat..s kakšnim namenom je kaj kupil.
Npr. zadni rojstni dan mi je organiziral žurko, ker je vedel, da še nikol nism mela in da si jo želim in zame ni bilo lepšega darila.
Sm pa že dobila: ogromn enih pliškotov (za moje pojme preveč)
- obesek srček (zame najlepše darilo od vseh)
- fotel za v sobo- tole je bilo malce zgrešeno, ker je mene opazil da jih gledam pa je mislu da ga hočem, js sm jih pa gledala ker sm ga hotla njemu kupt :D sej zdej je kr uporaben
- uhančke

Pri meni z nakitom ne more zgrešit, pa to ne mislim unga dragega, mi je čist lep tist iz accesories po par evrov. Ugavnm sm bl za romantiko. ne maram pa teh stvari k jih daš na omaro in ne opaziš več...se pravi pliškoti, kipci, svečke, itd. sej so lepi za pogledat sam js res nimam več placa za te stvari :D
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 17. Mar. 2008 11:59

Aloha napisal/-a:Haha, kdor ne mara rastlin, ne mara ljudi :D . Zanimivo.
Js mam rada rošce in lih zato želim, da ostanejo u svojem naravnem habitatu (aka zemlja), ne da se jih spul vn in men prnese. To je ljubezen :) .


Kdo pa je rekel, da jih je treba izpulit :roll:
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 17. Mar. 2008 12:01

bouhica napisal/-a:
sanjaanja napisal/-a:Razen tistih nekaj izjem; saj vesto kdor ne mara živali in rastlin, ne mara ljudi. S tem se kar strinjam.


OMG no :roll: Dej ti mal razmisl preden kaksno taksno ven vrzes. Js se s tem nikakor ne strinjam.

Js mam nekatere rozce cist rada, dokler ji opazujem pri komu drugemu in v naravi. V dar jih pa pac ne sprejemam rada. In zdej zarad tega kr ne maram ljudi? Mislim WTF? :wall:

A si ti ne zelis, da se tisti, ki ga obdaris, razveseli tvojega darila? Ce nimas idej, pomeni, da zlo slabo poznas partnerja, kar je pa zalostno. Sej ne rab bit darilo neki huge, pac vazno je, da slavljenca razveselis, ne pa da neki kupis sam da je.


Glede živali in rastlin tako pravijo, se nisem jaz to spomnila.
Za rože pa jaz govorim, da so meni všeč, ne tebi, in da sem jih jaz najbolj vesela.
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 17. Mar. 2008 12:54

Js bi bla drugac tud ful vesela kaksne cote al pa torbice, kej takga - npr. da bi s fantom hodla mal po trgovinah in bi mi kaka stvar bla vsec, pa bi me pol cez par dni presenetu s tem, bi me to ful rezveselilo. :D Sicer pa, itak ko si v zvezi z nekom ves kaj priblizno si zeli, tak da pomoje ni tk problem darila zbrat. Najhujs pa je, da dobis neki kar ti sploh ne ustreza - pol dobis obcutek kot da te tista oseba sploh ne pozna.
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 17. Mar. 2008 12:59

Hmm,ja rože ne.Ja sam ne mi zdj pretiravat z nevem kakšnim šopkom za b-day.Sm dobila od strica šopek,ampak uosušenga cvetja,k ga mam še zdj in je res lepo,umetniško narjen.Čeprov od njega rož glih nebi bla najbol vesela.Raj bi vidla d ami recimo prnese eno sončnco al pa kej druzga običnga(ne vrtnce) na ćist navadn dan.Bi bla bl vesela.Drgač pa od njega trenutno si ne želim nč konkretnga.Mogoče to da bi km šla skupi,pa magar za dva dni,samo da bi bla skupi,ker to je pomankanje pr nama... :(
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 17. Mar. 2008 13:43

Jaz sem najbolj razočarana, če dobim kakšen parfum (jih imam res že preveč), ali pa kozmetiko, ker imam čisto izbrano.
Al pa kakšen kič, ki ga sploh ne nosim. Medtem, ko zlatnine ne pričakujem, ker je predraga. Tudi mi ni všeč, da mi drugi kupujejo oblačila.
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 17. Mar. 2008 14:19

ana27 napisal/-a:Glede živali in rastlin tako pravijo, se nisem jaz to spomnila.
Za rože pa jaz govorim, da so meni všeč, ne tebi, in da sem jih jaz najbolj vesela.


Ah pravijo... Tko kot pravijo, da je usaka zenska roz vesela a ne. To je cist od usakega posameznika odvisno, kaj mu vec pomeni. In ce zenski vec pomeni npr. tortica k jo tip sam nardi kot pa ena roza, treba prec posplosevat a ne.

Vsakmu svoje :wink:
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 17. Mar. 2008 14:59

bouhica napisal/-a:
ana27 napisal/-a:Glede živali in rastlin tako pravijo, se nisem jaz to spomnila.
Za rože pa jaz govorim, da so meni všeč, ne tebi, in da sem jih jaz najbolj vesela.


Ah pravijo... Tko kot pravijo, da je usaka zenska roz vesela a ne. To je cist od usakega posameznika odvisno, kaj mu vec pomeni. In ce zenski vec pomeni npr. tortica k jo tip sam nardi kot pa ena roza, treba prec posplosevat a ne.

Vsakmu svoje :wink:


:roll: Si pa res dala glupo primerjavo. Kar sem imel punc so ble vse nore na rože. Medtem, ko tipi še kuhat ne znajo kaj šele, da bi torto pekli. Še punce se najbrž ne morete s tem pohvalit.

Materialistke sigurno ne marate rož. A avto bi bil uredu za vas?
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 17. Mar. 2008 15:04

sanjaanja napisal/-a:Jaz sem najbolj razočarana, če dobim kakšen parfum (jih imam res že preveč), ali pa kozmetiko, ker imam čisto izbrano.
Al pa kakšen kič, ki ga sploh ne nosim. Medtem, ko zlatnine ne pričakujem, ker je predraga. Tudi mi ni všeč, da mi drugi kupujejo oblačila.


se strinjam... tko da ne kupovat prfum, če ne veste katerega dotična oseba uporablja in če ji ga mogoče že malo primaljkuje... najhuje je če ti nekdo prinese nek prfum, ki je njemu/njej všeč in nato misli, da bo ravno zato tudi tebi :? lahko se pa tudi zgodi da na nekom nek prfum dobro diši, na drugačni kože pa ne več tako lepo... čeprav je drag in priljubljen in direktno iz flaške lepo diši... tako da prfumi so pri meni en velik NO GO.... ravno tako pliškoti, skodelice za kavo/čaj in kozmetika ter podobni proizvodi... nažalost noben tega ne upošteva in vsako leto dobim ponavadi kar vse naenkrat :roll: :x

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov