Opremljanje stanovanja

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 12. Mar. 2014 15:24

tiataja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 3. 6. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a tiataja » 03. Jun. 2014 18:36

Nova spletna stran z nasveti za notranjo opremo http://www.mizarstvo.si
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 07. Okt. 2014 7:31

vrata na teraso :hearts:

Slika
kranjec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 15. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a kranjec » 15. Okt. 2014 15:59

Hmmm...veliko se piše najrazličnejših teorij, nasvetov slik ipd. sama sem bila postavljena pred izziv opremljanja 2 nadstropne hiše v kateri so prej živeli moji starši.
Hiše nisem prenavljaljala zato ker imam presežek denarja ampak ker je bila nujno potrebna obnove...nekaj časa v njej ni nihče živel in je začela propadati.
Najbolj me je pojezilo to, da so mi prijateljice začele na mail pošiljati najrazličnejši material, slikovna gradiva in nasvete kako naj se problema lotim...vse zamanj...pri vsaki stvari sem prišla do problema.
kjer sem želela postaviti kuhinjo ni bilo odtokov in bi bilo potrebno podreti pol hiše da bi ga prestavili, kjer sem želela imeti luč ni bilo elektrike ali pa je bilo stikalo na drugi strani hodnika...
Vse skupaj me je pripeljalo do točke ko sem hotela vse skupaj prodati za majhen denar in za to kupiti stanovanje.
Ob večernem kramljanju s prijatelejm sva prišla na idejo da bi se obrnila na svetovalca za notranjo opremo oz. notranjega oblikovalca. seveda sem že prej pomislila na to vendar me je bilo strah velikih zneskov, ki jih dizajnerji vzamejo za te stvari....NI RES sem ugotovila.

pobrisana reklama,

lp, f
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 15. Okt. 2014 22:27

Reklama sploh ne...
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
kranjec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 15. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a kranjec » 16. Okt. 2014 11:58

Dragi F!!

Kako pa naj svetujem na koga se obrniti če ne smem napisati s kom sem bila zadovolna???
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 17. Okt. 2014 21:59

1. pravila foruma so jasna. če se bo izkazalo, da tvoj obisk foruma ni bil namenjen samo reklamiranju, boš lahko po mili volji delila svoje izkušnje.

2. v primeru, da bo koga zares zanimalo kdo ti je pomagal pri opremljanju stanovanja, te lahko še vedno vpraša po zasebnih sporočilih. nič skrbet.
kranjec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 15. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a kranjec » 21. Okt. 2014 9:49

ok, ok....res sem hotela samo pomagat...no če koga slučajno zanima dobro podjetje za notranje oblikovanje naj se obrne na privat da mu razložim :)
bluesky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 20. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a bluesky » 20. Maj. 2015 17:32

da ne odpiram nove teme..
Kakšno preprogo bi mi svetovali? sem razmišljala o črni, pa se bojim, da bo izpadlo preresno.. Kakršnegakoli predloga, nasveta, linka bi bila zelo vesela:)

Slika
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 20. Maj. 2015 19:34

Jaz osebno bi dala shaggy živo zeleno ali pa vijolično :)
The world is as you are.
dizzy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 10. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a dizzy » 25. Maj. 2015 16:08

Jaz ravno izbiram pohištvo za novo stanovanje in imam težavo s kavčem ali sedežno. Bluesky, tvoja na sliki izgleda super. :)

Sama pa iščem siv trosed, na katerem bi lahko partner in jaz vsakodnevno spala, dokler ne kupiva vzmetnice za posteljo. Rada bi nekaj v skandinavskem stilu za majhen in svetel prostor. Ima kdo kaj podobnega in je zadovoljen z izbiro?

Prečesala sva vse trgovine s pohištvom v Ljubljani in ne najdeva nič primernega - čudne barve, delik način raztegovanja, ki bi se hitro uničil, ali enostavno grd dizajn. Počasi že obupujem, zato bi bila hvaležna za kakšno priporočilo, kam še pogledati. :)

Ikea žal odpade, ker se želeni kavč ne more raztegniti v ležišče.
bluesky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 20. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a bluesky » 25. Maj. 2015 16:44

hvala. moja je iz lesnine. tam si pogledala? kaj pa momax, rutar, dipo, harvy norman, jysj.. (pa vecina jih ima izdelke na spletni strani)
z ikeo pa nic ne zamujas, sem bila precej razočarana glede izbire sedeznih.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 26. Maj. 2015 7:55

poskusi še tukaj:

http://www.planetplus.si/pohistvo-oprema-dnevne-sobe

razstavni salon je na brodu
Uporabniški avatar
kakadu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 17. 8. 2015
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kakadu » 18. Avg. 2015 8:39

A ima katera slučajno izkušnje z led lučmi. Všeč mi je bel svetlobni spekter, saj mi deluje veliko bolj naravno. Problem je le ta, zelo rada berem in to se ob slabi svetlobi ne da.

Imam pa še eno vprašanje, proti večeru se začne sproščati hormon, ki poskrbi za to, da ratamo zaspani in dobro spimo. Kako led luči vplivajo na to, primernejši naj bi bili rumeni snopi svetlobe, led luči pa oddajajo bolj belega...ponoči nočem biti kot zombi.

Vem, da je veliko vprašanj :D, a stanovanje bi rada opremila čimbolj po svojih željah in tako, da bi bilo dobro tudi za bivanje in večerno spanje.
Zadnjič spremenil kakadu, dne 15. Nov. 2019 15:06, skupaj popravljeno 1 krat.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 18. Avg. 2015 12:02

arcadia luci so naceloma precej drage.

led luci lahko komot namontiras. tehnologija je napredovala in svetilnost je dosti boljsa.
svetujem ti toplo belo svetlobo, ki je najbolj podobna dnevni.

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov