Cosmo obdarovanje 2012

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 27. Dec. 2012 9:42

Napiše mi: vaš brskalnik ne podpira samodejnega kopiranja na odlagališče... če katera ve, kaj to pomeni...
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 27. Dec. 2012 10:01

s kurzorjem se postavi v polje, klikni ctrl+A (označi vse) in potem z desnim klikom kopiraj.
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 27. Dec. 2012 10:04

No zdj se pa nam več zadržvala :D

Prva stvar: zamenjala sem telefon, z njim pridno poslikala, ampak šment, v vsej zmedi fotk nisem najdla, k sm ga prkablala na komp. Kriza je, ko ma človk prvič v življenju telefon, ki ni nokia. Torej..mal bo še trajal. Medtem pa: najlepša hvala moji cosmo božički :D S čim me je torej razveselila? Najbolš stvar so vsekakor štamprli, trije, zgledajo taki fajn vzdržljivi (testirani bojo takoj za novo leto, bomo tri bivše cimre nazdravle z njimi). V štamperlčkih so bli uhančki, fletni mejhni :) Paket je vseboval še žajfo za lase (ki je bla sprobana 15 minut po prihodu paketa in morm rečt da lasje zaenkat zgledajo lepo, pa dišijo tud, he he) in kozmetične blazinice (kul, ker mi jih je lih zmanjkal), pa par čajnih vrečk (za katere tud vem da so izredn dobrega okusa). Skratka, moja božička je zadela v polno. Hvala. Ful! :D

Pa tud cosmo se je potrudu :) S planerčkom sicer na žalost nimam kj počet, ker uporabljam google calendar, ampak za kj se bo že ponucal :P
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 27. Dec. 2012 10:44

Povejte mi, če se vam pokažejo slikice...

Sicer pa sem dobila: moder šal s kjuti obeskom (sova), kot že rečeno, čokoladice milka, ki jih je moja hčerkica pridno popapala in pa čestitko... vse to je bilo zapakirano v luštni škatli z novoletnim motivom. Najlepša hvala božički...vem sicer kako ti je ime...na forumu pa nimam pojma katera je :)
Zadnjič spremenil spice girl, dne 27. Dec. 2012 10:46, skupaj popravljeno 1 krat.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 27. Dec. 2012 10:45

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 27. Dec. 2012 13:41

Ahahahhaha kok sem se narezala temu darilu (beri prilozenemu pusmu) :D Hvala Cosmo bozicka, celo darilo super.


Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Dec. 2012 2:53

Huhuh dans je pa tud mene pricakal paketek :D se ze vnaprej opravicujem za hiter opis in CRAPPY mobi-fotke ampak sem komi prisla domov pa ze letim naprej, pakiram, zato je tud soba v cistem razsulu in je mozno da sem kje kej zgubila.. torej, licno zapakirano darilce:

Slika

Najlepsa hvala bozicki za res DBEST majcko, sem ze od otrostva mahjnena na Potter-related stuff in sumimm da je bozicka mal pofirbcala po forumu kjer smo se enkrat menli da nas je blo ful vcasih na heripoter fan-forumu? :D ne? hmm.. ( in sram me je da se vedno nisem prebrala 7me knjige. zelo. 2013 pa res! ceprav je nekako kul da se ne vem kako se konca, sooo much to look forward to :P ) vsekakor sem mela nasmesek cez ceu fris, kul kul.

Slika

in zadi je taksna:

Slika

Pol pa se preostal del darila, ki je vseboval:

- Losjon za zelo suho kozo, Neutrogena
- Kremo za roke, Neutrogena
- Odstranjevalec licil, Neutrogena
- Sprej za lase (za konice in heat-protection)
- Cokoladice

Slika

V glavnem, SUPER si, cist vse sem rabla, (sploh tole za lase in kreme, kr se prakticno levim pozimi :P ) ampak sm broke-ass student, pa si ne kupim. Nimam pa pojma od koga je darilo, bi edin rekla da lahko par ljudi izkljucim, vsekakor pa najlepsa hvala & srecno 2013! :)

Edit: aha, neki se je se skrivalo v zavojcku, pa sem sele pozneje vidla (dbest filing, haha) in sicer: Niveina peel-off maska za obraz. Hvalaa:)
Uporabniški avatar
lesnik
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 264
Na forumu od: 27. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lesnik » 01. Jan. 2013 19:57

Kaj darila smo vsi dobili ali ne?Se lahko že pove kdo je koga obdaroval?
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 01. Jan. 2013 20:08

Ne še :)...
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 01. Jan. 2013 20:11

Nismo še vsi! :)
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Jan. 2013 2:03

Punce, serjete ga....pošteno.

Dobite darilo, napišete da ga dobite in potem ga ne objavite. Pa ne zgovarjajte se mi na kable in podobno sranje, če se je nekdo potrudil in brskal po vaših postih zato da je ugotovil kaj je vam všeč, šel v trgovino kupil nekaj ter mogoče pobrskal doma če je našel kaj, potem pa šel na pošto da ste vi to dobili...imejte vsaj to vljudnost da vzamete tisti telefon in poslikate, shranite na internet in napišete: Hvala moji cosmobožički!
Ker je to vljudno.

Da o tem če je rok do 24ga...ok, rečmo...se zajebeš ne narediš takoj potem pa te ujame božič, pa praznik pa je pošta zaprta, samo...čez rok je že krepko čez teden, pol daril še ni prispelo, nekaj jih ni še ni objavljenih.

Pa če se zajebeš, napišeš nisem mogla, grem tja in tja svoji obdarovanki..dobiš do takrat.

Ne bodite takšni Grinchi, pa se malo zresnite.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 03. Jan. 2013 11:30

Toreej...Darila niso dobile (ali so pa še niso objavile, niti javile, da so dobile) Emanuela, Binko in Sunshine. Kako je zdej na stvari dekleta? :)
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Binko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 1. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Binko » 03. Jan. 2013 11:36

Kot sem že napisala - jaz darila še nisem dobila.
Za mojo obdarovanko pa sem ga oddala 20.12.2012, vendar se do danes ni javila...
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 03. Jan. 2013 12:01

Torej. Darilo sem oddala prejšnji teden, v sredo, moja obdarovanka bi ga naj dobila v četrtek. Sama ga pa še tudi nisem dobila.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 03. Jan. 2013 15:50

LZ umiri se. Vsak, ki je sodeloval v obdarovanju se je moral potrudit, eni smo pa pač malo bolj počasni z objavo ja? Sploh pa tele slikice ne služijo ničemur drugemu kot da ostali kozmopolitanovci, ki pri obdarovanju niso sodelovali pasejo firbec na njih. Se pa strinjam da ni lepo da ne poveš da si darilo dobil, in se potem pošiljatelj tiho čudi kam in kako je izginilo njegovo darilo.

Tako, darilo sem dobila že pred nekaj časa, šele zdaj pa uradna fotka (spodaj še enkrat kopiran post ki sem ga napisala ko sem darilo dobila :) )


Slika


Kako luštna darilca! Jaz sem naredila napako, in sem svoje darilo tako neučakano odprla in začela uporabljati, da imam sedaj vsak del na svojem koncu! Bom poslikala, obljubim :). Samo da na kratko opišem kaj je bilo v paketu:

-Alverde ognjičeva krema za roke - super, ravnokar mi je zmanjkalo moje negovalne kreme za roke, zato je to idealno darilo :) (je že našla svoj novi domek v moji torbici)
- Roman Nore Roberts: Okultni v smrti - ostala v Lj, ker mi bo krajšala čas med izpitnim obdobjem :wink:
- Kinder Bueno, ki ga je moj dragi že pojedel (je prišel do mene cel zmečkan, ker na pošti zelo nepazljivo delajo s paketi :evil: )

Hvala kozmobožički, bom probala čimprej vse pofotkat in objavit
(se mi pa niti ne sanja kdo bi lahko bila moja obdarovalka, daj ni napisala nobenega pisemca, niti ni nobenega imena/naslova pošiljatelja na kuverti... Komaj čakam da izvem kdo me je tako lepo presenetil :) )

Upam da bo firbcem zadoščeno!

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]