čustva

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

dog
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 24. 2. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a dog » 24. Feb. 2016 10:09

no ja...tudi jaz imam vprasanje in prosim da mi čim bolj hitro odgovorite :!: jaz imam problem mam fanta dopisujema si prek Facebooka in si dopisuje tut z eno punco ona punca pa ma skos neke objave na zidu in sem zelo ljubosumna...ker je nekam šov in je na počitnicah jim vzamejo telefone mi je reko da jim vzemejo telefone že ob 20:00 in je šel dol iz Facebooka potem pa ob 22:00 je bil spet gor ko sem mu pisala je samo pogledav in nič napisal no pisal je potem pa je dol zbrisal pa nič ni blo nazaj no zvečer mi bo spet kaj napisal ampak jaz ne prenesem laganja :!:
moje vprašanje je to :?: :arrow: ali bi mogla bit ljubosumna na punco ki si z njo ves čas piše in ona objavla na njegov zid nekaj :arrow: in ali mislite da mi laže in kaj naj naredim :?: :?:[/size]
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 24. Feb. 2016 14:18

a je na dobu na počitnicah, da jim telefone jemljejo?

je čudno, da si tok dopisuje z uno, očitno hoče njegovo pozornost, tako da si upravičeno ljubosumna. je pa odvisno kako se do tebe obnaša in kako do nje, kaj si sploh pišeta, kok mu zaupaš in kok je vreden zaupanja..

ko boste odrasli bo drugače :) (še bolj komplicirani problemi bojo)
hej norci :)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 25. Feb. 2016 2:32

Ste stari 14? :)
dog
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 24. 2. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a dog » 25. Feb. 2016 13:23

ja nevem kaj si on glih z no dopisuje glavnem ona mu pod sliko neke srcke komentira on pa srcke glih ne...pac js ga mam full rada in ga nocem zgubit
dog
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 24. 2. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a dog » 25. Feb. 2016 13:35

dans gre domov in spet se bo zacelo z njo pac ko ga vprasam kaj si pise z njo rece da nic takega nevem no a se med njima kaj plete on mi govori da me ma rad no ko sem mu napisala iz heca da je grd je moj komentar dol zbrisal njenega pa je gor pusto in mi jo pole reko da on ve da je ona misla to iz heca da za mene pa neve...kaj mislite vi ali se kaj med njima plete al ne
dog
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 24. 2. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a dog » 25. Feb. 2016 13:37

ja js njemu zelo zaupam on pa meni ne tolk kot js njemu
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 25. Feb. 2016 13:44

Po prebranem se mi zdi, da sta pač še mlada in si še iščeta svoj položaj v stilu da se še učita kje so meje, kaj je sploh "veza" itd. Za začetek bi lahko vprašala njega, za kaj se gre. Telefon mu pa očitno vzamejo samo zate aka slab izgovor. Kakorkoli. Glede na to, da si zagotovo mlada imaš dve šansi-izstopiš izven svojega okvirja,ga nekam pošlješ in ju pustiš pri miru ali pa siliš v njega in podpihuješ svojo ljubosumje.
The world is as you are.
dog
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 24. 2. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a dog » 25. Feb. 2016 19:01

js ga mam zelo rada :love: in ga nočem izgubit...
dog
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 24. 2. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a dog » 25. Feb. 2016 19:02

no ja mlada sma in upam da se bo to uredilo
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 25. Feb. 2016 19:05

Pusti, ne moreš vplivat. Če ima tudi on tebe rad ga ne boš izgubila.
Zana.rose
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 8. 5. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Zana.rose » 08. Maj. 2016 20:11

Zivijo :) ze zelo dolgo casa sem zaljubljena vnatakarja. Po obnasanju sem mu tudi js pri srcu. Razmisljala sem da bi ga vprasala za stevilko in ga kasneje povabla tudi na pijaco. Ampak nevem ali ma punco ali ne. Ker ce ima in me zavrne na mestu mi nedo usec se posebej ker mi je zelo usec. Ima kdo kaksno idejo kako da to izpeljem? :/
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Maj. 2016 20:27

Napiši mu svojo tel. št. na listek. Če te zavrn te pač zavrne,ne moreš vedet če ne probaš. Mogoče moreš pol it malo okrog do kakšnega novega lokala. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
njo1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 22. 10. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a njo1 » 22. Okt. 2016 8:17

Prijateljica piše nalogo na temo: "Čustvena inteligenca in sposobnost vodenja ljudi". Potrebuje nekaj zaposlenih, ki bi bili pripravljeni sodelovati.

Link do ankete: http://mojaanketa.si/anketa/581658561/

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]