V kom je problem?Jaz ali on?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mateja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 3. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja » 20. Dec. 2010 12:04

Rokerca ne pritožujem se, ampak sm sam vprašala za mnenje. In ne nisem pričakovala nič več kot poletno romanco, mogoče sam nek u izi normaln prijateljski odnos. npr. če mu enkrt na dva mesca rečem caw kako si lah sej odgovori kaj...niti ne zahtevam nič od njega, niti prosim, nič...mislim da si pa vseeno zaslužim vsaj neko mero spoštovanja oz. pol minute njegovega časa.sej ga ne bom pojedla al pa kaj težila...ma itq ni važno. jaz sem tu, on je tam, kar je blo je blo. moving on.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 20. Dec. 2010 12:09

mateja napisal/-a:Rokerca ne pritožujem se, ampak sm sam vprašala za mnenje. In ne nisem pričakovala nič več kot poletno romanco, mogoče sam nek u izi normaln prijateljski odnos. npr. če mu enkrt na dva mesca rečem caw kako si lah sej odgovori kaj...niti ne zahtevam nič od njega, niti prosim, nič...mislim da si pa vseeno zaslužim vsaj neko mero spoštovanja oz. pol minute njegovega časa.sej ga ne bom pojedla al pa kaj težila...ma itq ni važno. jaz sem tu, on je tam, kar je blo je blo. moving on.


Se strinjam, da je blo nizko to od njega. Če se že s kom zapleteš vsaj mej jajca, da ga odjebeš na konkreten način ne pa z ignoranco. In lepo, da boš šla čimprej dalje. Samo tak boš najhitreje pozabla to.

p.s.: oprosti za prejšnji reply...hec je bil. neokusen, vem.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
mateja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 3. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja » 20. Dec. 2010 12:13

No o tem sm govorila dioniz...usaj reci nisi mi ql, ne da se mi in caw...ne pa se tu igrat mačke pa miši..aja pa ni panike za reply...sem že kaj hujšega preživela od tega :lol: hec :)
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 20. Dec. 2010 16:27

Se zgodi ane :) važno, da se nisi nesmrtno zatrapala v njega in objokovala dneve in noči v postli :)
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 20. Dec. 2010 17:34

Vse lepo in prav ne.. samo prosim te, da če slučajno naslednje leto ponoviš dopust na isti lokaciji in ga spet srečaš, ne nasedi opet :D
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 20. Dec. 2010 17:47

bilokje bo dopustovala naj ne nasede :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Fantin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantin » 20. Dec. 2010 18:05

mateja napisal/-a:sicer mi ni jasno kako mi je ratalo se tuk na hitro zatrapat ampak dobro...je pač tipičen primer casanove ki te u izi obrne;)

Se najdejo taki. Tudi jaz poznam enega, ki zna vsako punco obrnit v 3 minutah.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 20. Dec. 2010 18:09

Fantin napisal/-a:
mateja napisal/-a:sicer mi ni jasno kako mi je ratalo se tuk na hitro zatrapat ampak dobro...je pač tipičen primer casanove ki te u izi obrne;)

Se najdejo taki. Tudi jaz poznam enega, ki zna vsako punco obrnit v 3 minutah.


To se zgodi zato, ker ve kakšne si mora izbrat, da bodo takoj podlegle :cool:
Neki univerzalni moški, ki bi znali čisto vsako osvojit ne obstajajo.
Uporabniški avatar
*Goflaa.*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 18. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Goflaa.* » 20. Dec. 2010 19:59

katy. napisal/-a:
Fantin napisal/-a:
mateja napisal/-a:sicer mi ni jasno kako mi je ratalo se tuk na hitro zatrapat ampak dobro...je pač tipičen primer casanove ki te u izi obrne;)

Se najdejo taki. Tudi jaz poznam enega, ki zna vsako punco obrnit v 3 minutah.


To se zgodi zato, ker ve kakšne si mora izbrat, da bodo takoj podlegle :cool:
Neki univerzalni moški, ki bi znali čisto vsako osvojit ne obstajajo.


... Ali pač? :wink: Mene je nekdo že skor skor... dobil. :) Pa sem šla mal prečekirat njegov fb in je imel pod vsako sliko 30-40 komentarjev. hehe.. :spot:
Keep smiling =D it makes people wonder what you're up to.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 20. Dec. 2010 20:24

a si bila v grčiji? :D :D

me spominja na mojega bartenderja - ti lahk dam tel. številko pa msn - glede na opis mam filing da je isti ... :D :D


aja drgač pa - tip je lokalni playerček ampak ni imel namena da bi te prizadel - pač navajen je menjat ženske in se zabavat. Ne razumem žensk ki se spustijo v one night stand in potem pričakujejo da bo tip vse naredu za njih. to je poletna romanca ki bi ostala v lepem spominu če ne bi rinila z glavo skozi zid.
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 20. Dec. 2010 20:27

mateja napisal/-a:Bila je neka neopisna kemija in nenormalna privlačnost.

Kar posledično seveda vodi v sex, kar vaju tudi je, ni pa nujno, da ta sekusalna privlačnost istočasno pomeni tudi kaj drugega.
mateja napisal/-a:Omenil je da mu je bil všeč sex in vse ampak da sm krvavela.

Človek, ki je z neko osebo samo zaradi f*ka in na dotično osebo gleda kot na kos mesa, se ne bo obremenjeval s tem.
Lahko pa mu je kanilo, da si bila devička ali pa se je "ustrašil", da je bil preveč grob.
mateja napisal/-a:Bil je zelo presenečen ko me je videl in hkrati tudi vesel. To noč sva spet bila skupaj, potem me je odpeljal domov in sem pri njem prespala. Drug dan me je pospremil v apartma in vsak je šel po svoje. Zvečer me je prosil da spet pridem v bar kjer dela. Zmenila sva se da ga počakam v drugem baru. Po dolgem čakanju se je prikazal in rekel da se dobiva zunaj. Pridem ven in ni ga več čeprav je vedel da se zadnjič vidiva. Ko sva se spoznala ni vedel da sem turistka. Ko sm mu rekla da grem je bil celo rahlo užaljen. Ves čas je bil ful prijazen, ustrežljiv, predstavljal me prijateljem in rekel da drugo leto ko pridem tam bova skupi živela...Dala sem mu svoj fb toda me ni dodal zato sem jaz njega. Noče mi niti odgovarjat al karkoli.

Zmedeno :D . Po tem odnosu je možnih x scenarijev in v tem delu mi ni všeč samo del, kjer si napisala, da bosta drugo leto skupaj živela... Nabijanje, seveda :) .

Ampak... Ne glede na vse... Če ti je bilo lepo, potem nimaš kaj obžalovat :) .
mateja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 3. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja » 20. Dec. 2010 20:32

Nesanica napisal/-a:a si bila v grčiji? :D :D

me spominja na mojega bartenderja - ti lahk dam tel. številko pa msn - glede na opis mam filing da je isti ... :D :D


aja drgač pa - tip je lokalni playerček ampak ni imel namena da bi te prizadel - pač navajen je menjat ženske in se zabavat. Ne razumem žensk ki se spustijo v one night stand in potem pričakujejo da bo tip vse naredu za njih. to je poletna romanca ki bi ostala v lepem spominu če ne bi rinila z glavo skozi zid.


haha nesanica..ne nisem bila u grčiji :) pa že prej sem povedala da nič ne pričakujem od njega...vse kar sem pričakoval je nek čist u izi prijateljski odnos tipo, če ga pozdravim da vsaj pozdravi nazaj in nič več. Moti me sam to ignoriranje ko da sm mu ne vem kaj jaz nardila.

Aja tonja, kar se pa tiče dela o tem da bova skupaj živela pa sm tud js u tistem momentu vedla da je nabijanje in mu to takoj tudi direktno rekla...govori svoji mami :lol:
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 20. Dec. 2010 23:00

mateja napisal/-a:tudi jaz sm takšnega mišljenja, čeprav ni mi jasno zakaj se je tolko trudu polj okrog mene?


glede na to, da si mu prvo noč dala se ni ravno pretegnil, da dobi f**.


(verjetno tudi on ni kitajec, zato mu je jasno, da si bila devica.-toliko, da ne boš mislila, da dejansko ni vedel.)
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
mateja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 3. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja » 21. Dec. 2010 10:26

claire napisal/-a:
mateja napisal/-a:tudi jaz sm takšnega mišljenja, čeprav ni mi jasno zakaj se je tolko trudu polj okrog mene?


glede na to, da si mu prvo noč dala se ni ravno pretegnil, da dobi f**.


(verjetno tudi on ni kitajec, zato mu je jasno, da si bila devica.-toliko, da ne boš mislila, da dejansko ni vedel.)


ne claire....dejansko se je trud tud preden sva bla skupi, ampak mi je blo zanimivo, da se je po tem dejansko 3 krat bolj trud pa skakau okrog mene...to sm misnla....če pa ciljaš na to da sm lahka se pa močno motiš...z njim sm pa bla že prvič ker mi je pasalo in ker mi je bil v tistem trenutku top of the top :)
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 21. Dec. 2010 11:01

Definiraj "truditi se" :D
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]