Anketa: Blok ali hiša

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 09. Maj. 2006 19:25

1. Kje živite: v bloku ali hiši? V hiši.
2. Ste se že kdaj selili (iz bloka v hišo al pa obratno) . Da.
3. Bi raje živeli drugje kot pa sedaj? Enkrat v prihodnosti ja.
4. Kje se vam bolje zdi za odraščanje otroka? Hiša.
5. Kje bi najraje živeli z svojo družino? S partnerjem, ni pomembno ali hiša ali blok
6. Če ste v bloku kaj vas najbolj moti in kaj vam je najbolj? Motilo me je pomanjkanje zasebnosti pred sosedi, občutek, da na vsakem koraku nekoga srečaš
7. Če ste u hiši kaj vam je najbolj in kaj najslabš? Všeč mi je veliko prostora, odmaknjenost od ostalih članov, moti me, da nimam še več prostora zase v mansardi
8. Če bi hoteli kasneje živeti u hiši bi jo raje sami zgradili ali kupili narejeno? Nevem, ne razmišljam. Mogoče kupila majhno.
9. Bi u bloku raje živeli čim višje ali čim nižje? Nižje.
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 09. Maj. 2006 19:44

1. Kje živite: v bloku ali hiši? blok
2. Ste se že kdaj selili (iz bloka v hišo al pa obratno) ne, samo iz bloka v blok
3. Bi raje živeli drugje kot pa sedaj? ja
4. Kje se vam bolje zdi za odraščanje otroka? hm, težko je reči, verjetno vseeno blok
5. Kje bi najraje živeli z svojo družino? hiša
6. Če ste v bloku kaj vas najbolj moti in kaj vam je najbolj? motijo me debilni sosedi, všeč mi pa je ker je kar dobra lokacija
7. Če ste u hiši kaj vam je najbolj in kaj najslabš? nisem v hiši, najbolš bi mi pa bilo da bi mela velik dvorišče
8. Če bi hoteli kasneje živeti u hiši bi jo raje sami zgradili ali kupili narejeno? če bi mela velik denarja bi jo dala nardit
9. Bi u bloku raje živeli čim višje ali čim nižje? nekje v sredini. ni fajn biti čist uspodih, niti čist navrh
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 09. Maj. 2006 19:50

1. Kje živite: v bloku ali hiši? V hiši
2. Ste se že kdaj selili (iz bloka v hišo al pa obratno) Ne
3. Bi raje živeli drugje kot pa sedaj? Ne
4. Kje se vam bolje zdi za odraščanje otroka? Mislim da je hiša boljša
5. Kje bi najraje živeli z svojo družino? Hiša
6. Če ste v bloku kaj vas najbolj moti in kaj vam je najbolj? /
7. Če ste u hiši kaj vam je najbolj in kaj najslabš? Vse je super! Nič ni slabega-vse samo dobro. No,mogoče kaki stari sosedje ki na velko opravljajo motijo
8. Če bi hoteli kasneje živeti u hiši bi jo raje sami zgradili ali kupili narejeno? Dala bi jo narediti
9. Bi u bloku raje živeli čim višje ali čim nižje? V sredini
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
avalon
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 11. 3. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a avalon » 09. Maj. 2006 20:12

1. Kje živite: v bloku ali hiši? Hiši
2. Ste se že kdaj selili (iz bloka v hišo al pa obratno) . Iz stanovanja v hiši, v blok, pa nazaj v hišo
3. Bi raje živeli drugje kot pa sedaj? ja, v stanovanju v centru lj
4. Kje se vam bolje zdi za odraščanje otroka? hiša z dvoriščem in naravo
5. Kje bi najraje živeli z svojo družino? hm... še vedno v lj
7. Če ste u hiši kaj vam je najbolj in kaj najslabš? najbolš - velik prostora, nič sosedov k bi jih motila glasna muska, slabo je pa k je tut vleik za pospravit :roll:
8. Če bi hoteli kasneje živeti u hiši bi jo raje sami zgradili ali kupili narejeno? hm... odvisno. čeprov če jo sam nardiš je točno taka k ti hočeš :gruebel:
9. Bi u bloku raje živeli čim višje ali čim nižje? visokoooooooo
Smile. It’s The Second Best Thing You Can Do With Your Lips.
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 09. Maj. 2006 21:06

1. Kje živite: v bloku ali hiši? V bloku
2. Ste se že kdaj selili (iz bloka v hišo al pa obratno) . Selila ja, ampak vedno iz bloka v blok
3. Bi raje živeli drugje kot pa sedaj? Ja- ampak mi je čisto vseeno ali v bloku ali hiši
4. Kje se vam bolje zdi za odraščanje otroka? Odvisno... na prvi pogled je hiša z vrtom idealna. Po drugi strani je bilo pa meni super v bloku, kjer je bilo še kakih 5 otrok iste starosti v bližini in smo se družili.
5. Kje bi najraje živeli z svojo družino? Vseeno mi je
6. Če ste v bloku kaj vas najbolj moti in kaj vam je najbolj? Najbolje mi je to, da so drugi ljudje v bližini, da so manjši stroški in da ni nobenih skrbi razen plačat najemnino. Imeti hišo v lasti je lahko tudi breme. Moti me nič ne posebno...
7. Če ste u hiši kaj vam je najbolj in kaj najslabš? --
8. Če bi hoteli kasneje živeti u hiši bi jo raje sami zgradili ali kupili narejeno? V hiši bi živela samo, če bi jo že posedoval moj partner ali če bi imela toliko denarja, da bi jo dala zgraditi na ključ, potem pa najela čistilko in vrtnarja... :wink:
9. Bi u bloku raje živeli čim višje ali čim nižje? Ne v pritličju in ne višje od 4. nadstropja. Imama strah pred višino...
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 09. Maj. 2006 21:37

1. Kje živite: v bloku ali hiši? V hiši
2. Ste se že kdaj selili (iz bloka v hišo al pa obratno) Ne
3. Bi raje živeli drugje kot pa sedaj? Ne
4. Kje se vam bolje zdi za odraščanje otroka? Vsekakor hiša...no vsaj zame je bila idealna :D
5. Kje bi najraje živeli z svojo družino? V hiši in takim lepim vrtom
6. Če ste v bloku kaj vas najbolj moti in kaj vam je najbolj? /
7. Če ste u hiši kaj vam je najbolj in kaj najslabš? Mogoče je malce več dela okoli hiše...samo si vsaj na svojem :P
8. Če bi hoteli kasneje živeti u hiši bi jo raje sami zgradili ali kupili narejeno? Če bi se le dalo bi hišo zgradila tako kot jo imam v mislih :D
9. Bi u bloku raje živeli čim višje ali čim nižje? Ne vem...sploh si ne predstavljam, da bi mogla živet v bloku :oops:
Somebody save me
I don't care how you do it
Just save, save me
Come on
I've been waiting for you
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 09. Maj. 2006 21:44

1. Kje živite: v bloku ali hiši?
Blok

2. Ste se že kdaj selili (iz bloka v hišo al pa obratno)
Ne

3. Bi raje živeli drugje kot pa sedaj?
Da

4. Kje se vam bolje zdi za odraščanje otroka?
Hiša v mestu

5. Kje bi najraje živeli z svojo družino?
V mestu, hiša

6. Če ste v bloku kaj vas najbolj moti in kaj vam je najbolj?
Najbolj je to, da je vedno druščina naokoli (vsaj ko smo bili mlajši je bilo tako). Motijo me pa najbolj stopnice :)

8. Če bi hoteli kasneje živeti u hiši bi jo raje sami zgradili ali kupili narejeno?
Če bi bila opcija bi jo sama zgradila

9. Bi u bloku raje živeli čim višje ali čim nižje?
Nekje vmes, pritličje ne, pa čist na vrh tut ne
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 09. Maj. 2006 21:52

1. Kje živite: v bloku ali hiši?
V hiši.
2. Ste se že kdaj selili (iz bloka v hišo al pa obratno) .
Ja, iz bloka u blok pa iz bloka u hišo.
3. Bi raje živeli drugje kot pa sedaj?
Ja, u eni ne prevelki hišici v Trnovem al pa u Rožni dolini, ki bi bila res samo najina.
4. Kje se vam bolje zdi za odraščanje otroka?
Vseen, važn, kok so starši normalni.
5. Kje bi najraje živeli z svojo družino?
Glej pod 3.
6. Če ste v bloku kaj vas najbolj moti in kaj vam je najbolj?
Motijo kšni glupi sosedje, ni pa treba nč skrbet za vzdrževanje.
7. Če ste u hiši kaj vam je najbolj in kaj najslabš?
Skoz je treba neki delat (men sicer ne, ampak ....)
8. Če bi hoteli kasneje živeti u hiši bi jo raje sami zgradili ali kupili narejeno?
Kupili narejeno.
9. Bi u bloku raje živeli čim višje ali čim nižje?
Čim višje
Uporabniški avatar
u_k_i
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 31. 8. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a u_k_i » 10. Maj. 2006 1:01

1. Kje živite: v bloku ali hiši?hiši
2. Ste se že kdaj selili (iz bloka v hišo al pa obratno) . na srečo ne
3. Bi raje živeli drugje kot pa sedaj? hja...ampak še vedno v hiši
4. Kje se vam bolje zdi za odraščanje otroka? vse ima ups and downs..v bloku ima otrok ponavadi več vrstnikov, v hiši več prostora za igro...
5. Kje bi najraje živeli z svojo družino? v hiši
6. Če ste v bloku kaj vas najbolj moti in kaj vam je najbolj?
7. Če ste u hiši kaj vam je najbolj in kaj najslabš? najslabše je to, da je še ogromno dela okoli hiše,. po hiši....
najbolje, skakanje po stopnicah, dretje vse male stvari,ki so mi samoumevne dokler ne prespim pri komu v bloku...
8. Če bi hoteli kasneje živeti u hiši bi jo raje sami zgradili ali kupili narejeno? tista hiša v kateri želim živet je že zgrajena, naša, bi jo pa temeljito prenovila
9. Bi u bloku raje živeli čim višje ali čim nižje? ne bi bloka sploh
sanjaj svoje življenje,
a živi svoje sanje
Uporabniški avatar
Snow flake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 630
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: okolica Ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a Snow flake » 10. Maj. 2006 6:37

1. Kje živite: v bloku ali hiši?
V hiši.
2. Ste se že kdaj selili (iz bloka v hišo al pa obratno).
Samo iz hiše v hišo.
3. Bi raje živeli drugje kot pa sedaj?
Ja, na drugi lokaciji, ampak ravno tako v hiši.
4. Kje se vam bolje zdi za odraščanje otroka?
V hiši.
5. Kje bi najraje živeli z svojo družino?
Sicer sedaj nekako živim tam, kjer bi si želela ustvariti družino, v hiši, odmaknjeno od mest, če bi si sedajle lahko še izbrala karkoli drugega, bi le drugo lokacijo.
6. Če ste v bloku kaj vas najbolj moti in kaj vam je najbolj?
/
7. Če ste v hiši kaj vam je najbolj in kaj najslabš?
Najbolje: to, da stopiš ven, na travo, si na "svojem", okoli je narava, svež zrak in mir. Slabosti: pozimi večje težave zaradi snega in ledu, precej stroškov z vzdrževanjem in pa veliiiiiiiko preveč dela s pospravljanjem in podobno.
8. Če bi hoteli kasneje živeti v hiši bi jo raje sami zgradili ali kupili narejeno?
Verjetno bi finance onemogočale kupiti že narejeno hišo, tako da bi se sami podali v gradnjo.
9. Bi u bloku raje živeli čim višje ali čim nižje?
Če bi že živela v bloku, potem raje malo višje.
Tamara_Č.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 22. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara_Č. » 10. Maj. 2006 8:02

1. Kje živite: v bloku ali hiši? V hiši
2. Ste se že kdaj selili (iz bloka v hišo al pa obratno) . Nisem se selila iz hiše v blok, sem pa nekajkrat prespala pri kolegici v bloku. Sem se pa selila iz hiše, kjer sem odraščala, k fantu, kjer imava v njihovi hiši svoje stanovanje
3. Bi raje živeli drugje kot pa sedaj? Ja. Nazaj bi šla v našo hišo, kjer so 3 stanovanja, zdej sta pa noter sam ati pa mami pa mi je full hudo, ker sta sama. Pa tudi bolje se počutim doma, kot tu kjer sem zdaj (pa mi tudi nič ne manjka). Pa tudi to bo čez kakšno leto (komi čakam).
4. Kje se vam bolje zdi za odraščanje otroka? Hiša. Ker nimaš za vsako steno sosedov, ki bi težil, pri nas je dost otrok, tak da družbe ne manjka. Pa tudi fino je, da stopiš ven pa si še vedno na svojem.
5. Kje bi najraje živeli z svojo družino? V hiši, kjer sem odraščala.
6. Če ste v bloku kaj vas najbolj moti in kaj vam je najbolj? Najbolj me motijo sosedi, to da nimaš v bistvu nič svojega razen stanovanja. Dobro je pa to, da so manjši stroški vzdrževanja in definitivno je manj pospravljanja.
7. Če ste u hiši kaj vam je najbolj in kaj najslabš? S hišo je ogromno dela in stroškov. Fino je pa to, da si res na svojem. Stopiš ven in piješ kavico na zelenici - ni boljšega. Pa vsi pikniki, pa dovolj prostora za parkiranje. Pa nihče ne teži, če imaš po 22h musko mal bolj na glas al pa fešto.
8. Če bi hoteli kasneje živeti u hiši bi jo raje sami zgradili ali kupili narejeno? Glede na to, da v bistvu svojo hišo imamo - brat je dobil dom od mame, jaz dobim dom od atija, bom verjetno živela tukaj. Čeprav me zelo vleče, da bi imela svojo malo hiško, ker mi imamo res ogromno.
9. Bi u bloku raje živeli čim višje ali čim nižje? Po eni strani čim višje - ne hodijo vsi mimo tebe - če ni dvigala, po drugi pa čim nižje - ko imaš otroka ti ni treba vseh njegovih pripomočkov tok daleč nosit... v bistvu pa ne vem, ker nimam izkušenj z bloki.
Ni več princev na belih konjih... ostali so samo še konji
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 10. Maj. 2006 10:54

1. Kje živite: v bloku ali hiši?
blok
2. Ste se že kdaj selili (iz bloka v hišo al pa obratno).
ne
3. Bi raje živeli drugje kot pa sedaj?
bi ja, čeprov mi tud tle kjer zdej živim kr odgovarja
4. Kje se vam bolje zdi za odraščanje otroka?
hiša
5. Kje bi najraje živeli z svojo družino?
hiša nekje bolj v naravi oz. izven mesta
6. Če ste v bloku kaj vas najbolj moti in kaj vam je najbolj?
najbl me motijo zoprni sosedje, hrup, več umazanije... najboljš se mi zdi da stroške ne plačujemo po porabi ampak pavšalno... z drugimi besedami, da lahk pustim vodo tečt kokr mi paše in da lahk luftam sred zime z radiatorjem na ful :D
7. Če ste u hiši kaj vam je najbolj in kaj najslabš?
8. Če bi hoteli kasneje živeti u hiši bi jo raje sami zgradili ali kupili narejeno? raj bi že narjeno kupla... po mojem okusu seveda...
9. Bi u bloku raje živeli čim višje ali čim nižje? nekje na sredi... raj mal niži kt viši
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 10. Maj. 2006 11:29

1. Kje živite: v bloku ali hiši? Hiša.
2. Ste se že kdaj selili (iz bloka v hišo al pa obratno) Jup,oboje.
3. Bi raje živeli drugje kot pa sedaj? Bi.
4. Kje se vam bolje zdi za odraščanje otroka? Na vasi.
5. Kje bi najraje živeli s svojo družino? Kje na samem v hiši.
6. Če ste v bloku kaj vas najbolj moti in kaj vam je najbolj? Motijo me 'papirnate' stene in drage najemnine.
7. Če ste u hiši kaj vam je najbolj in kaj najslabš? V hiši imaš prostor za hišne ljubljenčke, velik vrt, teraso, parkiraš lohk.
8. Če bi hoteli kasneje živeti u hiši bi jo raje sami zgradili ali kupili narejeno? Če bo dost dnarja, bom gradila.
9. Bi u bloku raje živeli čim višje ali čim nižje? Najvišje.
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 10. Maj. 2006 11:31

1. Kje živite: v bloku ali hiši? V bloku
2. Ste se že kdaj selili (iz bloka v hišo al pa obratno) . Ne
3. Bi raje živeli drugje kot pa sedaj? Niti ne
4. Kje se vam bolje zdi za odraščanje otroka? Čist vseeno, v ljubeči družini mogoče?!
5. Kje bi najraje živeli z svojo družino? Tu kjer živimo zdaj mi je čist Ok
6. Če ste v bloku kaj vas najbolj moti in kaj vam je najbolj? Nič me ne moti, fajn mi je da mam dobre odnose s sosedi, grem lahko h komu po kšn jajc:))
7. Če ste u hiši kaj vam je najbolj in kaj najslabš? nism u hiši
8. Če bi hoteli kasneje živeti u hiši bi jo raje sami zgradili ali kupili narejeno? Ne vem, niti o tem ne razmišljam. Mi blok popolnoma ustreza
9. Bi u bloku raje živeli čim višje ali čim nižje? Vseeno
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
Tr|n|ty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 17. 2. 2006
Kraj: soncna dolina

Neprebrana objavaNapisal/-a Tr|n|ty » 10. Maj. 2006 11:43

1. Kje živite: v bloku ali hiši? V hiši
2. Ste se že kdaj selili (iz bloka v hišo al pa obratno) . ne
3. Bi raje živeli drugje kot pa sedaj? ne, mi je ful všeč, tu, kjer sem :)
4. Kje se vam bolje zdi za odraščanje otroka? menim, da to ni odvisno od vrste stanovanjske hiše, oboje ima pluske in minuske
5. Kje bi najraje živeli z svojo družino? mogoče bližje kakega večjega mesta, samo vseeno nimam pripomb, tu mi je všeč
6. Če ste v bloku kaj vas najbolj moti in kaj vam je najbolj? nisem v bloku
7. Če ste u hiši kaj vam je najbolj in kaj najslabš? najboljše - da imam mir, da se mi ni treba ozirati na sostanovalce, ker jih ni ... bolj je zasebno. Kaj mi ni všeč, hmmm ... pa vse mi je :D
8. Če bi hoteli kasneje živeti u hiši bi jo raje sami zgradili ali kupili narejeno? odvisno od financ najbrz
9. Bi u bloku raje živeli čim višje ali čim nižje? huh, spodaj verjetno, da ni poleti prevroce, hehe :)

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov