Splošna tema za krajše nasvete

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 08. Dec. 2023 11:26

omg link do te naprave še zame prosim :D

(meni je pomagalo da sem si dala avtomatski štart vsak dan, in sem potem bila prisiljena da spucam ker me je on spomnil :) )
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 14. Dec. 2023 23:25

_patchouli_ napisal/-a:Update: sem kupila in na hitro preizkusila. Navdusena, navdusena, navdusena. Najboljsi nakup ever. Macek se ne strinja ravno. Ker si ni upal blizu sesalca, je pretepel polnilno postajo :lach:

Novo: Ima kdo kak predlog za napravo, ki bi mi pripravila stanovanje na sesanje? Pobrala stvari, umaknila stole itd? :D


Upam, da navdušenje še traja.

Potem počasi prilagodiš pohištvo robotku, da ni posebnih akcij ob njegovem zagonu :lach: Tisti moderni stoli, ki jim noge tako grdo narazen štrlijo, robotek obvlada vožnjo med njihovimi nogami :lach:
viseče omarice kjerkoli je možno :lach:

Naj še izumijo nekaj za prah brisati po policah in ostali krami :)
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 15. Dec. 2023 17:32

patchouli, mayaeb - katere sesalce točno imate?

na mimo vrste so 3 roborocki s postajo:

https://www.mimovrste.com/smart-robotsk ... ostajo-bel

https://www.mimovrste.com/smart-robotsk ... njenje-crn

https://www.mimovrste.com/robotski-sesa ... salnik-bel

razpon cen od 850 do 1.5k :cry:
so vredni keša?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 16. Dec. 2023 8:11

Mi imamo tega zadnjega S8 pro ultra. Meni se zdi vreden cene. Občasno je kje dobra akcija in ga dobiš za 200-300€ ceneje ampak je treba spremljati, po novem letu bi bile lahko kakšne akcije.

Prejšnji model s7 je kar cenejši ampak je razlika v sesalni moči, tisti ima kamere-s8 ima radar, s8 ima 2 krtači-s7 ima 1...
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 16. Dec. 2023 9:49

Moj nima te samopraznilne postaje, ker se mi glede na razliko v ceni med z in brez ni zdelo vredno. Edino ce se izprazni, ocisti krpe in se smeti dol odnese :D
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 16. Dec. 2023 10:07

Krpo si v postaji sam opere in jo posuši. Avtomatsko si izprazni umazano vodo, natoči novo in izprazni prah.
1x tedensko natočimo novo vodo in izpraznemo umazano.

Če kupuješ samo robotka brez postaje se najde dobra cena običajno na geekbuyju.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 16. Dec. 2023 11:09

Za 500 evrov razlike mi ni problem oprat krpe in jo obesit :D
Je pa mogoce tudi odvisno, kako veliko stanovanje imas. Ce imas celo hiso za sesat in pomivat, je verjetno bolj prakticno kot pri nas za tiste 4 prostore.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 16. Dec. 2023 11:31

ok, za razmislit torej. hvala za info. se bom še pozanimala kaj je ta Q model, ker je občutno cenejši... zakaj pa nimam pojma :lol:
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 16. Dec. 2023 16:51

mayaeb napisal/-a:Krpo si v postaji sam opere in jo posuši. Avtomatsko si izprazni umazano vodo, natoči novo in izprazni prah.
1x tedensko natočimo novo vodo in izpraznemo umazano.


Ha, to bi jaz rabil, ker sem razvajen in mi gre na živce, karkoli je treba delati. Ko pa gledam cene pa se mi zdi, da vse tuki imate ful keša.

Ne vem, saj jaz sem pa eno 300 dal za svojega, več se mi ni zdelo vredno, pa potem vzamem gorenje/Hisense, nikoli ga nisem spravil na wifi :twisted: Ker nisem porajtal, da sem izklopil wifi na 2,4GHz, šele ko sem eno drugo stvar kupil in tudi ni delala, sem potem skapiral, da je to problem... pol se mi pa ni več dalo iskati aplikacije za mobilni telefon, upam da jo še dobiš...

neki mi je v posteljo tolkel, jo mal črno pobarval, pa še eno stvar je pobarval... glavno nisem zadovoljen... imam ga pod posteljo in ne uporabljam.

Če bi dal jurja za takega s polnilno postajo (ne vem če so takrat že imeli), bi pa verjetno uporabljal :twisted:

Pa problem je bil, da je tudi pral, pol pa tista krpa ni več šla lepo nazaj gor, pol so mi v trgovini rekli, da moram iti na gorenje servis po druge krpe, skratka sami problemi... boljše bi bilo, če bi kupil samo takega, ki sesa. Tiste smeti ven nest ni problem, mi je pa problem to vodo not skoz dolivat, pa niti ne najdem opcije, da to ugasnem, da mu "rečem" naj samo sesa. OK, saj če nima vode not, pol mora sesat :twisted:

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov