Cosmo obdarovanje 2010

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 03. Nov. 2011 19:36

^^Mene nič ne moti, če imaš koga za pomoč in pomoje tudi nobenega drugega ne. Važno, da letos vse skupaj ponovimo! :)
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 04. Nov. 2011 7:53

Jaz še kr nisem dobila feedbacka od moje lanske obdarovanje sm00tke. Če ji darilo ni bilo všeč, mi ga naj vrne (k temu jo tudi javno pozivam), pa ga bom jaz imela/uporabljala. Zaradi tega letos tudi ne mislim sodelovat, ker se mi je lanski razplet zdel izredno nizkoten. Vso srečo tistemu, ki dobi njo...
ONCE YOU GO PINK, YOU NEVER GO BLING...
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 04. Nov. 2011 9:06

Potem pa naredimo blacklisto uporabnikov, ki ne smejo sodelovati. Dve leti nazaj pa ena sploh ni poslala. Sicer je to tak majhen odstotek, da gre kaj narobe (od cca. 40 ljudi, ki sodelujejo, eden nekaj zaserje), da ni potrebe po strahu =)
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 04. Nov. 2011 9:22

flesherka, kompliciraš. Ravno ti si v tej temi napisala, da krnekaj pretirano hvalisamo in se delamo, da so nam darila všeč + za svoje darilo si napisala samo "dariloo sem prejela, hvala". Ne a ne mu, če ti je darilo všeč/uporabno bla bla. Je smotano, da se ni niti oglasila, če je darilo prejela, ampak spet pa je tumač zdaj tvoje neko "javno pozivanje", da naj vrne darilo, če ji ni všeč.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
sm00tka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 10. 12. 2007
Kraj: medvode

Neprebrana objavaNapisal/-a sm00tka » 04. Nov. 2011 15:04

Flesherka...darilo sem prejela, to sem tudi napisala. Nekatere stvari mi niso bile všeč, nekatere so mi bile, vendar te nisem želela užalit, lagat se pa tudi ne mislim. Itak ne bom sodelovat letos, ker zganjaš tak halo glede usega skupaj (tako da zarad mene ni potrebno črne liste sestavljat :) ). Res žalostno, da se še vedno ukvarjaš s tem. Vračala ti pa darila ne bom, butasto, da to sploh zahtevaš, saj je bilo božično darilo namenjeno meni.
Pa lep pozdrav in upam da si končno zadovoljna ter pomirjena! :evil:
Uporabniški avatar
sm00tka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 10. 12. 2007
Kraj: medvode

Neprebrana objavaNapisal/-a sm00tka » 04. Nov. 2011 15:08

sm00tka napisal/-a:sem vidla, da je moja obdarovanka že dobila darilo... me veseli, da ji je bilo všeč :) tut jaz sem dons zvedla, da me darilce že čaka. ker pa poštar pakete dostavlja v očetovo firmo, bom morala malo počakati preden ga vidim. Drugače pa že komaj čakam, takoj ko ga dobim, prilepim fotke :D


Pč nisem bla tolk navdušena ko sem ga odprla, tako da fotk nisem posnela. To, da nisem niti sporočila, da sem ga prejela pa vidiš, da ni res.
Upam, da bo tvoja letošnja obdarovanka bolj hvaležna :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 04. Nov. 2011 17:04

kaj je pa blo? :D
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 04. Nov. 2011 17:40

Smotka vseen bi lahk slikala, tud če ti ni blo všeč. ;)


Letos predlagam, da je to obvezno..Kot da je takooooo težko prijet za fotkič, nrest dve sliki in nalimat sem. Saj je to neka skupna zadeva, ki poteka na javnem forumu, ne pa da smo potem tiho kaj dobimo...

Letos lahko zaradi mene jaz pomagam pri podatkih(ali pa celotno igro sama izpeljem, ni problema), moramo pa še pogoje določit..
Minimum postov in obvezno fotografiranje(kdor ne izpolni dobi par tedenski ban :D :P). :)
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 04. Nov. 2011 17:45

^^Pod pogoje bi se lahko dodalo še to, da se darilo res pošlje v decembru, ne pa da se pol v začetku januarja pošilja, ker oseba ni imela sploh časa prej. Tisti, ki že vnaprej vedo, da bodo skoz zasedeni naj se sploh ne prijavljajo.
Uporabniški avatar
Nincha II
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 88
Na forumu od: 16. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nincha II » 04. Nov. 2011 18:37

Ja, jaz sem za to, da igro prevzame Evelyn :gut:

Drugače pa... koliko postov bi bil minimum za sodelovanje? (imam namreč občutek, da bom jaz izpadla :lach:)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 04. Nov. 2011 18:56

sej tiste kure, ki ste po petih letih prišle na forum zato, da ste mal težile kdo je kdo, tak za tole niti primerne niste ;)
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 04. Nov. 2011 19:01

ne bo se štelo samo minimalno postov ampak bomo omejili tud poste napisane v zadnjem letu. Pri organizaciji obdarovanja bom jaz pomagal (če bo vam odgovarjalo) verjetno, ker sem že lani pa še nekdo. Libido. je rekla, da verjetno ne bo mela časa.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Nincha II
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 88
Na forumu od: 16. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nincha II » 04. Nov. 2011 20:04

sirova štručka napisal/-a:sej tiste kure, ki ste po petih letih prišle na forum zato, da ste mal težile kdo je kdo, tak za tole niti primerne niste ;)

Kaj se pa ti sploh oglašaš? Mislim, da si ti zadnja, ki lahko presoja, kdo je za kaj primeren.
Zate se itak ve, da ne boš sodelovala pri tej igri... kajti oseba, ki je najbolj zakrinkana na tem forumu in se izdaja za žensko (v resnici pa je tip - beri: Jochie) itak ne more posredovat svojega naslova in osebnih podatkov.

Tko da... raje se drži drugih tem in vsaj tole temo pusti, da steče brez tvojega "protokola" :roll:
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 04. Nov. 2011 20:29

Sm00tka, dejansko sem si vzela čas in prebrala večino tvojih postov. Pa da tudi drugi slišijo, kaj si dobila in zakaj si to dobila:

- zadnjo sezono Army wives, ker si napsala, da obožuješ to nadaljevanko
- spalno pižamo z malo čipke v roza barvi, ker si pisala, kako hudo si želiš dildota, da bosta v fantom malo popestrila dogajanje v postelji (dildota ti res ne morem kupit)
- in parfum

V polovico daril, ki so lani bila podarjena ni bilo vloženega toliko truda in študiranja postov uporabnic. In da nisi mogla niti napisat, da imaš darilo v rokah. Pač me je prizadelo, ker sem zapravila krepko več kot 5€ in vsaj 3 ure za branje tvojih postov. Jaz nisem fejkala nadvušenja nad svojim darilom, ampak sem se vsaj zahvalila in poslikala, da so tudi drugi videli kaj sem dobila.
ONCE YOU GO PINK, YOU NEVER GO BLING...
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 04. Nov. 2011 22:28

Jau ne se kregat no! :)

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov