Omara v spalnici

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 14. Maj. 2009 14:56

Pa še recite, da ni nevarno :D
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 15. Maj. 2009 6:56

[quo
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 01. Dec. 2010 17:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 15. Maj. 2009 9:14

*purple* napisal/-a:mislm, da bo NACI na vse kar ni v zvezi s tole temo, kr uredu prišel! :)


slabo so te naučili v srednji šoli z maturo brat besedila, ker drugače bi verjetno razumela zgoraj napisano :wink:
Uporabniški avatar
borboletta
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 19. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a borboletta » 15. Maj. 2009 17:48

haahahahaha smeha do Bukarešte in nazaj :D :D :D


(morm si poste nabivat zato, da bom loh sodelovala v kšnih bolj pomembnih temah :lol: )
Vse bolj komplicirano postaja živeti enostavno.
/\/\4t3j
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 397
Na forumu od: 2. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a /\/\4t3j » 15. Maj. 2009 18:41

*purple* napisal/-a:
~NIA~ napisal/-a:
sončk napisal/-a:A ni glih v Sloveniji idrijska tektonska prelomnica? A nisi glih od tm ti, Nia? Mene bi blo strah :D


prelomnica je, ampak idrija je veeeeeliiiikaaaa in jst sm čist nekje bogu za nogu, kjer nas niti potres ne najde (tok-tok)


LOL,kej bolj smešnga pa še ne :lol:
prvič Idrija ni velika, drugič to da živiš bogu iza nogu ni noben rzalog, da te potres ne bo najdu :wink: LOOOL no :D
Priporočam kšnp čtivo glede tega, usaj osnovno wikipedio da boš sploh vedla kaj potres je, kje nastane, blablabla!


:respekt: :respekt:
double respect purple....samo zate.













:wall: :wall: :wall:
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 15. Maj. 2009 19:42

že..
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 01. Dec. 2010 17:45, skupaj popravljeno 1 krat.
matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 16. Maj. 2009 6:54

No, če si res iz Idrije potem poglej malo zgodovino nazaj. Pa upam, da se ne ponovi več.
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 16. Maj. 2009 8:28

prov znorela bom kmal...midva greva na svoje in to v ponedeljek, stanovanje je prazno tako, da sem kupila omaro v Dipotu že prejšnji mesec, samo niso imeli na zalogi. rečen je bilo da bo ta teden prišla, pa še eno omaro za čevlje, ki pa naj bi naslednji teden. Včeraj sem klicala, ker je že konec tedna, omare nikjer in mi lepo povejo, da ne vejo kdaj bo, da dobavitelj čaka, da bo polhn kamion in mogoče bo naslednji teden...ja ful fajn js nej mam pa cune kje?? v škatlah...
mislim za znoret, kako se to grejo, da rečejo en datum potem pa k že mine, pa da nimajo pojma. če bi mi takoj rekli, da niso sigurni bi kupila pač drugo...škoda mi je da sem sploh šla v dipota, sam nažalost sva mogla cel stanovanje opremit za zelo malo denarja in sva kupovala najceneje, itak je podnajem, ko bova mela nekje bolj za stalno bova pa tud gledala na kvaliteto in ostalo.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 16. Maj. 2009 10:28

~NIA~ napisal/-a:^^ sej kul, ampak dejstvo je da res purple nima pojma kje točno živim. pri nas, ja smo majhni, ma imaš možnost živet na vsaj 4ih različnih hribih (no na njihovem vznožju, sej veš kako zgleda ane?) in prilomnica ne poteka čez te griče no. dej..ne prbiji. pomojm je bolj potresno nevarno v bovcu, kjer maš neko staro mamo al kaj že..


Nia, pa se ti zavedaš da sama iz sebe norca delaš?
preden trosiš bedarije in skušaš ljudi prepričat, da tebe potres že ne more doletet si res mal preber stvari, ker očitno še o svojem kraju nimaš blage veze.

ti pomagam?

Potres na idrijskem:klik
karta maksimalnih intenzitet potresov v sloveniji
In neglede na tvoj hrib kjer živiš in neglede na to da mogoče tektonska plošča ni točno pod tem hribom, je lahko 10 kilometrov stran, pa boš ti tvojo krasno kučico kasnejših deset let zlagala po koščkih nazaj!
pa še mal si preber, kaj se dogaja s hribi med potresi,ker ti tud to očitno ni jasno.

tanika....jah žal, tuki je pač tko.edina štcuna, ki mi je pripeljala pohištvo veliko prej pred dogovorjenim rokom je bil harvey norman, pri ostalih štcunah smo tud mi zmeri čakali sto let, pa enako v dipotu za omaro za čeulje. :? Dipo in Rutar sta pa glede dobave in glede mučkarij itak znana, kot šalabajzerska.druzga ti ne morm rečt kot to da šparaj žiuce in počakaj, ker mislm da tud stalno klicarjenje ne bo pomagalo.nam tud ni :? aja sem pa navezala stik z enim trgovcem, ki ga poznam navidez in ko smo nekaj drugega kupovali, smo dobili še en kos (manjši) pohištva gratis in pomivalno korito za kuhinjo (kao napaka) :D
Uporabniški avatar
Shelve
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 11. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Shelve » 16. Maj. 2009 11:03

2 dni v vajinih glavah in je človek spočit do konca življenja :D

Svetujem da, ko se začne potres, hitr primeta obe svoji omari in ju držita močno, da vama ne padeta na glavo.
Uporabniški avatar
Maya19
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 6. 9. 2006
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a Maya19 » 16. Maj. 2009 11:25

Še tukaj se gospodična *purple* krega :roll: aja ups, zgolj izraža svoja MNENJA. Pa dobro bi bilo tudi tebi prebrat kaj pomeni NACI.Upoštevala ga že nisi, ko sem ga jaz napisala v eni temi, zdaj ga spet ne, kljub temu, da si ga sama napisala+ eno drugo si opozorila, da si naj prebere kaj je NACI, ker kao ne ve.

Drugače pa jaz imam sobo v zgornjem delu hiše in imam na eni strani poševen strop pa še soba ni nekaj zelooo velika. Imam pa kljub temu noter eno omaro-sicer ne veliko, veliko komodo, mizo in zakonsko posteljo. Pa se mi ne zdi prenatrpano in nič. Imamo pa še eno sobo, kjer se lika noter in sta tam tudi dve veliki omari, kjer imamo stvari vse tri sestre. Pa še ogromno ogledalo je tam in se zato itak ponavadi direkt tam oblačim.

Sva pa včasih z sestro bile skupaj v sobi in sva imeli ono nadstropno posteljo. Jaz sem spala spodaj, pa me ni bilo nikoli strah kakšnega potresa ali da bi mi kar tak nekaj na glavo padlo :lach:
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 16. Maj. 2009 11:31

www
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 30. Nov. 2010 7:33, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Shelve
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 11. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Shelve » 16. Maj. 2009 13:51

:rofl: v natu imajo najbrž tudi omare, samo se sigurno ne podrejo ob potresu, 100%.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 16. Maj. 2009 16:02

www
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 30. Nov. 2010 7:32, skupaj popravljeno 1 krat.
matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 16. Maj. 2009 17:53

tanika* napisal/-a:prov znorela bom kmal...midva greva na svoje in to v ponedeljek, stanovanje je prazno tako, da sem kupila omaro v Dipotu že prejšnji mesec, samo niso imeli na zalogi. rečen je bilo da bo ta teden prišla, pa še eno omaro za čevlje, ki pa naj bi naslednji teden. Včeraj sem klicala, ker je že konec tedna, omare nikjer in mi lepo povejo, da ne vejo kdaj bo, da dobavitelj čaka, da bo polhn kamion in mogoče bo naslednji teden...ja ful fajn js nej mam pa cune kje?? v škatlah...
mislim za znoret, kako se to grejo, da rečejo en datum potem pa k že mine, pa da nimajo pojma. če bi mi takoj rekli, da niso sigurni bi kupila pač drugo...škoda mi je da sem sploh šla v dipota, sam nažalost sva mogla cel stanovanje opremit za zelo malo denarja in sva kupovala najceneje, itak je podnajem, ko bova mela nekje bolj za stalno bova pa tud gledala na kvaliteto in ostalo.


Isti problem sem imel jaz. Pripeljali so 3 tedne pozneje kot je bilo rečeno. In da ne govorim, ko so končno pripeljali, so pripeljali napačno pohištvo :evil: Za znoret. No potem sta se mi po letu uporabe pokvarili 2 zadevi (panti in nastavek za polico) grem tja, da kupim nove dele, a oni meni, da nimajo tega in se ne da dobit,.... 100 izgovorov zakaj ne,...

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov