Vztrajati v vezi?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

minamina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 29. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a minamina » 30. Okt. 2013 10:35

velikokrat se je že zgodilo, da četudi ti fant vizualno na začetku ni všeč, se potem zgodi, da ti s tem, ko se zbližata in ga vzljubiš postane tudi privlačen. zakaj se pri vama to zgodilo pa res ne vem... ampak čeprav zveni malo plehko, brez pravega seksa in medsebojne privlačnosti tudi ljubezen ni taka kot bi morala bit in se zveza ponavadi konča!
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 30. Okt. 2013 11:42

Rafaelo napisal/-a:Edini problem, ki ga torej imava je seks in fizična neprivlačnost. Zaradi tega sva se večkrat skregala, šla narazen in se spet pobotala.


Čaki, kak pa to zgleda?
''Ej dragi, se mi je fajn s tabo, sam res mi nisi seksi/lep/čeden/privlačen, zato mi ni do seksa s tabo, a sma lahko samo prijatelja?''
''Ne dej no, četud sm ti grd, bod z mano, plis! Drugač se nikol več nema vidla!''

:eek:

Glej, sej je blo že vse stokrat napisano. Ok, vsak ma svoje kriterije, ampak pri meni (potencialnega) partnerja od prijatelja definitivno loči fizična privlačnost in želja po seksu z njim. In ne, to da sta si partnerja v zvezi privlačna in da seks štima ni plehko, je kr en konkreten temelj, ki mora bit v zvezi dost trden.

Ljudje v življenju pač pridejo in gredo, očitno je on eden od takih, ki bo odšel. Obstajajo sicer izjeme, ampak glede na dečkove zahteve (partnerstvo ali nič), boš njega pač morala pustit odit.

Ti si zaslužiš fanta, ko ti bojo kr gate same dol lezle, ko ga boš vidla. On pa punco, ki se ji bo enako dogajalo ko bo v njegovi bližini.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov