Opremljanje stanovanja

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
le@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 155
Na forumu od: 24. 11. 2006
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a le@ » 04. Sep. 2007 12:46

Glede na to, da sem zasledila, da si kar nekaj cosmopolitank prvikrat ureja svoje novo gnezdece, se mi zdi, da bi bilo fino imeti eno temo, kjer bi si lahko izmenjale nasvete glede nove opreme ipd. (od bele tehnike pa do mizarjev), ali pa se mogoče obveščale o kakšnih ugodnih akcijah, skratka, beseda bi tekla o vsem, kar je potrebno za nov dom.
Sama se verjetno selim v novembru, ampak z mojim že nestrpno brskava po trgovinah in iščeva vse potrebno.
Zdaj sva se znašla v dilemi, ker sva želela kombiniran pralno sušilni stroj, pa so nama ga prodajalci odsvetovali - ga mogoče katera ima, kaj ve, so ok, ga priporočate ali ne?

Upam, da podobne teme še ni bilo, v iskalniku nisem našla nič primernega, če sem se pa zmotila, se pa opravičujem...
Uporabniški avatar
Lalama
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 25. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Lalama » 04. Sep. 2007 13:06

pralno sušilni stroj ni fajn, se dogaja da kar zažge perilo... če že, mejta raje ločenega... sej tud prodajalci ne bi kar odsvetoval nakupa, če ne bi mel razloga...
...in men je tko dobr letet...nad vsemi letet...
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 04. Sep. 2007 13:18

mi imamo kombiniranega in je fajn ;) ... in se nam ni nič zažgalo in se normalno suši ;)
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 04. Sep. 2007 13:27

Mi pa sušimo še vedno na štriku na podstrehi... :roll:

Kar se pa prenavljanja tiče...če ma kera kako vprašanje, se lahko javi na zs, ker sem ravno dala dve adaptaciji skoz...tko da je cela hiša okrog obrnjena :P .

Pa če bo kera čez pet let rabila arhitekta, bom tud tuki :rofl: .
Uporabniški avatar
le@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 155
Na forumu od: 24. 11. 2006
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a le@ » 04. Sep. 2007 13:36

^^ Sej jaz bi tud rajš sušila na štriku na podstrehi, pa je nimam... :?
Balkon je pa tud še kar majhen, pa pozimi je beda, tko da bi rajš sušilca mela. je pa baje življenjska doba kombiniranih strojev krajša. Mal je beda, k je informacij pol že preveč pa res ne veš kaj narest... :nixweiss:
Ampak moram pa reč, da me ful zabava tole letanje po štacuncah - zdaj iščeva še sesalec, včeraj sva pa krožnike kupla - krasno lepe :D
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 04. Sep. 2007 13:42

Jst sm najbolj srečna, da je mami stalni obiskovalec Mercatorja in mam zdej vse posode/krožnike/skodelice iz tiste njihove kolekcije, ki si jo lahko dobil z zbiranjem pik...

Drgač se pa vedno bolj navdušujem nad Ikeo. Samo še od tete karavana si sposodim pa grem v Graz... :)
Uporabniški avatar
le@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 155
Na forumu od: 24. 11. 2006
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a le@ » 04. Sep. 2007 13:54

Ja, jaz mam tud namen it v Ikeo, verjetno v začetku oktobra (ziher pa pred 15. ne :wink: ).
menda se da nekje v LJ dobit kataloge, moram še mel prevert.
A pa maš iz Ikee tud kakšno pohištvo al sam frčkarije? Mogoče bi jaz probala postlo tm kupit - sem pa že ene par kritik v zadnih cajtih ujela glede kvalitete.
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 04. Sep. 2007 13:58

Katalog je meni ena forumašica poslala. Ne vem pa kje bi se ga dalo dobit. Loh ti rečem samo, da je moj katalog že ves slinast...kolk je lepih stvari notr...sej niti ne vem, če so vse uporabne, sam bi jih kr mela :) ... Glede kvalitete: jst še nisem slišala od nobenga, da bi blo kaj narobe pa poznam par ljudi, ki so si celo stanovanje uredili v Ikei...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 04. Sep. 2007 17:11

le@ napisal/-a:Ja, jaz mam tud namen it v Ikeo, verjetno v začetku oktobra (ziher pa pred 15. ne :wink: ).
menda se da nekje v LJ dobit kataloge, moram še mel prevert.
A pa maš iz Ikee tud kakšno pohištvo al sam frčkarije? Mogoče bi jaz probala postlo tm kupit - sem pa že ene par kritik v zadnih cajtih ujela glede kvalitete.


ja sej ikea je trgovina s pohištvom :gruebel:
drgač pa je pohištvo iz ikee, na nekej velikem kvalitetnem višku.sicer kakšne zadeve se da dobit ok, sam da bi pa kakšno prekleto kvaliteto dubu, pa n.Nekak tko kot lesnina in rutar pri nas.
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 04. Sep. 2007 18:18

Tut tle si lahko pogledate ponudbo v Ikei
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/s ... Number=387

Ikea je čist OK trgovina. Maš res pocen stvari not, pa tut mal boljše. Pa ni samo pohištvo. Notr dobiš še mižljon drobnarij za polepšanje stanovanja in še kaj. Te zna hiter zanesit :D
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 04. Sep. 2007 18:53

Pri nas trenutno moj brat na podstrehi dela stanovanje in je bilo potrebno čisto vse (od kuhinje, kopalnice, dnevne sobe..) na novo kupiti! Se da pri nas kupit kar ugodne stvari (veliko bolj kot v Ikei), samo čas moraš imeti in hodit iz trgovine v trgovino.. Tudi midva z mojmu prenavljala kopalnico in sva šla mejčken pogledat pred nakupom na stran od Ikee, pa sva našla veliko cenejše stvari!

Plus tega je vožnja do Ikee kar dolga!
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 04. Sep. 2007 20:57

oo..
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 15:47, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Geja.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 2. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Geja. » 04. Sep. 2007 21:07

le@ napisal/-a:Ja, jaz mam tud namen it v Ikeo, verjetno v začetku oktobra (ziher pa pred 15. ne :wink: ).
menda se da nekje v LJ dobit kataloge, moram še mel prevert.
A pa maš iz Ikee tud kakšno pohištvo al sam frčkarije? Mogoče bi jaz probala postlo tm kupit - sem pa že ene par kritik v zadnih cajtih ujela glede kvalitete.
jst mam vecino kosov v sobi iz ikee pa use prčkarije tut. vsec mi je ker mas nesteto moznosti da si sam skombineras use. ikea je zakon :D
Uporabniški avatar
le@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 155
Na forumu od: 24. 11. 2006
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a le@ » 05. Sep. 2007 10:07

Zdaj sem zvedla da se da dobit Ikeine kataloge na Šmartinski, zdj moram sam še ponj...
Še tam pogledam postlce, če mi pa res ne bo nč všeč (spet :evil: ), bo mogu pa dragi sam narest. Še dobr da je spreten z rokami! :lach:
Včeraj sem pa drugač še doktorirala iz sesalcev - faaaaak, kok stvari morš vedt! :roll:

Sva pa že laminat izbrala za spalnico, to je pa tud vse kar je že fix glede spalnice. :cry:
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 05. Sep. 2007 10:11

Glede sušilca v kombinaciji s pralnim strojem nimam izkušenj. Mi imamo namreč oboje in je fajn zadeva (razn da se nam je sušilc pokvaru :? ). Saj imaš lahko oba, pa pač prihraniš prostor tako, da daš enega na drugega pa je.
Glede opreme si pa predstavljam, da mora bit to prava mora. Vse iskat, nabrat, da finančno znese, da je obema všeč itd. To je cel projekt ki je hkrati zabaven in stresen.
Upam da vama uspe najt kar se da super stvari.

Ikeo vam tudi jaz priporočam. Mogoče ne za vso pohištvo, defintiivno pa za kakšne dodatke, ker tam res zmagajo s temi stvarmi ;)

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov