V kom je problem?Jaz ali on?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7045
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Dec. 2010 23:12

Za vnaprej pa ne imej takoj prevelikih pričakovanj...saj vem ,da je lahko reči ne naveži se, ampak čustvena distanca vsaj na začetku (pa ne da se delaš da ti ni všeč ali kaj podobnega) zna pomagati :wink:
The world is as you are.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 19. Dec. 2010 23:14

..Evelyn.. - :wtg:

Dioniz, ne seri :P, pač je bla s katerim je tist moment hotela bit, ne vem kaj me tebe tle za motit :P (ni blo "najhitreje možno" - sej je prišel po "še" :D).
mateja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 3. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja » 19. Dec. 2010 23:16

hvala evelyn...očitno majo eni probleme s tem da sm dala tipu ki je bil kelnar..in kaj če bi biu direktor bi blo boljše al kaj? in ti jochie maš pa tud komentarje da dol padeš...in ne nism štajerka...u čem je fora s kje sm?
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 19. Dec. 2010 23:21

lubica, 2x sem te vprašal, če si bila zaščitena...ker če nisi bila, morda si hiv pozitivna ali pa imaš kakšno drugo SPB.... :)

če je to za dol pasti, potem padi...tisto z štajerko je bila pa neumesna šala... :)
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 19. Dec. 2010 23:27

Jochie napisal/-a:če je to za dol pasti, potem padi.. :)
:D
Uporabniški avatar
Cadillac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 18. 12. 2010
Kraj: sincity

Neprebrana objavaNapisal/-a Cadillac » 19. Dec. 2010 23:27

Jaz bi se tudi to najprej vprašala, če sta bla zaščitena, ker če ne imaš lahko še veliko žurko okol letanja zdravnikov :? kot kaže, si nabasala na lokalnega Casanovo..

Pa kako si se lahko zatrapala? Ma sicer pa.. ne bom nič komentirala, ker meni je itak nepojmljivo da nekoga prvič vidiš in se ne moreš zadržat, da se ne daš dol. Brez zamere prosim, jaz tega pač nikoli ne bom razumela. Ne obsojam ali karkoli, samo povedala sem. :)
*mwa*
mateja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 3. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja » 19. Dec. 2010 23:32

Ja jochie...sm se zaščitla. Tuk neumna pa spet nism. Drugač pa cadillac nikoli ne reci nikoli. Js sm VEDNO govorila kako lah že prvič z nekom in bla nasprotnik one night standom pa se mi je lih to zgodilo...dva dni pred tem sm se pa še s kolegico pogovarjala o tem kašn pa to mora bit tip da nardiš kaj tašnega...no pa mi evo...tko da pazi kaj govoriš :D
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 19. Dec. 2010 23:39

Cadillac napisal/-a:
Pa kako si se lahko zatrapala? Ma sicer pa.. ne bom nič komentirala, ker meni je itak nepojmljivo da nekoga prvič vidiš in se ne moreš zadržat, da se ne daš dol. Brez zamere prosim, jaz tega pač nikoli ne bom razumela. Ne obsojam ali karkoli, samo povedala sem. :)


http://www.cosmopolitan.si/forum/viewtopic.php?t=26984

tole temo si poglej, kako se ženske slinijo.... :D to bi padale za svobodo, če bi jim tile možakarji pot prekrižali...pa še pod sticky je tema... :D :D :D
mateja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 3. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja » 19. Dec. 2010 23:44

Jochie napisal/-a:
Cadillac napisal/-a:
Pa kako si se lahko zatrapala? Ma sicer pa.. ne bom nič komentirala, ker meni je itak nepojmljivo da nekoga prvič vidiš in se ne moreš zadržat, da se ne daš dol. Brez zamere prosim, jaz tega pač nikoli ne bom razumela. Ne obsojam ali karkoli, samo povedala sem. :)


http://www.cosmopolitan.si/forum/viewtopic.php?t=26984

tole temo si poglej, kako se ženske slinijo.... :D to bi padale za svobodo, če bi jim tile možakarji pot prekrižali...pa še pod sticky je tema... :D :D :D


hahaha...vrjemi ne bi vse padale...js ne bi na te...a moški pa ne slinijo za ženskami kot so jessica alba, salma hayek, megan fox...:)?
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 19. Dec. 2010 23:50

aa, z ženskami je samo križ...včasih so še tiste doma viška, da bi moral pa vsak dan eno nenašminkano albo gledat.... :eek:
mateja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 3. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja » 20. Dec. 2010 0:06

z nami ne morete bit, brez nas pa tudi ne :)
Uporabniški avatar
Cadillac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 18. 12. 2010
Kraj: sincity

Neprebrana objavaNapisal/-a Cadillac » 20. Dec. 2010 0:12

mateja, če ima kdo enostavno neko prepreko v sebi, ki mu ohranja razum tudi v takih norih primerih, potem sem to jaz ;) Sem imela že dosti prilik, da bi se lahko prepustila živalski strasti in se dala dol že prvič, pa se nisem. Ker to ne bi bila jaz, ker se mi enostavno gabi seksat z nekom ki bi ga prvič videla, razen tega mi seks ne pomeni zgolj užitka ampak veliko več. Nekaj, kar delim z redkokom, moja intima, moj svet. In ne boš verjela, tudi pri takem seksu se da živalsko pofookat in izživet vse strasti. Call me staromodna now :P
*mwa*
mateja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 3. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja » 20. Dec. 2010 0:16

Cadillac napisal/-a:mateja, če ima kdo enostavno neko prepreko v sebi, ki mu ohranja razum tudi v takih norih primerih, potem sem to jaz ;) Sem imela že dosti prilik, da bi se lahko prepustila živalski strasti in se dala dol že prvič, pa se nisem. Ker to ne bi bila jaz, ker se mi enostavno gabi seksat z nekom ki bi ga prvič videla, razen tega mi seks ne pomeni zgolj užitka ampak veliko več. Nekaj, kar delim z redkokom, moja intima, moj svet. In ne boš verjela, tudi pri takem seksu se da živalsko pofookat in izživet vse strasti. Call me staromodna now :P


Ne ne bom rekla da si staromodna, pač smo si različni med sabo. Probam ti sam razložit da tudi jaz nism takšna da se kr tko prepustim, ampak nikoli ne reci nikoli...to je vse kar sm mislila.
Mr. Nobody
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Mr. Nobody » 20. Dec. 2010 0:50

Ne morem verjet, kako ste nekatere naivne.

mateja napisal/-a:Enkrat neumna, drugič ne več ;)


Mhm, seveda.
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 20. Dec. 2010 9:49

Jochie napisal/-a:aa, z ženskami je samo križ...včasih so še tiste doma viška, da bi moral pa vsak dan eno nenašminkano albo gledat.... :eek:


Ja zato pa se v temi o makeupu oglašajo fantje s trditvijo, da je naravno najlepše :D

Avtorici: Ti se pa nimaš kaj za pritoževati, mela si se lepo, če si mu dala nedolžnost al pa ne je tudi tvoja stvar (glupi tip pa bi lahko sam pogruntal, da si še nedložna zarad krvavitve, ampak ok). Česar več kot pa le poletno romanco, pa itak nisi mogla pričakovati. Ne bodi naivna :)
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov