Omara v spalnici

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 04. Maj. 2009 11:26

Eno dvodelno tudi jaz obvezno rabim za obešanje, ker si ne predstavljam zlaganja bluz, jaken,...
Nujno pa rabim tudi poličke in predalnike.

Slikce še vedno dobrodošle.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 04. Maj. 2009 11:29

sanjaanja napisal/-a:Pa saj drugo pohištvo ni cenejše od Alplesovega, razen če je kvaliteta res slaba. Slabega se ne splača kupovat, ker se vse takoj uniči.


dons je tud pr omarah tko, da če boš dala jurja pa pol za eno omaro, ne morš pričakvat in bit prepričana, da je to višek kvalitete.
Mogoče laična stranka tega ko kupuje ne vidi, ampak sčasoma se pokaže kakšen material kere klase je bil vložen v to omaro in kolk so se trudl.
Jst sm gledala eno omaro v rutarju, mislm da je bla malček čez jurja, taka belo črna lakasta.Sicer fensi šmensi, lepa ful, ampak ko je fant mizar podrobneje pogledu omaro, nosilce za drsna vrata in ostale zadeve, je najdu tok enih napak, da omare nebi ocenu na 300 €.

še zmer, če si že pripravljen dat več za omaro, je boljš najdt enga konkretnega dobrega mizarja, pa da ti jo nardi po željah in po merah.
Uporabniški avatar
Natashaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 20. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Natashaa » 04. Maj. 2009 13:10

*purple* napisal/-a:


še zmer, če si že pripravljen dat več za omaro, je boljš najdt enga konkretnega dobrega mizarja, pa da ti jo nardi po željah in po merah.


Se strinjam z tem.

Drugače imajo ful lepe drsne omare v Rutarju na oddelki trend. Sem pred kratkim gledala tam sobe in imajo ful veliko izbiro glede omar, seveda so cene tudi temu primerne.
Tu spodaj je par linkov ,kjer so prikazani posamezni modeli omar

http://www.domdesign.si/artikel.php?idi=143
http://www.ilambienti.com/razprodaja/spalnice
http://www.pohistvo-zakelj.si/index.php ... a=spalnice :)
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 04. Maj. 2009 13:48

Saj zato pa pravim, da ji svetujem Alples, ker je zelo, zelo dobra kvaliteta. Drugje bi za takšen denar dobila slabšo kvaliteto.
Zadnjič spremenil sanjaanja, dne 04. Maj. 2009 13:59, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 04. Maj. 2009 13:58

Jaz tudi priporočam Alples, če gre za dolgoročno opremljanje stanovanja. Imam njihovo spalnico in je super.
Če pa iščeš samo omaro za par let, je pa neumno toliko denarja dajat, ker ne moreš bit ziher, da ti bo v novo stanovanje tudi pasala.

Mi smo v Lesnini enkrat čisto na brzino kupili nek predalnik za par deset bivših jurjev. Je čisto preprost in ni ravno višek kvalitete, ampak če bi si opremljala študentsko sobo ali neko najemniško stanovanje, v katerem bi imela namen živet samo leto ali dve, potem pa začet recimo hišo zidat, bi ziher takšno pohištvo kupila.
Razen če bi bila res ziher, da kupujem nekaj, kar mi bo kasneje še popolnoma prav prišlo, ker bi naprimer že poznala dimenzije prostorov.
Uporabniški avatar
Inčaa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 26. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Inčaa » 04. Maj. 2009 14:50

no jaz sem tudi pred kratkim kupila novo omaro..bla prejšnja še del otroške sobe :)

Slika Slika (ne se ustrašit kako je razmetano :D )
"Prava lepota je tako posebna, tako nova, da je človek ne spozna kot lepoto."- Marcel Proust
Uporabniški avatar
borboletta
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 19. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a borboletta » 04. Maj. 2009 16:23

jullia_ napisal/-a:Meni se to, da imaš ločen garderobni prostor, sicer zdi fajn z estetskega in feng-shui ( :) ) vidika, praktično bi mi šlo pa verjetno precej na živce, da bi za vsak pulover morala čez pol hiše hodit.


Ma meni se zdi da itak je blo mišljeno tko, da je iz glavne spalnice speljana še ena soba, ki je mišljena kot velika omara. Ker res nisem še nikoli vidla, da bi blo kje tko, da imaš na drugi strani hiše sobo za oblačila. Niti ni logično ne praktično. :) Teh sob za oblačila se predvsem vidi veliko v Ameriki.
Vse bolj komplicirano postaja živeti enostavno.
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 04. Maj. 2009 16:40

jez mam full problem,
opremljam spalnico in prostora za omaro je 200 širine 60 globine, mere omar pa so ponavadi 250cm... tud bi mela tako z drsnimi vrati
in ker želim imeti splanico v kompletu (beri: postelja, nočni omarici, komoda, večja omara) jo iščem že precej časa... če že najdm omaro s tapravimi merami, mi pa ni všeč. :roll: (keša za nardit po meri pa ni...)
any idea?
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 04. Maj. 2009 17:24

^^maš tud ogromno omar 180 dolžine.rutar jih ma, dipo, harvey norman tud.
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 04. Maj. 2009 17:27

jah 180cm pa sploh ne pride v poštev, je premajhna...
mam podstrešno stanovanje in želim, da je vsak prostor maksimalno izkoriščen. če me razumeš, si v taki situaciji verjetno vsak želi maksimalno izkoristit prostor ki ga ima na voljo in zato iščem omaro, ki paše direkt v tisto luknjo :)
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 04. Maj. 2009 17:28

lakeesha napisal/-a:jez mam full problem,
opremljam spalnico in prostora za omaro je 200 širine 60 globine, mere omar pa so ponavadi 250cm... tud bi mela tako z drsnimi vrati
in ker želim imeti splanico v kompletu (beri: postelja, nočni omarici, komoda, večja omara) jo iščem že precej časa... če že najdm omaro s tapravimi merami, mi pa ni všeč. :roll: (keša za nardit po meri pa ni...)
any idea?


Pa jo kombiniraj! Primeri: http://www.alples.si/prodajni-program/s ... =tehnicni#

Saj ni nujno da imaš normalno trodelno, lahko imaš polovičko+normalno+polovičko.

Kaj pa kotna? Zna lepo pridit:
Slika

Pojdi v BTC k je prodajalna od Alplesa npr. (Prevc) pa naj ti izrišejo pa svetujejo. Govorim samo za Alples, kr samo to firmo mam doma, pa ne poznam drugih.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 04. Maj. 2009 17:33

jah razumem, ampak moraš pa tud ti razumet, da omare ki so na tržišču ready, niso nrejene točno za v tvoj kot :D
vem kako je, sm mela jst isti problem, pa sm mogla useen vzet omaro, ki je 30 cm krajša.
nevem al pa probi še mal pogledat naokol usake tolk časa, če so kej nouga dubl...al pa po kšnih teh mizarskih proizvodnjah, za odpadlim programom da je ceneje...Druzga kot narest po meri, ti pa ne morm rečt :?

aja,pri Alplesu si lahko tudsama zrišeš omarce [url].[/url]
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 04. Maj. 2009 17:41

UG84, kotna sploh ne, na eni strani je okno na drugi vrata :)
*purple*, sej gledam, pa gledam, pa nč ne zagledam :D
ah ni da ni, enkrat bom tud jez najdla... in k bom najdla omaro po mojem okusu in predvsem merah, bom najsrečnejša
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 04. Maj. 2009 20:40

jullia_ napisal/-a:Jaz tudi priporočam Alples, če gre za dolgoročno opremljanje stanovanja. Imam njihovo spalnico in je super.
Če pa iščeš samo omaro za par let, je pa neumno toliko denarja dajat, ker ne moreš bit ziher, da ti bo v novo stanovanje tudi pasala.


Za koliko časa kupujem pojma nimam. Najbrž pa mi bo takšna omara pasala tudi v drugo stanovanje. Če pa že ne jo bo kdo drug dobil, stran jo ne bom vrgla.
Uporabniški avatar
frigga
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a frigga » 04. Maj. 2009 20:48

lakeesha, kaj pa kej tazga:
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/S19848084 ali pa še boljša varianta - tu si jo lahko sestaviš sama: http://www.ikea.com/ms/de_AT/rooms_idea ... index.html
Pristajati na povprečnost pomeni pristajati na poraz.

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov