Tako ga pogrešam...kako ga preboleti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kako dolgo ste rabili,da ste preboleli končano zvezo?

manj kot 1 mesec
80
8%
1 mesec
58
6%
2 meseca
52
5%
3 mesece
83
8%
skoraj 1 leto
157
16%
več kot 1 leto
150
15%
takoj
46
5%
še nisem
380
38%
Skupaj glasov : 1006

Uporabniški avatar
*n*i*n*c*h*y*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 26. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *n*i*n*c*h*y* » 30. Mar. 2006 10:50

Hely_3 napisal/-a:Jaz misli, da sedaj prebolevam bivšega s temu tipam k sva skupej. A pa obstaja možnost, da ta veza traja al je obsojena na konc? Kaj mislite?


Ce sedanjega primerjas z bivsim, je boljse da ze zdaj koncas.

Se strinjam, da popolnoma pozabis bivsega z drugim. Ampak prej moras pri sebi vse razcistiti, kar te muci glede bivsega, ker drugace prej ali slej v novi zvezi poci. Nekaj ti manjka. Jaz sem prvic rabila dve leti, da sem enega dokoncno pozabila, je pa res tudi, da sva ves ta cas kdaj pa kdaj zabluzila. Sama pri sebi sem vedela, da mi to ne ustreza, da zelim nekaj drugega. Vseeno sem mu pa vedno ''podlegla'' in vsakic sem mu vse oprostila. Ampak to sem lahko koncala sele, ko sem spoznala drugega, ki mi je ocaral se bolj kot prvi. Resnicno sem se zaljubila, imela sem ga zelo rada ampak sedaj je tudi to konec. In od tega je ze tudi minilo nekaj casa in se vedno pomislim kdaj pa kdaj na njega, se vedno so veceri, ko bi bila najraje z njim in vem da bo to vedno tako, dokler ne bom spoznala drugega, ki me bo ocaral in popolnoma prevzel. Le tako bom nehala misliti na bivsega.

Sedaj Hely_3 sama pa najboljse ves, kako se pocutis ko si ob njem. In ce ob njem mislis na bivsega, koncaj stvar cimprej. :wink:
U m4k3 m3 WiLD!
Uporabniški avatar
Erinija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 1. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Erinija » 30. Mar. 2006 10:54

Hely_3 napisal/-a:Ja pozabit z drugo punco ali fantom. sam problem je poptem, ko ga šprimerjaš al pa kej. To pa sploh ni dobr.

Jaz misli, da sedaj prebolevam bivšega s temu tipam k sva skupej. A pa obstaja možnost, da ta veza traja al je obsojena na konc? Kaj mislite?


sicer ne poznam tvojih čustev do njega. ampak (sej mislm, da sem to že v neki temi povedala) meni osebno take veze niso nikoli uspele in so se vedno končale... nekako me je vse skupaj začelo ustesnjevat in dušit.

tako da se tudi s trditvijo Angel girl, da bivšega preboliš samo z novo/im punco/fantom, ne strinjam :!:
...girls just wanna have fun...
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 30. Mar. 2006 14:51

No sej to me je zaniml kaj pravite na to, da preko novega partnerja preboliš starega.

Sej men je z fantom vredu in se dobr počutm z njim ampak še vseeno pomislim na bivšega kdaj pa kdaj.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
ložica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 16. 5. 2005
Kraj: na poti do sonca..

Neprebrana objavaNapisal/-a ložica » 30. Mar. 2006 14:55

Hely_3 napisal/-a:
še vseeno pomislim na bivšega kdaj pa kdaj.


sej to je pa men logično..sej sta bla dolg skupi..js sm samo bluzila z enim pa sm rabla res doug..
say it right..
Uporabniški avatar
T@r@
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 27. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a T@r@ » 31. Mar. 2006 9:57

Jaoooo.... :? Kako pa preboleti nekoga, s katerim se vsak dan pogovarjaš, ga vidiš, se z njim smejiš... :? In gledaš v oči, v katerih piše, da te še vedno ima rad? :oops: :? Hudo... :cry:
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 31. Mar. 2006 10:02

Angel girl napisal/-a:Sam to je res, bivšga/bivšo pozabiš samo z novim fantom oz punco. Dejstvo!


dejstvo! :D
Cojca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 2. 2. 2006
Kraj: LJUBLJANA

Neprebrana objavaNapisal/-a Cojca » 31. Mar. 2006 10:13

T@r@ napisal/-a:Jaoooo.... :? Kako pa preboleti nekoga, s katerim se vsak dan pogovarjaš, ga vidiš, se z njim smejiš... :? In gledaš v oči, v katerih piše, da te še vedno ima rad? :oops: :? Hudo... :cry:


Poznam te občutke in so še bolj boleči, kot če se ne vidita, zato če le moraš se ga izogibaj vsaj za nekaj časa. Naredi si uslugo in tako ga boš lažje prebolela. S tem, ko boš v njegovi bližini, boš mučila samo sebe- vse to kaže praksa. Pri meni sta minila 2 meseca, in je zdaj že zelo boljše, ampak prvi mesec je bil grozen. Zdaj vem, da se ga moram čimbolj izogibat, ker drugače se moja čustva ves čas vračajo na plano, pa čeprav imam kdaj občutek, da sem ga že prebolela. Saj kasneje, ko bosta prebolela bosta lahko prijatelja.

Dejstvo, da pa bivšega lahko preboliš samo z novim, ne drži vedno. Odvisno je od človeka. Zase vem, da je bolje, da bivšega v miru prebolim in se šele na to spustim v neko resno razmerje. Tako si s čustvi vsaj pri novem in se lahko sprostiš ob njem in ne misliš več na bivšega- ker je za tabo :!:
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 31. Mar. 2006 10:38

Ma jest pa ne vrjamem v zveze, ko si z nekom, ker te ima ful rad pa je dober do tebe ti se pa prepričuješ, da ga boš s časoma "vzljubila"... sicer pa sploh nevem kako si lahko z nekom v zvezi pa, da nisi vanj zaljubljen - jest to nebi mogla, bi se mi upiral pomoje.

Evo primer moje prijateljice: očarala se je nad tipom, ki je bil res ful zaljubljen vanjo, ji to ob vsaki priliki pokazal, požira vse njene muhe in izpade, vse bi zanjo naredu, itd. ona se pa že pol leta trudi, da ga "vzljubi"... sam, če ni zaljubljena v njega že od začetka po enem letu sigurno nebo :? ... in ma zdej kr ene glupe fore, da bi mu rada konc dala sam ji je gadno, ker je tok uredu pa ker jo ma tok rad in da sigurno več nebo takega najdla :roll: bullshit!! Kaj ti bo tak tip, če nisi zaljubljen in srečen...
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
lizzie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 3. 1. 2006
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a lizzie » 08. Apr. 2006 15:05

MIDVA sva se eno uro nazaj razsla. 2 leti in po lsva bila skupaj. :cry:

po en stran mi je zdele navadn pol mi je spet hudo itd.
Nekatere napake so preprosto prevec zanimive, da bi jih naredili samo enkrat...
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 08. Apr. 2006 15:18

Zakaj sta pa vidva končala?
Uporabniški avatar
lizzie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 3. 1. 2006
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a lizzie » 08. Apr. 2006 15:25

on je reku da ne cuti vec tega kar bi mogu do mene kot do svoje punce. spremenil se je in s tem tudi najin odnos. zdj je kukr je. :? po svoje se sploh se ne zavedam. tahujse sele pride. :(
Nekatere napake so preprosto prevec zanimive, da bi jih naredili samo enkrat...
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 08. Apr. 2006 15:42

ja, veš kaj..po svoje ga občudujem, da ima jajca za tako iskrenost, sploh, ker je sama nisem bila sposobna precej dolgo.
Če je res tako, potem je vsekakor bolje, da sta končala in si dala priložnost spoznati koga drugega, do katerega bosta vsak posebej čutila tako, kot je treba.
Strinjam se pa, da najhujše verjetno res šele pride... :?
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 08. Apr. 2006 19:06

Ja to se pa čisto strinjam, da najhujše šele pride. Ko sva z zadnjim fantom nehala sem se šele naslednji dan zavedala, da ga nikoli več ne bom imela ob sebi in po pravici povedano sem se popolnoma zlomila in sem potrebovala kar nekaj časa, da sem se postavila na noge. Potem sem pa napravila najhujšo napako, da sva imela "občasna srečanja" mojo čustva so ponovno priplavala na površje. Sedaj pa res upam, da bom kmalu našla kakšnega primernega zase, ker če si samski preveč razmišljaš o tem kaj bi bilo če bi bil z bivšim še vedno skupaj ter kako lepo sta se imela skupaj. Držite pesti, da kmalu najdem vsaj približek svojega princa na belem konju. :zustimm:
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
iva_xy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 8. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a iva_xy » 08. Apr. 2006 20:16

Enaka situacija. Skupi sva bla dve leti potem pa en tedn nazaj reče da se je spremenu in da me nima tok rd kot mam js nega
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 08. Apr. 2006 20:35

...
Zadnjič spremenil sončk, dne 03. Avg. 2009 17:03, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov