Tako ga pogrešam...kako ga preboleti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kako dolgo ste rabili,da ste preboleli končano zvezo?

manj kot 1 mesec
80
8%
1 mesec
58
6%
2 meseca
52
5%
3 mesece
83
8%
skoraj 1 leto
157
16%
več kot 1 leto
150
15%
takoj
46
5%
še nisem
380
38%
Skupaj glasov : 1006

Uporabniški avatar
mrs.lucy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 14. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mrs.lucy » 02. Maj. 2009 22:32

MilkyWay se popolnoma strinjam s tabo :!: :)
Grešiti je človeško, občutek pa je božanski.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 02. Maj. 2009 22:59

[vanessa] napisal/-a:^^ in kaj bo potem k ga bo po dougem času spet zagledala?
Sori, sam - a ti to resno? Ja, in, kaj naj bi blo?
Men se zdi, da kar bi že blo potem, je to, da bi minilo toliko in toliko časa stran, daleč od njega, toliko časa, ki bi pomagalo ohladit čustva..valda le-ta niso na "pavzi" in se ne takoj sprožijo spet ob ponovnem srečanju..

MilkyWay napisal/-a:
* Princes' napisal/-a:če bi ga izbrisala, bi pomoje našel kakšno drugo pot, samo da bi bil v stiku z mano, v to sem prepričana...


Bi pot našel on ali bi jo na koncu ti, ker bi te premamila želja po nevemčem? Lej, nevem, zakaj mu sploh še odpisuješ, če te to tako "moti". Lahko mu poveš, da želiš malo miru (ignoriranje namreč ni moja najboljša metoda), da te moti, ker ti piše, da je čas, da gresta usak svojo pot...
...plus razloži mu, da ti ne paše taka situacija med vama in da se moraš distancirat od njega, ker pač. Samo začet ignorirat bi blo verjetno še slabše, če je on tok napaljen..
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 02. Maj. 2009 23:25

purple_rain napisal/-a:...Samo začet ignorirat bi blo verjetno še slabše, če je on tok napaljen..


Pa še to: Ignoriranje je za osebo, ki ji ful pomeniš, lahko tudi zelo boleče. Ne beži od problemov, ampak se sooči z njimi...
Uporabniški avatar
* Princes'
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 25. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a * Princes' » 02. Maj. 2009 23:39

..
Zadnjič spremenil * Princes', dne 16. Jun. 2009 20:38, skupaj popravljeno 1 krat.
in začela bom verjet, da me lahko poljubi spet človek dobrega namena, dal ljubezen boš obema..
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 03. Maj. 2009 20:31

Jst z zadnjim še vedno priljateljujem.
Je edini, s kerim dejansko nisva prekinla stikou, medtem ko pa ni edini, k je oblubu, da jih nikol ne bova (pa temu kajpak ni blo tko).

In sm že mela obdobje, ko se mi je (za)zdel, da sm nekak prebolela tisto, kar bi blo treba prebolet in ko sm mela občutek, da se mam z njim lahko lepo, ne da bi me ob tem stiskal tm nekje not, pa zdej razmišlam, če sm sama sebe nafarbala in prepričala, da je temu tko. Kr pr men razum pač deluje neodvisno od čusteu. In slednja pr men zmagajo, pa če to hočem al pa ne.

Tko da ... Kako se preboleva človeka, s kerim se tedensko videvaš, klepetaš, si deliš usluge in pomoč, človeka, k te vedno objame, polupčka, sm pa tja nezavedno pokliče po uzdeuku iz časou vajinih toplih trenutkou, človeka, za kerga se učasih zdi, da je že tko daleč stran, hip za tem pa čisto blizu ... oh, ne vem. Najbrž je tut tle čas tisti, k počasi, nezavedno upraulja s tvojimi čustvi ...
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 03. Maj. 2009 20:52

Aloha napisal/-a:
Tko da ... Kako se preboleva človeka, s kerim se tedensko videvaš, klepetaš, si deliš usluge in pomoč, človeka, k te vedno objame, polupčka, sm pa tja nezavedno pokliče po uzdeuku iz časou vajinih toplih trenutkou, človeka, za kerga se učasih zdi, da je že tko daleč stran, hip za tem pa čisto blizu ... oh, ne vem. Najbrž je tut tle čas tisti, k počasi, nezavedno upraulja s tvojimi čustvi ...


Nikakor. Vsaj jst še zmeri mislm, da se ne morš it z nekom, do kerga čutiš še neki več, enga 'prijateljstva' in sam sebe neki nategvat. Pomojem se morš za neki časa odmaknt, da preboliš, pol sta pa lahko prijatelja. Al pa tud to ne.
...let's have some fun, this beat is sick, I wanna take a ride on your disco stick...
Uporabniški avatar
Skrat potepuh
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 15. 1. 2009
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Skrat potepuh » 03. Maj. 2009 20:59

Aloha napisal/-a:Tko da ... Kako se preboleva človeka, s kerim se tedensko videvaš, klepetaš, si deliš usluge in pomoč, človeka, k te vedno objame, polupčka, sm pa tja nezavedno pokliče po uzdeuku iz časou vajinih toplih trenutkou, človeka, za kerga se učasih zdi, da je že tko daleč stran, hip za tem pa čisto blizu ... oh, ne vem. Najbrž je tut tle čas tisti, k počasi, nezavedno upraulja s tvojimi čustvi ...


Zelo, zelo težko. Js sm svojega prvega prebolevala po koščkih, ker ravno ko sm normalno "zadihala" se je on spet ogrel in mi obljubljal poroko ( :D ) in nato spet pustil z zlomljenim srčkom in obljubo prijateljstva. In spet. In z drugimi ni šlo, nekje globoko je bil v srčku vedno prisoten on. In po vsakem drugem sem prebolevala njega. In bila ljubosumna na vse, ki se jim je smejal, hkrati pa se tolažila, da je še upanje, ker ni imel nobene druge. Bil pa je vedno tam, z istim starim nasmehom, samo najinimi forami in prijaznostjo, prijatelj, ki me je objemal kot včasih in mi hkrati z nebesi prinašal pekel... Čas prinese svoje in ja, tudi nekdo drug, ki ti spodnese tla pod nogami, čeprav si tega ne želiš.
Povej mi o sanjah četudi so grešne,
zaupaj mi želje četudi so smešne.
(Feri Lainšček)
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 03. Maj. 2009 21:09

Yazmeen napisal/-a:Nikakor. Vsaj jst še zmeri mislm, da se ne morš it z nekom, do kerga čutiš še neki več, enga 'prijateljstva' in sam sebe neki nategvat. Pomojem se morš za neki časa odmaknt, da preboliš, pol sta pa lahko prijatelja. Al pa tud to ne.


Vedno bolj se nagibam k temu, da (vsaj v določenih primerih) tudi po 100 letih ne moreš vzpostavit prijateljskega odnosa, ne da bi sam pri sebi vzbudil upanje, da bo prijateljstvo preraslo v nekaj več.
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 03. Maj. 2009 21:11

^^ tud jst ne vem če bi mi uspel prijateljvat z bivšim oz. s sedanjim če bi šla narazen. Pomojem bi še vedno upala pa upala...žou taka sem.
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 03. Maj. 2009 21:12

Ja, sj zato sm pa napisala na konc 'al pa tud to ne'.

Odvisno tud, zarad česa in v kakšnih okoliščinah gresta dva narazn.
...let's have some fun, this beat is sick, I wanna take a ride on your disco stick...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 03. Maj. 2009 21:16

Skrat potepuh napisal/-a:
Zelo, zelo težko. Js sm svojega prvega prebolevala po koščkih, ker ravno ko sm normalno "zadihala" se je on spet ogrel in mi obljubljal poroko ( :D ) in nato spet pustil z zlomljenim srčkom in obljubo prijateljstva. In spet. In z drugimi ni šlo, nekje globoko je bil v srčku vedno prisoten on. In po vsakem drugem sem prebolevala njega. In bila ljubosumna na vse, ki se jim je smejal, hkrati pa se tolažila, da je še upanje, ker ni imel nobene druge. Bil pa je vedno tam, z istim starim nasmehom, samo najinimi forami in prijaznostjo, prijatelj, ki me je objemal kot včasih in mi hkrati z nebesi prinašal pekel...


Kot da bi mojo zgodbo opisovala... Vedno znova me zlomi, potem pa spet gre. In ne glede na to, da mi vsi govorijo, da se bo slabo končalo, in da tudi sama to deep down inside vem, ga spustim blizu, si v glavi zgradim neko iluzijo o tem, kako bo tokrat vse drugače in na koncu najebem.
Uporabniški avatar
Skrat potepuh
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 15. 1. 2009
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Skrat potepuh » 03. Maj. 2009 21:26

^^Hehe, js sm začela v šestem razredu :) in vedno poslušala, kako popoln par da sva in da če pa midva ne bova za zmer skup pa nihče ne bo. Od najboljših prijateljic sm slišala, da na konc bova tako al tako spet pristala skup,... Vse je blo naklonjeno nama, sam ni šlo... Še tretjič me ni izučil in sm si ga želela. Pa je pol prišel moj in po dveh letih si upam trdit, da je pozabljen. Me je sicer špikal, ko je dobil punco, samo zdej vidim, da sta super par in midva sva še bolš ( :D ), vsi se razumemo, ostala sva dobra prijatelja in drug drugemu iskreno privoščiva srečo.

Je pa še vedno en poseben odnos in zdi se mi, da bo vedno fajn obujat spomine na "tiste lepe trenutke", obenem pa z veseljem ugotavljat, da so prišli novi...
Povej mi o sanjah četudi so grešne,
zaupaj mi želje četudi so smešne.
(Feri Lainšček)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 03. Maj. 2009 21:29

Yazmeen napisal/-a:
Aloha napisal/-a:
Tko da ... Kako se preboleva človeka, s kerim se tedensko videvaš, klepetaš, si deliš usluge in pomoč, človeka, k te vedno objame, polupčka, sm pa tja nezavedno pokliče po uzdeuku iz časou vajinih toplih trenutkou, človeka, za kerga se učasih zdi, da je že tko daleč stran, hip za tem pa čisto blizu ... oh, ne vem. Najbrž je tut tle čas tisti, k počasi, nezavedno upraulja s tvojimi čustvi ...


Nikakor. Vsaj jst še zmeri mislm, da se ne morš it z nekom, do kerga čutiš še neki več, enga 'prijateljstva' in sam sebe neki nategvat. Pomojem se morš za neki časa odmaknt, da preboliš, pol sta pa lahko prijatelja. Al pa tud to ne.


Se popolnoma strinjam. Jaz bi si skoz nekaj več želela in skoz bi nekaj pričakovala, da bo...pa tudi dvomim, da bi bila lahko s takim človekom lahko še kdaj prijateljica.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 03. Maj. 2009 21:31

Yazmeen napisal/-a:
Aloha napisal/-a:
Tko da ... Kako se preboleva človeka, s kerim se tedensko videvaš, klepetaš, si deliš usluge in pomoč, človeka, k te vedno objame, polupčka, sm pa tja nezavedno pokliče po uzdeuku iz časou vajinih toplih trenutkou, človeka, za kerga se učasih zdi, da je že tko daleč stran, hip za tem pa čisto blizu ... oh, ne vem. Najbrž je tut tle čas tisti, k počasi, nezavedno upraulja s tvojimi čustvi ...


Nikakor. Vsaj jst še zmeri mislm, da se ne morš it z nekom, do kerga čutiš še neki več, enga 'prijateljstva' in sam sebe neki nategvat. Pomojem se morš za neki časa odmaknt, da preboliš, pol sta pa lahko prijatelja. Al pa tud to ne.


No, pa ti jst povem, da se lahko.
Jst sm mu prjatlca, on je men prjatu, najin odnos seveda ni (in najbrž nikol ne bo) tak, kot ga maš z nekom, s kerim nisi šou dlje od tega, dost je pozitiunih strani tacga post-relationship (to sm si zmisnla, ne vem, če obstaja tak izraz :P ) prijateljevanja, tista negatiuna stran (da u osebi ne vidš samo prjatla, ampak nekoga, kermu si nekoč dou srce in da še vedno upaš) pa ostaja, dokler je čas (al pa nekdo tretji) ne zabriše ... Sprejela sm to, ni mi lahko, ampak se ne dam. Preveč je poseben, da bi ga bla prpraulena pustit zadi, če si s tem življenje otežujem al si ga lajšam, ne vem ...
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
* Princes'
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 25. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a * Princes' » 05. Maj. 2009 19:12

..
Zadnjič spremenil * Princes', dne 16. Jun. 2009 20:40, skupaj popravljeno 1 krat.
in začela bom verjet, da me lahko poljubi spet človek dobrega namena, dal ljubezen boš obema..

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov