Cosmo obdarovanje 2012

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Jan. 2013 20:12

Meni dol visi kaj kdo dobi.

Pravila so pravila.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 04. Jan. 2013 20:47

http://shrani.si/f/3y/Te/4FGwjmoD/darilo1.jpg

http://shrani.si/f/3o/Lb/2N2T0EIb/darilo-2.jpg



Meni pa trenutno visi dol, kaj si misli LZ :D Med prazniki me praktično ni blo doma, do dons sm pa tud dihala na škrge, kar pomeni, da sem ob prihodu domov šla samo pod tuš in spat. Pika. Če telefon zakablam na komp, pa slik ni, kjer bi mogle bit...a nj čaram al kaj. Nisem sicer ravno tehnični idiot, ampak v 10 minutah, kolikor sem jih imela na razpolago, sem imela čas napisat in se zahvalit svoji božički (ki se ji na tem mestu še enkrat zahvaljujem), globinske raziskave po čipovju pa nekak res ni blo možno izvest.

A je možno, da se eno cosmo obdarovanje izvede brez da bi kdorkoli jamral ob tem?? Držim pesti, da vse dobite darilo čimprej, ker bi bilo res škoda, če ga ne bi.. :?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 04. Jan. 2013 21:24

Tudi jaz jamram.
Moje darilo ni bilo prejeto, niti ga sama nisem prejela.
In žal mi je, da sem poslala z navadnim paketom, namesto da bi poštar pustil listek.
In mimogrede,tu ni nobene potešitve firbca, ampak samo dogovor, ki se ga ponavadi drži večina, dogovor o slikah je v uvodnem postu napisan, dalje niti ne bom.
Da grdih besed, ki jih imam za povedati o pošti, niti ne napišem.

Kako se bomo zdaj ostale zmenile? A počakamo še ali kako? Kaj bomo naredile?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 04. Jan. 2013 23:19

Pomojem bi blo fajn da se še malo počaka, potem pa da se tiste tri, ki še niste dobile darila same odločite kaj pa kako naprej? Sej lani je bil tudi podoben problem smz? Kako se je potem tisto rešilo?

Ugl, ja moti me, da če se lahko evelyn zadrži pridiganja glede objavljanja slik, da če se lahko moja (še vedno neznana) obdarovalka lahko zadrži pridiganja glede objavljanja slik, če se lahko vse od dejansko udeleženih v odbdarovanju zadržijo pridiganja glede objavljanja slik, zakaj se torej ne more LZ? :roll:
In ja, LZ, ti si začel z grinch razpoloženjem v tej temi. Pred tvojim postom ga nisem zaznala.

Od te točke naprej torej z moje strani samo še:
Slika

Slika

http://www.youtube.com/watch?v=mN7LW0Y00kE
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 04. Jan. 2013 23:21

Pomoje bi bilo fajn, da Evelyn kr objavi seznam kdo je koga imel.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 04. Jan. 2013 23:28

No no..everyone calm down.. :) tukaj je seznam..naprej pa upam, da se situacija z nedostavljenimi darilci razreši..
sarissima- schpeltza
schpeltza-lesnik
lesnik-prinzesin
prinessin-allisse
allisse-haley
haley-evelyn
evelyn-kepka
kepka-rokerca
rokerca-emanuela
emauela-binko
binko-sunshine
sunshine-saarijarvi
saarijarvi-anjeske
anjeske-spice girl
spice girl-sarissima

:)
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 05. Jan. 2013 0:33

emanuela je poslala in sem bil zraven na pošti, poslano je bilo z navadno pošto...jutri greva vprašati kaj je bilo z paketom.

Sarrissima, poglej.

Če imaš čas za pisat priznanja, imaš tudi čas za objaviti slike...slike ki niso namenjene firbcanju, ampak dogovoru.
In če slučajno jaz napišem kaj je bilo dogovorjeno, in ti tega še nisi storila..ne teži meni.

Dogovor je dogovor, in če ga skleneš ga opraviš.
Zadnjič spremenil Led Zeppelin, dne 05. Jan. 2013 12:32, skupaj popravljeno 2 krat.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 05. Jan. 2013 1:06

Jaz prevzamem krivdo in paket sem poslala danes dopoldne s hitro pošto - tako da bodita dopoldne doma (Elamuela&LZ), ker bo poštar zvonil. So mi pa šele ta teden dostavili večji del zadev, ki sestavljajo darilo, plačala sem jih seveda vnaprej, nisem kupovala drugega darila še enkrat. Sem pa tudi sporočila po ZS, da bo moje darilo imelo zamudo.

Lahko me kenslate iz naslednjega obdarovanja al ne vem kaj, moj namen ni bil biti party breaker. :?
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 05. Jan. 2013 1:18

^^niti slučajno nisi parti brejker, jaz sem vedela, da bo moje darilo zamujalo. Sem pa mislila, da je že bilo odposlano in sem bila prepričana, da so mi darilo ukradli z okenske police ali kaj podobnega, ker poštar pač tam pušča pakete in ga boli k -ali pa da so ga zapravili.
V gl, ni ti bilo treba pošiljati s hitro pošto, ker vem, da to nanese večji strošek. Vseeno pa hvala vnaprej, nismo se pa tu spravljali nate :)

Binko, če mi na pošti ne bodo pojasnili zadeve,potem mislim, da je najboljše, da se nekaj dni počaka in če ne bo nič, ti bom poslala drugo darilo v roku nekaj dni. Darilo boš dobila tako ali drugače, mi je pa žal, da sploh so takšni primeri.

Zdaj pa manjka še samo Sunshine.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 05. Jan. 2013 2:10

Haha, Sunshine je bla ze lani moja bozicka (in ne bi mela NIC proti ce bi bla se drugo leto :D ) Hvala!

Kar se pa tice neprejetih paketkov.. lani tudi moja obdarovanka prvega darila iz neznanih razlogov ni prejela, pa sem ji nato (v upanju da bo prvi paketek nekoc vseeno prispel) poslala se eno malenkost :) bi rekla, da prvega kasneje zal res ni nikoli dobila (bi verjetno kaj sporocila) :(.. vcasih se pac nekje zalomi, vec kot toliko na zadeve spet ne moremo vplivati. vseeno upam, da se bodo stvari resile in bomo vsi zadovoljni z darilci.
Uporabniški avatar
Binko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 1. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Binko » 05. Jan. 2013 11:22

Glede na to, da so bili prazniki in je bilo pošte ogromno, je čisto mogoče, da se je kje zataknilo. Še vedno upam, da se paket kmalu pojavi...če pa se ne, bom pa tudi preživela...

Kar pa se mojega poslanega darila tiče - sunshine se SPLOH ni javila, tako da ne vem, ali ga je dobila ali ne.
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 05. Jan. 2013 11:39

Možno, da se je kje na pošti zataknilo(izgubilo/založilo/bilo poslano na napačen naslov - meni so izgubili 2 paketa v tem času :x (ne v okviru Cosmoobdarovanja), seveda na mojo škodo.
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 05. Jan. 2013 12:27

saarijarvi napisal/-a:Haha, Sunshine je bla ze lani moja bozicka (in ne bi mela NIC proti ce bi bla se drugo leto :D ) Hvala!

Kar se pa tice neprejetih paketkov.. lani tudi moja obdarovanka prvega darila iz neznanih razlogov ni prejela, pa sem ji nato (v upanju da bo prvi paketek nekoc vseeno prispel) poslala se eno malenkost :) bi rekla, da prvega kasneje zal res ni nikoli dobila (bi verjetno kaj sporocila) :(


Ja. Sem bila res vesela, da si mi pol še eno darilce poslala. :) Tistega prvega pa žal nikoli nisem dobila.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 05. Jan. 2013 13:21

Jaz sem kar brez besed glede mojega darila. Slike bodo tekom dneva, sem pa prepričana, da je moje darilo preseglo vse do zdaj in je res najboljše :D moja
Božička se je reeeees potrudila in se ji reees iskreno zahvaljujem. Več pa enkrat proti večeru :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
lesnik
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 264
Na forumu od: 27. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lesnik » 05. Jan. 2013 13:43

schpeltza
Še 1X hvala za darilo.

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov