Tako ga pogrešam...kako ga preboleti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kako dolgo ste rabili,da ste preboleli končano zvezo?

manj kot 1 mesec
80
8%
1 mesec
58
6%
2 meseca
52
5%
3 mesece
83
8%
skoraj 1 leto
157
16%
več kot 1 leto
150
15%
takoj
46
5%
še nisem
380
38%
Skupaj glasov : 1006

Manan
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 11. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Manan » 30. Apr. 2010 22:21

Zdravo!

Jaz sem trenutno v zelo podobni situaciji...namreč že neki cajta s fantom preživljava krizo...in danes me je poklical in rekel, da se tako slabo počuti, da ne more tako naprej, da se počuti tako kot da ne more brez mene niti z mano...zavedava se da imava krizo...in sva se zadnje cajte, cca. tri tedne slišala vsako tolk, vsake 2-3 dni...sedaj mi je pa rekel da žei d ase dva tedna sploh ne čujeva, da rabi mir, da razmilsi...trdi da me ima rad ampak , da ne ve kako bova to izpeljala, da sva različna, da je vmes tolko drugih stavri...dručače pa sva v vezi že 5 let pa še malo več...in nisva več mlada lih...on čez trideset, jaz se pa bližam tridesetki....
in sem čisto na tleh...ne vem kako bom zdržala ta dva tedna brez da ga čujem...groza me je kaj sledi pol...čisto sem na tleh...prav blede se mi že...a ga razumem po drugi strani...on trdi da to rabiva mogoče, da me mora spet pogrešat da to želi spet čutit...ampak me ne ra cajt ubija...in ne vem kk bom zdržala...ker ne morem jesti, dihati...nič...sem totalka na tleh res...
tak da jaz te razumem punca...in ne vem kaka nasvet bi dala v taki situaciji razen, da zares boli, da se ti meša na trenutke...
Življenje je mavrica. Da nastane lepa mavrica pa so potrebni sonce, oblaki in dež!
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 30. Apr. 2010 22:25

*Lara* napisal/-a:Kaj zdj...je pozabljena tale tema? Pa tok je bla aktualna :)


glej kaj si naredla :D
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 01. Maj. 2010 0:08

Jst sm s pomočjo te teme prebolevala dva tipa v roku parih let... K pogledam nazaj so ful bruke :oops: Takrt mi je pa ful pomagal :D
Uporabniški avatar
*Lara*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 26. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lara* » 01. Maj. 2010 15:25

sirova štručka napisal/-a:
*Lara* napisal/-a:Kaj zdj...je pozabljena tale tema? Pa tok je bla aktualna :)


glej kaj si naredla :D


ma ja..cela štala :P
AanNchYkaA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 19. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a AanNchYkaA » 01. Maj. 2010 15:58

jst sm pa končala 1 mesec pa pow nazaj s tipom. skupi sva bla pa 10 mescev. med tednom sva živela v lj v enem stanovanju, ker mava šole v ljubljani. to da sva živela skup naju je tud spravlo narazen. četud sva se vidla sam zvečer sva si začela it na živce, ampak je biv kriv tudi drugačen karakter. jst sm se zdej že preselila v drugo stavnovanje. ful nama je blo obemu hudo ker sva šla narazen ampk zdej pa vidm da me sploh ni meu tolko rad. zmenla sva se da bova frenda. pol dva ene 2 tedna po tistem sam seksala ene 3krt še pol. sam zdej mi je pa tko bedno. ker pol ko sm bla spet pri njemu sm mela spet željo bit z njim ampak pol sm si rekla da se zdej ne smeva neki časa videt ker čene bom lah sam jokala za njim. zdej se pa že dobiva z drugo ampak nevem če mata kej. men je tk hudo kr sploh nevem zakaj se sekiram prow rada bi bla taka ku on da pozabiš in maš drugega :( ampak k tko pomislem za nazaj kok sva se mela lepo pa kje sva vse bla. hjooj. in sploh nimam želje za drugega fanta :( ampak vseen vem da enkrat bom dobila tapravga ker zdej po drugi strani sem pa ratala ful samozavestna pa močna.
Uporabniški avatar
*Lara*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 26. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lara* » 02. Maj. 2010 11:57

Ah...to da se z nekom na samem začetku vseliš skupaj...to je veliko tveganje...Partnerja se še ne poznata, ne poznata prijemov pri reševanju konfliktov pri enem in drugem...Hitro zna it vse navzdol...Punce, sploh ne vem zakaj nekatere tako hitite s tem skupnim življenjem...Skupno življenje je sicer res dober pokazatelj kako s fantom funkcionirata skupaj...ampak ne pa da to narediš na začetku zveze... To je kot da bi neplavalec malo počofotal po vodi,jo občutil, naredil nekaj začetnih zavesljajev... potem pa hopacupa takoj na plavalno tekmo...
Blair&Chuck
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 21. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Blair&Chuck » 05. Maj. 2010 9:56

vsaka ljubezn je težka za prebolet ampak najtežja je pa prva...
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 05. Maj. 2010 10:45

mah. to ni čisto res.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 05. Maj. 2010 10:52

Blair&Chuck napisal/-a:vsaka ljubezn je težka za prebolet ampak najtežja je pa prva...


prvega ne pozabiš nikoli, vsak tak pravijo :wink:
Uporabniški avatar
Stripy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 22. 3. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Stripy » 05. Maj. 2010 10:57

čuftika napisal/-a:
Blair&Chuck napisal/-a:vsaka ljubezn je težka za prebolet ampak najtežja je pa prva...


prvega ne pozabiš nikoli, vsak tak pravijo :wink:


No jst nisem ne prvega, ne zadnjega :D

In tud prvega mi ni blo najtežje prebolet, to je čist odvisno od dane situacije, vzroka zakaj sta šla narazen, kdo je koga pustu, na kak način,...

Je pa res, da seksat po tem, ko gresta narazen, nevem no, jst to nebi mogla, ker bi me zlomil na orto. Rajš se skušam sprjaznt, kokr pa zarad seksa še bol trpet pa si spet ustvarjat lažne upe.
Uporabniški avatar
*Lara*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 26. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lara* » 24. Maj. 2010 16:40

čuftika napisal/-a:
Blair&Chuck napisal/-a:vsaka ljubezn je težka za prebolet ampak najtežja je pa prva...


prvega ne pozabiš nikoli, vsak tak pravijo :wink:


eh....pomojm nobenega ne pozabiš...če je blo res to-to... :)
kolesar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 15. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a kolesar » 30. Maj. 2010 20:15

Komaj čakam, da jo spet poljubim. Vsak dan sanjam enake sanje, in vem, da se bodo kmalu uresničile.
Zadnjič spremenil kolesar, dne 31. Maj. 2010 18:28, skupaj popravljeno 1 krat.
beliangel1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 2. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a beliangel1 » 30. Maj. 2010 22:30

kaj storiti...ko si tako močno želiš nazaj svojo ljubezen...
kaj storiš...ko veš da nebo to nikoli več tvoje...
kako se sprijazniš s tem...
kako lahko nehaš ljubiti nekoga....če pa je to bilo del tvojega življenja...del tvojih sanj...
najraje bi ga poklicala....najraje bi ga objela...
kaj storiti ko ne moreš razumeti, da je nekdo odšel, da te ne ljubi več tako močno..
zakaj si srce noče dopovedati?
pikica24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 20. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica24 » 31. Maj. 2010 21:27

ja to so zelo komplicirana vprašanja beliangel1. se tudi jaz sprašujem zakaj sem se sploh zapletla z njim, ker sedaj samo trpim on pa tega sploh ne ve..ne ve kako me boli :( On je sedaj z drugo, meni se pa srce para ob misli, da imam v svojem objemu neko drugo žensko :angry: Od žalosti mi je kr slabo :(
Najraje bi se :steinigung:

Na žalost nas srce nikoli ne posluša!!! :tear:
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 01. Jun. 2010 8:04

Kaj storit? Nehat dramatizirat, za začetek.
Dvignit rit in it ven, se zamotit, kej počet, pospravljat magari - če je že vse pospravljeno, lepo vabljena k men. :D

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]