Vasa soba

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 07. Avg. 2008 17:10

Libido. , kje si pa dobila tist obešalnik oz. tisto notno črtovje z notami, ki ga imaš na omari? :eek: ful lepo, mi mamo to v glasbeni ;)
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 09. Avg. 2008 22:42

^^lani poleti sm ga kupla v OBI-ju :)
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 10. Avg. 2008 18:37

moi T napisal/-a:Moja sobca je pa ful majhna in trikotne oblike in žal brez vrat :evil: (atko ni dokočal dela!), tako da se nadaljuje v bratovo sobo. Drgač pa mam notr postljo, pisalno mizo, poličke in omaro v svetlo rjavi, bež barvi, po tleh mam podobne barve laminat, stene so pa bele barve in niso ravne (ne vem kako se že reče, take nagrbančane so no :D ). Drgač pa mam hmal po vseh stenah polimane razglednice z raznih krajev, sam veselo dol padajo, ker stene niso ravne :evil: . Mam eno okno, ki je čist na tleh (soba je kletna) in ima ful široko oknsko polico, gor pa mam razne spominke, pliškote, kaktus, pesk s Sahare, itd. Na enm stolčku mam velikega plišastega rdečega dinozavra, ki ma gor klobuk z mojga maturantskega, na katerm piše Lyceum :). V glavnm mam tudi ful pliškotu, pa knjig, zvezku in moja soba je zato zelo pisana in domača. Glede pospravljanja pa... postljo pospravljam, ma se mi ne da pa praha brisat... :D . Je tko v lepem neredu, recimo :wink: .
Just dance and everything it´s gonna be ok!
Uporabniški avatar
Boa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 29. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Boa » 13. Jan. 2009 8:22

pojstla + miza
Slika

TV, omarce, slikce (leva stena)
Slika

omara, poličke (desna stena)
Slika

nad posteljo (desna stena)
Slika

vrata
Slika
Ne kadim, a vedno vžgem.
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 13. Jan. 2009 11:45

A ste sobo pospravile posebej za slikanje ali imate vse tako pospravljeno :eek: Pri meni je vedno kreativni kaos :D
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
Boa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 29. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Boa » 13. Jan. 2009 11:49

Jst morm rečt, da mam vedno pospravlen. Ne morm funkcionirat v razmetanem..... :D
Ne kadim, a vedno vžgem.
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 13. Jan. 2009 11:55

Aaam.. sama sem v bivsi bratovi sobi.. pohistvo v njej je moje, soba je pa bila prebarvana v svetlo modro.. :)

Imam pa veliiiko prevec stvari za mojo sobo. Mislim imam eno samo policko(!) in omaro + 3 mize.. Tako, da sem se odlocila, da si jo bom preuredila in nakupila nekaj pohistva + starega stran zmetala..

V glavi imam idejo, da bodo stene svetlo zelene + svetlo roza.. Tako, da bo lepo sedlo in kar padlo v oci..

Glede na to, da je soba bolj majhna, upam da mi bo uspelo spravit dovolj polick in polic not, pa mogoce se kaksno kotno omaro, da bo res za vse dovolj prostora..
Sanjam pa tudi o mrezi za cez posteljo.. Izgleda super lepo, more pa bit shit ce se ti kak komar ujame POD njo.. :D
nadya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 16. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a nadya » 13. Jan. 2009 12:19

:D ja moja je več al manj zmeraj taka (ko sem bla mejhna mi je oči zmeri težil da naj pospravim sobo, tko da mi je zdaj kar v navado prišlo :D )

drugače pa nemaram veliko pohištva in stvari v sobi..
najbolj mi je ušeč da imam dva okna in je zmeraj taka lepaaaa svetloba..

sedaj čakam še na novo posteljo in pol je vse zrihtano..

še moje slikice:

http://s722.photobucket.com/albums/ww22 ... CF0506.jpg

http://s722.photobucket.com/albums/ww22 ... CF0500.jpg

http://s722.photobucket.com/albums/ww22 ... CF0505.jpg

http://s722.photobucket.com/albums/ww22 ... CF0503.jpg

http://s722.photobucket.com/albums/ww22 ... CF0501.jpg
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 13. Jan. 2009 14:50

Všeč mi je svetloba v sobi in un stol tud ni napačen. Tak udoben zgleda. Zavese so pa tud srčkane.
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 13. Jan. 2009 15:01

jst mam pa doma sobo s stenami u celoti rdece barve...in sicer v takih horizontalnih trakovih v treh razlicnih barvah...spodaj je svetlo rdeca, na sredini navadno rdeca, zgoraj pa temno rdeca (ampak res zlo temno). in to sploh niso taki navadni ''rahli'' odtenki za na stene, ampak so zelo mocne barve! take goste, vpadljive, kricece skor...(nekako umazano kricece rdece :D) in je kul izpadlo...aja prehodi med barvami so pa cik-cak =)

pohistvo je pa notri v barvi lesa...tepih je rdec, soba je pa vedno razmetana.

mam pa tut izhod iz sobe direkt na vrt, kar je super poleti - tk ko da bi mela namest balkona pac vrt :D tk da kr tam vstopam v mojo sobo...mam pa se eno okno..je pa v kleti, v kleti ma sobo tut sestra, in mama tut svojo kopalnico.

aja, pa sploh se ne pocuim domace v tisti sobi...namrec menjala sem ze veliko sob, se v stari hisi, v tej novi hisi sem pa prej mela sobo v 1.nadstropju, potem pa so me dol preselili, ker sem ful redko doma..niti poletnih pocitnic ne prezivljam doma, niti nic...nikol nisem doma vec kot dva dni skup (zdej ze ene tri leta nisem bla, mogoce 1x al pa 2x), zato tut sobe nisem vzela za svoje...sploh nimam notri vseh stvari, in jo mam res sam za to da uporabim tisto posteljo, da tam prespim kadar sem doma...mam resnega fanta, pa je biu sam enkrat do zdej u moji sobi, pol lahka sklepate da res ni v uporabi :P

no zato sem se pa tako bolj navezala na svoj ''drugi dom'' - prej je bla to soba v dijaskem, ki sem si jo delila s cimro...zdaj pa pac moja soba tu v fantovem stanovanju :P ta mi je ful vsec...je taka podolgovata, mam tut dvojna balkonska vrata - zato je soba ful svetla...je pa v oranzno rdeci barvi opremljena (stene pa bele :? ) no ampak tuki mam vse stvari in oblacila in nasploh vse, zato jst temu recem svoja soba, in ne tisti v mojem originalnem domu :D
moncy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a moncy » 13. Jan. 2009 19:09

pa še moja soba :)

Slika

Slika

Slika

Slika
nadya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 16. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a nadya » 13. Jan. 2009 21:39

LanaMaxim thx.
ja zavese so men tud najbolše :D
sej sve jih z mami same oblikovale..prej so ble to ene dolge pa ozke zavese (res nisi meu kej z njimi) tko da so zdej res srčkano izpadle.. poživijo prostor.
Uporabniški avatar
candy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 21. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a candy. » 13. Jan. 2009 22:01

buubbika napisal/-a:Boa, fuuull mi je všeč tvoja soba!!! :gut::flower:


Jaaa, meni tuuuud ^^ Tkoj bi mela takoo :eek:
Sicer pa uau. Vse imate lepe pa zlo urejene sobe. Respect :D
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 16. Jan. 2009 11:49

...
Zadnjič spremenil Tamala_mrha, dne 22. Mar. 2009 18:11, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 16. Jan. 2009 15:45

^^ Oooo tista košara pri postli mi je najboljša. :D Si moram kupit. :D

Pa vrata maš čist najlepša. :wink:

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov