Tašča, da te kap :)

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 16. Maj. 2014 19:08

step by step...
Uporabniški avatar
Muffy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 21. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Muffy » 24. Maj. 2014 7:54

Keira napisal/-a:
Axl napisal/-a:
Kr men res ni logično o teh 5 klicih na dan, sj ne morem si predstavljat, da se še to dopušča. Enkrat, dvakrat na tedn pa je to to.

Klicanje dvakrat na teden verjetno ne bom doživela :) Zdaj je enkrat na dan, do nadaljnega :D



Enako tukaj ;)
Mojga mama 5x na dan kliče min.
Sicer ja pa sam kriv, ker ji nič ni reče, ampak se le javlja na klice :mad:
Keira
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 17. 2. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Keira » 26. Maj. 2014 6:34

mame obsedene s svojimi sinami :) sma bila včeraj na pikniku in mu je celi čas govorila, da naj še spije eno pivo, pa še eno, pa še eno...samo da bi potem pri njih prespala. :mad: dobro da je moj skužil kaj se dogaja :) potem pa spet kuhanje mule :rolleyes:
Axl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 8. 5. 2014
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Axl » 26. Maj. 2014 17:48

Haha :D Jz bi se nekak mal bal ter izogibal matere al pa ženske, ki bi mi pretirano pivo ponujala al pa kakšno drugo vrsto alkohola. :wink:
diva.queen
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 26. 6. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a diva.queen » 26. Jun. 2014 12:19

Poskusi jo ignorirat, sej vem da je težko, sam druge ni. POl se bo pa mogoče umirla.
Uporabniški avatar
Muffy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 21. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Muffy » 20. Mar. 2015 11:21

Lep pozdravček vsem skupaj :)

Javljam se spet po dobrem letu, s še vedno istimi težavami. :rolleyes:

Kljub temu, da se je moj fant odselil zase in živi sam, najmanj 5x zamenjal številko, se stvari z njegovo mamo niso spremenile.
Še vedno se vede do njega, kot da je mladoleten, neodgovoren. Jaz se namreč že najmanj 1 leto sploh ne pogovarjam z njo, čeprav je kljub sporom, ki smo jih imeli probala stopit v kontakt z mano, pa sem ji povedala, da žal ne morem pozabit stvari, ki jih je zgovorila proti meni, proti moji družini in naj me ne kliče več. Tudi sama sem zamenjala številko. Ne morem pozabit, da ga je na vse načine poskušala odvrniti proti meni. Da se obnaša do njega kot da mu lahko ona kroji življenje. Enostavno nama ne pusti, da bi bila srečna, da bi imela mir, da bi lahko živela brez njenega neprestanega vpletanja.

Vem, da bodo vsi odgovori naj se on pogovori z njo, ampak vedno ko sem mu rekla, da naj ji pove, da nama da mir pravi, da ga izsiljuje, piše sporočila da bo umrla, zahteva od njega stvari, ki mu jih je ona v življenju dala in se dela ubogo. Potem on vedno popusti in trpi dalje.

Zanima me kaj bi ve naredile, če bi tašča vašega fanta neprestano klicala, nadzorovala, se pozanimavala oz. vse hotla med pod kontrolo, ne glede na to da je zaposlen, živi zase (sam, ne živiva skupaj)?

A bi se morala odmaknit od takšne družine ali sem samo jaz paranoična?

Hvala vsem za odgovore :!:
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 20. Mar. 2015 12:18

^^Brez zamere, samo tukaj je vsega kriv tvoj fant. Če se je odselil, zakaj dovoli, da mu mama še vedno diktira življenje? Zakaj se ji sploh še oglaša na telefon, hodi na obiske itd. Naj jo začne ignorirat in pika. Je verjetno res žalostno, da je treba to svoji mami naredit, samo če ne gre drugač, se je verjetno treba tudi tega 'ukrepa' poslužit.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 13. Apr. 2015 9:36

Tašči je potrebno postavit meje, pa znorela bi da bi mojega klicala mami po 5x na dan. Očitno ne znata postavit meje.
Na klice se ne oglašajte, obiske dejte na minimum, najboljše parkrat na leto. Kako si dovolite da se nekdo vtika v vaša življenja? Ne rabite tega, zato taščo skenslajte, o mamine sinčku pa prmeislite ali si želite partnerja brez hrbtenice.
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 30. Apr. 2015 17:52

Muffy napisal/-a:Lep pozdravček vsem skupaj :)

Javljam se spet po dobrem letu, s še vedno istimi težavami. :rolleyes:

Kljub temu, da se je moj fant odselil zase in živi sam, najmanj 5x zamenjal številko, se stvari z njegovo mamo niso spremenile.
Še vedno se vede do njega, kot da je mladoleten, neodgovoren. Jaz se namreč že najmanj 1 leto sploh ne pogovarjam z njo, čeprav je kljub sporom, ki smo jih imeli probala stopit v kontakt z mano, pa sem ji povedala, da žal ne morem pozabit stvari, ki jih je zgovorila proti meni, proti moji družini in naj me ne kliče več. Tudi sama sem zamenjala številko. Ne morem pozabit, da ga je na vse načine poskušala odvrniti proti meni. Da se obnaša do njega kot da mu lahko ona kroji življenje. Enostavno nama ne pusti, da bi bila srečna, da bi imela mir, da bi lahko živela brez njenega neprestanega vpletanja.

Vem, da bodo vsi odgovori naj se on pogovori z njo, ampak vedno ko sem mu rekla, da naj ji pove, da nama da mir pravi, da ga izsiljuje, piše sporočila da bo umrla, zahteva od njega stvari, ki mu jih je ona v življenju dala in se dela ubogo. Potem on vedno popusti in trpi dalje.

Zanima me kaj bi ve naredile, če bi tašča vašega fanta neprestano klicala, nadzorovala, se pozanimavala oz. vse hotla med pod kontrolo, ne glede na to da je zaposlen, živi zase (sam, ne živiva skupaj)?

A bi se morala odmaknit od takšne družine ali sem samo jaz paranoična?

Hvala vsem za odgovore :!:


Meni se zdiš paranoična. Če ga samo enkrat na dan kliče ni panike in ne vem zakaj te to moti? Ne pozabi, da jo bosta oba morda še kdaj v prihodnosti potrebovala.

Drugo bi bilo, če bi se dejansko vtikala v vajino življenje. Takrat pa je res čas za alarm.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov