Tako ga pogrešam...kako ga preboleti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kako dolgo ste rabili,da ste preboleli končano zvezo?

manj kot 1 mesec
80
8%
1 mesec
58
6%
2 meseca
52
5%
3 mesece
83
8%
skoraj 1 leto
157
16%
več kot 1 leto
150
15%
takoj
46
5%
še nisem
380
38%
Skupaj glasov : 1006

Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 23. Dec. 2005 17:45

_ladybird_ napisal/-a:
delfin77 napisal/-a:Sigurno je meu tud on kakšne negativne lastnosti, sej idealnih ni. Meni je pomagalo to, da ko sva nehala, sem se spomnila samo njegovih negativnih lastnosti. Ti verjetno olepšuješ še dodatno vse kar je bilo lepega na njem ali pa se ti še ni pokazal v negativni luči. Kadar se spomniš na njega razmišljaj samo o tem zakaj si vesela, da nista več skupaj. Sicer pa če si ga ljubila in on tebe ne pa je bil s tabo je vsaj malo brezsrčen.


ja jst ga v negativni luči ne vidm, ker se je vedno fer in lepo obnašu do mene, tko da na to lih ne morm gledat :roll:


Ka ok. Ampak uničt se pa nesmeš tko kor sm jst samo sebe skor.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Fracha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 7. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Fracha » 06. Mar. 2006 17:06

Ja, vsak preboleva na svoj način... Jaz sem že tako omotična od vsega, da sploh ne vem več kam bi to s svojo žalostjo. In ko zveš, da se je po parih mesecih ponovno zaljubil, te tako stisne pri srcu, se poskušaš sprijazniti, vendar se nikamor ne primakneš. Vsaj pri meni je tako že nekaj mesecev. Imate kakšno spodbudno besedo? :)
Innaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 4. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Innaa » 06. Mar. 2006 17:43

Verjamem da ti mora biti ful tezko in ti se nekaj casa bo, ker sem tudi jaz dala to skozi. Jaz sem ga se vidla z drugo se sprehajat to je sele groza. Ampak ves kaj, ce gre on lahko naprej gres tudi ti lahko. Boli te obcutek kako gre on lahko naprej ti pa ne. Mene to se zdaj kdaj zagrabi in si mislim prav naj me zdaj boli da enkrat dokoncno to premagam njega bo pa pol, ker vse se vraca, vse se placa.
**TaMaLaa**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 25. 7. 2005
Kraj: somewhere...

Neprebrana objavaNapisal/-a **TaMaLaa** » 06. Mar. 2006 18:41

res je čas bo pomagu.. men še ni.. :) ampak mnda čas pomaga.. morš se zaposlit!!! ne bit sama.. pa ne se zapret u sebe! hod vn.. žurej ga..zaupi se frendicam..več k oš sama..bol boš premišljevala o njemu.. vidim kk je pr men..sploh nisma bla skup..pa je blo kr tko mal...za foro...večkrat... pa me zlo boli!! najhujš je to..k bi mogoč lohk pozabla če mi on neb devu upanja na usake tolk caita.. MOGOČ..ah bomo že :):):)
baby..life goes on..
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 06. Mar. 2006 18:55

jz sm bivšga eno leto pa pou prebolevala.bla sm sicer z drugimi potem ampak sm jih dobesedno jeb*** u glavo.ker ne bi prenesla že enga poraza.pol je pa minalo neki cajta da sm se umirla, ampak mam zaj enga takega ko sm ob njemu pozabla da sm pred neki leti bla tak prizadeta :) enako bo s tabo :)
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 06. Mar. 2006 20:54

renatka_ napisal/-a:jz sm bivšga eno leto pa pou prebolevala.bla sm sicer z drugimi potem ampak sm jih dobesedno jeb*** u glavo.ker ne bi prenesla že enga poraza.pol je pa minalo neki cajta da sm se umirla, ampak mam zaj enga takega ko sm ob njemu pozabla da sm pred neki leti bla tak prizadeta :) enako bo s tabo :)


Ja pr men je isto...blo seveda. Sedaj sem nasrečo z enim k se mam fino z njim in vidim, da me ma res rad. :D Pa sm bla v bivšega noro zaljubeljena. No sej ko ga vidm (slika) me mal zategne ampak je vlk bolš kokr je blo pa prej. No pred kratkim se ga na daleč vidla ampak on mene ni.

Punce držte se.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
anna_k
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 21. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a anna_k » 06. Mar. 2006 21:20

renatka_ napisal/-a:jz sm bivšga eno leto pa pou prebolevala.bla sm sicer z drugimi potem ampak sm jih dobesedno jeb*** u glavo.ker ne bi prenesla že enga poraza.


ja, to se pa verjetno kar zlahka zgodi :? :oops:
I forgive you after all
-matea-
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a -matea- » 06. Mar. 2006 21:21

jao, čist te razumem!.. ampak pomoje je rešitev, da se najprej odločiš in prepričaš, da moraš živet naprej.. in začneš hodt s kolegi, kolegicami vn.. kmal te bojo malenkosti nasmejale, ugotovila boš da bo vse še ok.. js sm po taki izkušni u bistvu začela uživat, živet! .. in zapomni si: vsaka stvar je za nekej dobra.. pa če se še tok kruto sliš.. :)
Vagica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 23. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Vagica » 06. Mar. 2006 21:32

......preboliš lahko hitro ali pa nikoli....odvisno od razhoda in osebe, ki jo izgubiš.........pečat pa ostane za vedno...opažam pri obeh spolih in vseh starostih :?
Uživajte poletje
Uporabniški avatar
Fracha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 7. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Fracha » 06. Mar. 2006 22:13

Ja zagotovo je že vsak to dal čez. Samo ne morem si kaj, da se ne bi spraševala, če bo sploh še kdaj kak mimo prišel, ki bi me tako in še bolj podžgal kot me je on. Ne razumem zakaj včasih ljubezen ni obojestranska. Očitno že mora tako biti.

Nič punce, čudovite ste, pa lep večer še naprej :)
selma
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 29. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a selma » 07. Mar. 2006 1:17

Jaz sem bila s fantom 3 leta in še živela sva skupaj...ko sva končala pa sem bila ful osamljena...seveda, ker sem prej bila samo z njim in tudi če je hotela katera prijateljica z mano ven sem jo zavrnila...to je efekt samopomilovanja...bo že minilo...čas celi vse rane...tudi pri meni je!
A to sploh kdo bere?!
Uporabniški avatar
armandoxxx
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 3. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a armandoxxx » 07. Mar. 2006 10:16

glih prebolu in se postavu na noge .. končno ..

kolk cajta je zdej trajal .. jebene 3 mesce .. pa eno leto sva bla skupi ..

in kako mi je sploh ratal !? ..

po pravici povedano nimam pojma .. delu sem tist kokr sem se počutu sproti .. to je vse kar mi je pomagal .. če sem se počutu da sem šu ven sem šu ven .. če sem rabu družbo sem poklical nekoga, ki je imel čas da se je ukvarju z mano k sem bil čudn .. sej vem da nisem nikoli povedal zares nič pametnega, kaj šele povezanega .. sam sem pa povedal kar mi je ležalo na duši .. potem sem si pa ko je bila potreba vzel tudi čas zase in zginu .. šu sem za en teden na izlet po nemčiji .. med potjo sem spucal miljon stvari u glavi .. pa še neki je pomagal da je šlo vse skupi hitreje mimo .. z bivšo vsa sedela na koncu tud cel dan skupi in klepetala o vseh zadevah ki so nama še ležale na duši ! ;) that helps a lot !

LP
Armando
Kepca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 23. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Kepca » 07. Mar. 2006 18:17

jest sm mela resno zvezo skorej 2 leti...ampak se je koncal meni u prid..zalubla sm se u druzga, pa mi ni blo treba nc prebolewat..ceprow, ko sm pa jest zapuscena, pa kr welik casa rabm, da prebolim...
*
euch
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 26. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a euch » 08. Mar. 2006 11:05

prejšnega sm pozabla po nekak enmu mescu pa še mal, ko je prišel novi... zdj pa ne vem kuko bo, ker a res pogrešam... ponavad traja kkšn mesec, ampak seveda če me kdo zapusti.. če jst zapiustim ga itaq zarad tega k mi ni ql več bit z njemu in ne raumem tistih, ki zarad tega k so pustil enga žalujejo še nekaj mescou...
kaj pa nardim d pozabm? ubistvu ne vem... še večkrat (če je to sploh mogoče) se slišm s prjatlcam, grem vn pa še več bedarij deam pa se probam zabavat... ponavad prebolim k pride nova special oseba mim, ampa tut poj še mal traja d grem z unmu skp (če rata)... tko nekak...
J'aime non seulement qu'on m'aime, mais qu'on me le dise... (G. Elliot)
Uporabniški avatar
MySelf
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 257
Na forumu od: 3. 3. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a MySelf » 08. Mar. 2006 17:56

koncala skoraj 6 letno zvezo... z veliko joka, prepricevanja, prosenj... zdaj bi bil rad medinmleko zame...
nevem ce je prav kar sem naredila, kar sva naredila... on bi ponovno probal... tolikokrta sva to ze naredila da ne verjamem vec...

vem pa da takega fanta ki me bo mel tako rad in mu bom lahko tolko zaupala ne bo lahko najti.. oz dvomim da se kaksen obstaja...

skoda... rada se mava fulll .. pa so najine poti prevec razlicne :cry:
ZELO JE TEZKO, ker nevem ali je prav ali ne... najbrz bom s casom ugotovila...
¤¤ Boy what we do, And where we do, The things we do, Are just between me and you ¤¤

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]