Opremljanje stanovanja

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

mateja79
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 372
Na forumu od: 10. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja79 » 30. Mar. 2010 10:48

PooHika napisal/-a:Hitro ste to uredili. No mi bomo pa sedaj začeli z vsem skupaj. In sta dala kopalnico, takšno kot si jo opisovala zgoraj?!


Ja cilj je bil si opremit vse in selitev. Tako da je bilo kar treba pohiteti.
Kopalnica je bordo bež, kotna kad in kotna tuš kabina.
mateja79
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 372
Na forumu od: 10. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja79 » 11. Apr. 2010 14:14

PooHika napisal/-a:No mi bomo pa sedaj začeli z vsem skupaj. In sta dala kopalnico, takšno kot si jo opisovala zgoraj?!


A je že stekla akcija? A to bosta vidva še s kom drugim živela skupaj?
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 11. Jun. 2010 9:06

(s)mej se
Uporabniški avatar
lesnik
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 264
Na forumu od: 27. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lesnik » 16. Jun. 2010 11:00

Zdravo!
Midva s fantom sva tudi prenovila stanvanje,zdaj sva že vseljena in nama še par stvari mankajo.
Kaj katera ve kje prodajajo za v kopalnico omare,ki so notri košare za umazano perilo?
Nastal je še en velik problem v kopalnici imava pralni stroj,pred pralnim strojem je pa luknja in se zelo grdo vidi cevi od stroja. Zato bi rada dala kakšno omaro,če je možno.
Kaj katera ve kje prodajajo omare po meri za kopalnico?
Hvala in lep pozdrav
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 18. Jun. 2010 11:35

hm poglej maalo po trgovinah s pohištvom ali pa daj delati po meri
(s)mej se
Smile1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 4. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Smile1 » 23. Jun. 2010 11:20

matejka** napisal/-a:Mene pa zanimajo tiste nalepke za na steno...
Sama imam hrapavo pusto steno in sem se zelo navdušla nad temi nalepkami pa bi jo rada poživila (steno) z njimi.

Tudi sam sem kupil nalepke za na steno. Je pa sistem nalepi - odlepi. Se pravi, ko ti ni več všeč lahko kamot daš dol, ne rabiš na novo pleskat al pa trgat dol kot kake tapete kar je prednost.
Vtisi so pa, da neverjetno poživijo prostor, ga naredijo lepšega, prijaznejšega in tudi domače toplejšega. Prav presenečen sem bil. Kupil sem jih pa v Merkurju.

Pri izbiri bodite pozorni na naslednje:
- naj bodo kakovostne (da se ne odlimajo), da vas ne doleti kap ko pride iz službe domov,
- da ne vsebujejo težkih kovin,
- izberite npr. eno večjo za spalnico, več manjših za otroško sobo, dve npr. za kuhinjo in veliko za dnevno sobo. V hodnik pa sam ne bi dajal nič, mora tudi ostati malo bele klasike.
No zadnja alineja je moje subjektivno mnenje, tko da po želji.
mateja79
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 372
Na forumu od: 10. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja79 » 24. Avg. 2010 13:24

Ampak čez kakšno steno to smeš nalepit?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 25. Avg. 2010 10:52

lesnik napisal/-a:Kaj katera ve kje prodajajo za v kopalnico omare,ki so notri košare za umazano perilo?


Poglej v IKEA katalogu ali na spletni strani....morda tam kaj najdes.
mateja79
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 372
Na forumu od: 10. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja79 » 29. Avg. 2010 14:18

lesnik napisal/-a:Kaj katera ve kje prodajajo za v kopalnico omare,ki so notri košare za umazano perilo?


Midva sva takšno s košaro kupila v Merkurju.
Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 07. Sep. 2010 16:42

Ikea je the best! Super pohištvo in use kar rabš nasploh za ureditev stanovanja pa še poceni je tako da se ne da povedat. tam za (več al manj) 2 ali 3.000 eurou opremiš celotno stanovanje. Res, če hočete prišparat pejte tja!
idica77
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 5. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a idica77 » 05. Okt. 2010 17:13

Jst sem vse nabavla od bele tehnike do lcd v trgovini www.tehno-hisa.si,tam dobiš vse modele po dobri res dobri ceni,so prijazni dobri pogoji plačila,priporočam ti da si ogledaš modele in te modele ponudiš njim,ker je spletna stran še v obdelavi.Mi smo kr pršparali. :)
mateja79
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 372
Na forumu od: 10. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja79 » 10. Nov. 2011 12:35

Bom spet mal oživila to temo :)
Prosim za slikce kakšne fasade so vam všeč? Potem kako bi si prepleskali stanovanje? Pa še in še ideje za premljanje stanovanja. Komur je kaj izrecno všeč, o čemer sanja, naj kar prilepi ali napiše. :o
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 10. Nov. 2011 12:58

Jaz glede vsega nekak prisegam na klasiko. Neki modni trendi, ki trajajo par let me ne pritegnejo.
Meni so te oranžne, rdečo - sive, rumene, zelene barve fasade grozne! Tako da pomoje si boš naredila velikoooo uslugo, če boš fasado pustila v neki neutralni barvi - odteknih, ki izgledajo skoraj beli, vendar imajo odtenek sive, rjave noter.
Glede sten v stanovanju pa mislim isto - sama imam bele stropove in svetlo, svetlo, svetlo bež stene. Ralika z belo sicer je, vendar zelo zelo neopazna...isto ne maram teh kričečih variant. Pa potem ko folk ima vsako sobo v drugi barvi - no go for me! Jaz prisegam na svetle tone: bela, bež, svetlo rjava...to so barve, med katerimi sva se odločala, ko sva belila flet.

Oprema v fletu? Mix modernega s starinskim. Pa pod starinsko nimam v mislih kaj takega, ampak bolj to, da je nekaj iz masivnega lesa narejeno in izgleda bolj staro.
Les mora bit! Tile stoli so mi recimo hudi. Ali pa taka postelja. Ali kaj takega. Parket definitivno, ne laminat.

Danes sem tole videla na netu:
Prenova, ob kateri se cedijo sline :hearts: :hearts:
Zadnjič spremenil v-e-s-n-a, dne 10. Nov. 2011 13:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 10. Nov. 2011 13:13

Js sm tud za nevtralne fasade.

Sicer pa bolj, ko berem to temo, več grdih kuhinj vidim. Npr. Alples. Take kuhinje nebi imela, pa če jo zastonj dobim.

Meni so všeč kuhinje na tak stil (edino otok manjka, nujno!):
Slika

Ne maram nekih živih barv v kuhinji, pa ne ravno modernih stvari.
Zadnjič spremenil *mala*, dne 10. Nov. 2011 14:46, skupaj popravljeno 2 krat.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
mateja79
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 372
Na forumu od: 10. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja79 » 10. Nov. 2011 14:41

Meni so Alplesove kuhinje všeč, ampak bele, rjave. Modra npr. mi ni všeč. Kombinacijo belo rjave sem videla pri sosedi in je super. Za otok je potrebno precej prostora. V enem povprečnem prostoru ne vem, če bi šlo. Jaz sicer imam bolj kot polotok, ampak za otok pa ne bi bilo prostora. Poleg tega mi je všeč, da se drži skupaj.

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov