Iskanje sobe v Novi Gorici

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
littlebird_18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 219
Na forumu od: 7. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a littlebird_18 » 16. Feb. 2016 21:57

Živjo, vem da je veliko za prebrat ampak,

skratka imam en problem, ki se iz meseca v mesec stopnjuje.
Oktobra sem začela študirati v Novi Gorici, ker je moj faks v Vrtojbi, ki je 6 km stran od Gorice, sem se odločila da si bom tam tudi poiskala sobo.
Namreč avtobusi peljejo res poredko (3x na dan do faksa -.-) in bi lahko hodila do faksa peš
z lastinco sva se že vse dogovorili, enoposteljna soba za 150 + stroški, obljubljala je tudi da pride lahko pozimi tudi malce več sepravi na mesec 230€ in to se mi je zdelo še sprejemljivo.
Stvar je pa v tem, da so vsak mesec stroški bistveno večji, kot je bilo rečeno v začetku. Z lastnico in cimri se neda nič zment, tako da je edina možnost, da si poiščem sobo kje drugje. Je pa res da ni tako, kot v Ljubljani, kjer imaš res ogromno izbire, ampak so večinoma poslovni prostori, ali pa prazna stanovanja, kar bi bilo fajn, če bi poznala še koga, da bi se skupaj vselili, ampak od tam poznam samo sošolce, ki pa so vsi po večini iz tam ali pa že imajo sobo v študentskem domu :/
Pogledla sem že v salomonovem oglasniku, bolhi, na nepremičninah, ampak ja kot sem že prej omenila, ni veliko ponudbe.

Skratka, ima kdo še kakšen predlog, kje naj pogledam, mogoče kdo išče cimro tam? Idealno bi bilo okoli 200€ vsega skupaj
V glavnem vesela bom kakršnegakoli odgovora :)
And in the end we're all just humans drunk on the idea that love only love could heal our brokenness
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 16. Feb. 2016 22:20

Mogoce lahko poskusis v fb skupini 'Stanovanjce, stanovanjce', je precej aktivna.. :) Srecno.

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov