Pomoč! Ogromna pisarniška okna direkt nasprot mene

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

oranž
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 31. 1. 2023

Neprebrana objavaNapisal/-a oranž » 31. Jan. 2023 16:56

Živjo vsem!

Pišem tukaj, ker imam kar velike težave s pisarno, kjer so nedolgo nazaj začeli delati. Pisarne so direkt nasprot mene, imajo ogromna, ampak ooogromna okna, in ljudje mene in v moje stanovanje lahko vidijo zelo jasno. Večkrat sem opazila, da dejansko gledajo, ustvarimo očesni stik in šele takrat nehajo, ker jim rata nerodno. Pisarna dela skoraj vsak dan, in ponavadi tudi do 19h zvečer. Počutim se kot da vdirajo v mojo zasebnost, ne morem imeti rolet gor, pogrešam dnevno svetlobo, ampak vsakič, ko imam rolete gor, vidim, prav vidim, da gledajo, ker ljudje smo pač taka bitja, vse nas zanima.

Zdaj pa mene zanima, ali lahko kaj naredim v zvezi s tem? Se lahko pritožim? Anything?

Najlepša hvala vsem že vnaprej!
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 31. Jan. 2023 20:27

zavese?
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 31. Jan. 2023 20:46

Transparentne folije za stekla.

Priporočam ti da najdeš enga ki to dela, ker sicer lahko sam nalimaš neke gor iz Yjska, ampak so slabe kvalitete, in zgubiš živce ko jih lepiš.

Dobra kvaliteta, prijeten vzorec...imaš ravno toliko svetlobe, in nimaš nobenega ki ti zija noter.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
oranž
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 31. 1. 2023

Neprebrana objavaNapisal/-a oranž » 01. Feb. 2023 2:01

Imam zavese, ki ne pomagajo dovolj, ker je nazalost ta pisarna zelo, zelo blizu (torej direkt cez majhno ulico, mogoce 5 metrov stran) in bi morale biti zelo temne zvese, da bi bile ucinkovite, kar je pol spet ista stvar kot z roletami.

Transparentne folije se da odstraniti, mogoce veste? Sem v najemu (nazalost ali na sreco, glede na situacijo).

Hvala za odgovore!
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Feb. 2023 9:26

Jap, če je dobra, samo potegneš dol, če kaj ostan gor...alkohol in strgalo, in je to to.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov