Zveza in stres zaradi podjetništva

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

emmeline
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a emmeline » 16. Apr. 2008 13:58

S tvojim postom se niti malo ne strinjam sam malo v vednost..To da je kdo živčen razumem ampak da se spravlja na punco pa jo ponižuje tudi ni vredu a ne? Saj vsi mamo probleme pa vsi imamo slabe dneve ampak to ne pomeni da imamo pravico se tako obnašati do naših bližnjih(sploh do kogarkoli)
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 16. Apr. 2008 14:22

Sweet Princess napisal/-a:Jah, veš kaj; Kakšno neumno vprašanje sploh je to? Itaq da je tvoj fant živčen in spoz pod stresom, če na noge postavlja svoje podjetje, valda da se bori iz dneva v dan za svoj obstanek in bodoči uspeh; In normalno je da je pod velikim stresom zaradi tega. In logična posledica je da je skoz siten, utrujen in popizdeva usak dan. Saj zato si pa njegova punca da mu boš v takih trenutkih stala ob stani, ga podpirala in stiskala zobe kolkr se bo dalo. Pač mu morač stat ob strani in ga popirat. Pa kaj če spoz pizdi nate, sej ni tukej nič osebnega oz. direkten napad nate, ampak pač svoj stres stresa nate, če že praviš da se drugi umaknejo. Ko bo kolkrtolko pri sebi mu povej da ti pač ni vseeno da se skozi kregata oz. da te skoz neki napizdeva, ampak u isti sapi mu pa tudi povej da ga razumeš in podpiraš in mu stojiš ob strani. Sej u tem je tudi ves point zveze in dejstva da imaš nekoga rad. Al kaj?!

Mislm tale gluposti sprašuješ no. Če pač nisi sposobna dragemu stati ob strani u težkih trenutkih in da podpirat tut takrat ko je najbolj na dnu pol pa predlagam da ga kar takoj pusti in si najdi enega študenta brez obveznosti.

To je pač moje skromno mnenje. Pa brez zamere. Taki "problemčili" k sploh niso problemi mi dvignejo pritisk, sorry...Tak je pač realen lajf!

dej raje preberi vse kar je napisala, potem pa govori o glupostih.

alana, če si že tokrat načela pogovor z njim in se nikamor ne premakne, se pomoje ne splača trudit več. sej se da načeloma vsako stvar rešit, ampak morata pri tem sodelovat oba. če je že zdaj takšen da si za vse ti kriva in da vso slabo volje stresa nate, kaj šele bo. ne razumem od kje si tip jemlje pravico da so tako obnaša. najbrž si pa tud sama kriva, da si mu do zdaj vse to pustila - men ne bo noben tip narekoval kdaj naj grem k frizerju al pa da naj prijateljice skenslam, no way!
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 16. Apr. 2008 15:43

Sweet princes... kolkr si mi ql pa resnično ne vem, da je to, kar si napisala, resno. Kaj vse jaz doživljam zarad postavljanja podjetja, sem in bom, na lastni koži vem kako je če napol stradaš...ampak pismo no - nimam pravice da bi kogarkoli za to napizdevala!!!! Itak da je fajn ,da ti nekdo stoji ob strani, ampak kako ti bo, če boš do njega nesramen, ga boš obtoževal itd???? Pa kdo bo men ob strani stal če bom prišla do njega pa ga najprej za dobrodošlico poslala u tri krasne potem pa hotela pomoč????
Vse se da na lep naičin, vse se da povedat na lep način in daj prosim te ne medi boge deklice da bo še mislila, da je z njo kaj narobe. TO NI NORMALNO!
Ne moreš z edinim človekom, ki ti najbrž nesebično stoji ob strani delat z njim kot s psom! Mislm dej dej... še vedno upam princeska, da je bilo tisto ironično oz. sarkastično??
In ne, tak ni realen lajf.
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 16. Apr. 2008 16:01

^^ :eek: sploh ne morem verjet zgoraj napisanemu (od sweet princes). Jest osebno vem, da nebi tolerirala nobenega kvazi razloga, da se en name dere in stresa vso negativno energijo - pa sej smo ja odrasli. Če je živčen in pod stresom nej gre nekam drugam stresat to negativno energijo. In kot je avtorica sama napisala ni problem samo v tem, da je novopečeni podjetnik, ampak tudi v drugih stvareh. Punca gor al pa dol tolk spoštovanja si pa ja zasluži, da jo ne pošilja v 3 krasne kadar se mu sprdne, upravlja z njenim življenjem in je ne upošteva?!
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
suspicious_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 15. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a suspicious_ » 16. Apr. 2008 16:23

sweet princes... :lol: a ti si ena izmed tistih ko lahko moški dela z njo kar hoče, saj si se sama odločla za njega, na koncu še te udari in rečeš: saj sem si zaslužila! prosim, če imaš nekoga rad je res da mu stojiš ob strani!da pa nekomu stojiš ob strani pa ne pomenu da lahko svojo slabo voljo stresa nate in se pač nad tabo znaša, ker si mu pri roki!sploh pa ko ji govori za koga se je zrihtala, zakaj je šla k frizerju itd., to ni več samo slaba volja zaradi njegove službe!

alana ti pa kar pogumno naprej!
matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 16. Apr. 2008 18:09

To zna bit pogosti pojav. Že na sploh nekatere službe delajo ljudi živčne. Tile s.p. se mi zdi, da majo pa še nekam več skrbi. Kolega vem, da skoz nekaj jamra zaradi plačil in tudi punci gre že malo na jetra s tem. Pa nima nobenega časa,...
Odvisno pa od človeka, nekateri obdržijo zase, nekateri najedajo druge.
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 16. Apr. 2008 18:18

Ok vidm da sem razburila use preveč ljudi...za kar pa se moram opravičit - sem tisti post pisala med službo ko sem mela 10 min off - je biu preklemano naporen dan in so vsi po meni srali dobesedno, tako da mi je malo film počil. Ja, post je biu res sarkastično napisan oz. celo nesramno, zato res oprosti, najprej avtorici teme in potem še usem ustalim.
Šlampasto sem prebrala samo 1 post v katerem ni velik napisano in sem planila samo po tem :? Je pa blo pisano v navalu lastnega besa. Upam da sprejmete moje opravičilo.

Sem tokrar prečitala malo bolj pozorno in :eek: Me je sram za use tiste besede k sm jih napisala prej :oops:

Situacija je res precej drugačna od tiste k sm si jo jst u prvem postu dojela. Valda ni normalno da se tip tako obnaša; Kot je miteq napisal, fant se očitno ne znajde u njemu očitno novem svetu podjetništva, zadeve se samo kopičijo in bes stresa nate; Verjamem da si že čisto obupana...normalno da konstantno pizdakanje po tebi ni sprejemljivo...
Mogoče si privoščita oddih od use te norišnice - magari za en vikend zamenjajta okolje in se pogovorita o usem...predvsem o tem kako se ti počutiš saj predvidevam da tip ne dojame usega kar ti dela oz. kar dela vajini vezi. Če pa še ne bo pomagalo, potem pa je najbolje da gresta usak v svojo stran...In (ti) pogumno naprej.
suspicious_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 15. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a suspicious_ » 16. Apr. 2008 18:20

sam res, probi mu predlagat če gresta na kak oddih, vsaj za kak dan ali dva!me zanima kako bi na to odreagiral...
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 16. Apr. 2008 18:27

a ti si ena izmed tistih ko lahko moški dela z njo kar hoče, saj si se sama odločla za njega, na koncu še te udari in rečeš: saj sem si zaslužila!


Ok še tole morm pokomentirat: nikoli in nikdar. Česa takega si v zvezi nikoli ne dovolim oz. ne dovolim da niti blizu ne pride kakršnemu koli psihičnemu ali fizičnemu nasilju.
alana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 11. 4. 2008
Kraj: bela krajina

Neprebrana objavaNapisal/-a alana » 17. Apr. 2008 13:12

evo sm na šihtu pa lahk malo pišem. ko sm prebrala kaj je napisala princeska sm kr obžalovala,da sm pisala gor,ampak zdej je že ok.
naj povem da on dela vsak dan,tudi vikende,4 dni pa ima skoraj 20uri šiht,tk da oddih odpade.evo včeraj sm mu pripravila večerjo in dokler sem ga čakala da me pokliče kdaj pride sm zadremala.ko je prišel ni hotel da dokončam večerjo ampak je zopet nastala slaba volja in speti sm ostala brez besed.dns v jutro sem mu povedla da ni blo prav,da ni hotel večerjat in da je bilo speti grdo.sej se je opraviču sm ni to več to.prej mi je sikal,ker je naprimer večerja bla že malo bol hladna ko je on prišel in je reku da rajši malo počaka na njo,kot da je hladna..včeraj pa speti ni bilo tako.to je največji problem,ko ni vedno ena stvar TAKA PA TAKA ampak je vedno drugač,tako da karkoli naredim ni prav.
no upam da vam nebom več utrujala,s svojimi problemi,hvala vam na pomoči.
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 17. Apr. 2008 14:32

Draga alana - upam da si prebrala tudi moje opravičilo za tisti nesramni post...Oprosti res.
Upam, da se bodo zadeve res izboljšale...če pa ne... :?
Vidim da kljub vsemu še vedno najdeš energijo in voljo da nardiš nekaj prijaznega za njega...kljub temu da te zabije usakič znova in znova. Resnično upam da bosta prišla na zeleno vejo in da so tvoj sprevidel da je to kar dela nedopustno...čeprav bo takrat najbrž že prepozno...
alana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 11. 4. 2008
Kraj: bela krajina

Neprebrana objavaNapisal/-a alana » 17. Apr. 2008 14:54

ja sem vidla,ni se treba opravičevat.jaz tudi kako temo ne berem čisto celo,ker je ogromno za brat.ja nekako zbiram voljo v upanju da ne bo kritike,a se vedno za***,vedno je isto,pa karkoli naredim.zadnje dni se mi pojavljajo tudi zdravstvene težave a če bi povedla da mislim da zaradi vsakdanjega straha in stresa bi speti začel..zato sem rajši tiho in potrpim. mogoče je narobe ker sem taka,da tudi če bi me kdo z kamni obmetaval,ga jst nebi-ker slej ko prej bi dobil kar si zasluži.
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 17. Apr. 2008 15:54

Alana tvojega moškega ne razumem. In SP ni razlog ter opravičilo za njegovo agresijo, ki jo zanaša nad teboj!
Moj brat ima SP. In je pričel/prevzel z SP v času, ko je tudi začel z punco, s katero sta še danes skupaj in imata 2 čudovita otroka. SP je ustvarjal v času krize, ko so mali privatniki enostavno propadali. Pa stoji še danes, po več kot 12 letih! In nikoli se ni izživljal nad svojo žensko. Imel je slabe dneve, pa je kdaj lajal kar neke brezveze, ampak je bla ona lepo tiho in se obrnila proč, itak ve, da ma svoje fleše.
Vmes je prišlo do krize, ko je šlo navzdol... Pa se zaradi tega ni nad nobenim znašal. Pač si je poiskal službo in poleg malo delal. Zdaj (po parih letih krize) se je spet pobral. In če ima gužvo dela po cele dneve, ob sobotah, ob nedeljah, ob praznikih.
Način, ki ga tvoj dedec izvaja nad teboj in te psihično uničuje ter prepričuje, da ostaneš z njim, je beden. In da moraš biti v slabem stanju zaradi stresa, ki ga preživljaš pa tudi ni pošteno. Pa ne do njega, ampak do tebe.
Dečko se bi lahko zavedal, da četudi ima SP nima iz tebe pravice narediti in s teboj delati kot s sužnjo (glede večerje, pa to ne paše pa to...). Kot kaže si zelo mila in prijazna ženska, preveč ustrežljiva.
alana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 11. 4. 2008
Kraj: bela krajina

Neprebrana objavaNapisal/-a alana » 17. Apr. 2008 16:11

edino zaradi česa tako zavlačujem je to,da sm zelo daleč od doma,da še vedno dokončujem šolo-glih še 2 izpita imam in če bom šla zdej speti domov,bom morala še eno šolsko leto čakat,da jo KONČNO dokončam.tudi mučijo me govorice-kaj bojo govorili o meni,če se vrnem k staršem.vem smotana sm.
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 17. Apr. 2008 17:05

No, glede faksa te razumem, če si od njega precej oddaljena. Glede mnenja staršev te pa ne razumem. Zakaj bi kaj govorili? Saj si njihova hčerka, ki si zasluži dobro življenje, čemu bi govorili in obrekovali, če si samo šla korak na lepše v žiljenju?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]