Tako ga pogrešam...kako ga preboleti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kako dolgo ste rabili,da ste preboleli končano zvezo?

manj kot 1 mesec
80
8%
1 mesec
58
6%
2 meseca
52
5%
3 mesece
83
8%
skoraj 1 leto
157
16%
več kot 1 leto
150
15%
takoj
46
5%
še nisem
380
38%
Skupaj glasov : 1006

look-look
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 29. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a look-look » 28. Apr. 2009 23:21

Mrs Beauty napisal/-a:Tale tema pa je definitivno the winner med vsemi temami, ker ima toliko strani. :D Meni osebno se zdi jokcanje za bivšim in premlevanje kaj bi bilo, če... milo rečeno neumno. Pa nočem biti zdaj nesramna, ker smo več ali manj vsi že dali skozi (in še mogoče bomo) takšna razočaranja, ampak tudi to je del življenja. Sicer je lahko biti "pameten", ko sam ne prebolevaš nikogar, ampak tudi ko sem bila sama v takšnem obdobju, sem se en dan zjokala kar je šlo, še zadnjič podoživela vse lepe skupne trenutke z bivšim, potem pa preprosto končala to poglavje in si oddahnila, da je to za mano. Očitno že ni bil pravi, če se ni izšlo. :wink: Po vsaki neuspeli zvezi (za mano je samo ena, druga dva sta bila zgolj izgubljena primera :D) si je treba reči, da potem takem to že ni bilo to, če se je tako končalo in da je treba biti skupaj z nekom, ki te spoštuje in se zate trudi (kakor tudi kontra). :) Seveda pa ni nič narobe s samskim življenjem, samo privaditi se ga je treba. :respekt:


se absolutno strinjam, v kolikor se točno zavedaš vseh napak in veš, da zvezi ni pomoči. ampak kaj pa, če izgubiš zlato? fanta, o katerem ne moreš reči ene grde besede? fanta, ki ti je pokazal, kaj sploh so pristna čustva? verjemi, da bi rabila čas. jaz sem poskusila s tvojo metodo, ker sem se imela za močno. pa je šlo. kakšen mesec. potem pa je prišlo vse za mano. in je vedno huje. vsak ima svojo zgodbo, vsak svoj način prebolevanja. in vsak potrebuje svoj čas, da si opomore. če imaš nekoga resnično rad, je to velika izguba. samo v razmislek :wink: včasih pač optimizem ni dovolj in gre samo za metanje peska v oči. univerzalno zdravilo je pa čas. nekatere bomo morale še malo počakati. lepo pa, da je tebi tako hitro uspelo :wink:
Uporabniški avatar
*Lara*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 26. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lara* » 29. Apr. 2009 9:33

...jz sm bivšga tud prebolela v dveh tednih..skupaj sva bla pa tri leta...in hja..je razlika če maš ti od bivšega na vesti polno stvari, s katerimi ti je oteževal in grenil življenje.
Sicer pa menim, da če bi bil fant, o katerem nebi imela za rečt ene grde stvari, dlje prebolevala. Nekako me je najbolj strah, da bi v zvezi vse štimalo, brez napak, nekega dne pa bi ta super-krasen fant izjavil, da ne želi več zveze z menoj. To pa vrjamem da ne morš kar v enem tednu prebolet.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 29. Apr. 2009 10:48

me_myself_and_I napisal/-a:
ja, tud če človek ni vreden solza, je vredno jokati, ker s tem spravimo ven vsa čustva do njega in se tko postopoma osvobajamo od njega..
Ce clovek ni vreden solza, zakaj si potem v odnosu z njim bila toliko casa?
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
Mrs Beauty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 1. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Mrs Beauty » 29. Apr. 2009 11:49

mrs.lucy napisal/-a:No, naj še jaz povem mojo "zgodbo" . Včasih se je najlažje izpovedati nekomu, ki ga ne poznaš...
Moj primer je malce drugačen. Spoznala sem fanta, ki me je blazno privlačil... njegov stil, videz, vse... V bistvu je on prvi opazil mene in mi tudi takoj povedal, da sem mu všeč... Tako sva se začela dosti pogovarjati, vedela sva praktično vse drug o drugem... Večkrat na teden sva se dobila, ponavadi so bli to dolgi sprehodi... zame nepozabno... no, vse lepo in prav... to je trajalo kakšne tri mesece... Najina zveza v bistvu ni bila definirana :? po treh mesecih sem šla k njemu domov, kjer sem tudi spoznala njegove starše... Tako je takrat zgleda da tudi dobil kar je hotel... šla sva do konca... ni mi bilo žal... tudi kasneje ne, ko mi je teden za tem rekel, da me nemore spustiti bliže k sebi, ker se preveč boji razočaranja, da sem mu res prirasla k srcu in da mu ni šlo le za sex (boolshit :evil: )
od tega je minilo že 4 mesece, jaz pa še vedno mislim le na njega... čeprav vem da ni vreden mojih solz, si nemorem pomagati... sebe si ne predstavljam z nikomer drugim kot z njim... mogoče boste nekatere mislile da pretiravam, ker v bistvu sploh nisva bila par in je vseskupaj trajalo le kakšne 3 mesece, ampak pomenil mi je res veliko
Poskusila sem že tudi z drugimi zmenki... a še vedno je on pred vsemi :?
upam da bom kmalu lahko gledala nanj le kot res dober spomin... da se mi ne bodo ob vsakem naključnem srečanju z njim tresle noge, da bom lahko z nasmeškom in pozdravom odšla mimo
:)

Tole je pa zanimiv, zate seveda žalosten razplet "zveze" - ker praviš, da vajin odnos ni bil definiran. Meni je zelo pomembno, da se doreče ali gre za zvezo, ker brez dorečenih besed lahko nastane prava zmeda (lažni upi). Tega seveda ne pričakujem po parih dneh, ker pri meni to traja malo dlje. Najprej moram osebo spoznati in se prepričati, da ne gre le za izkoriščanje, vseeno pa sčasoma želim vedeti pri čem sem. Sem pa imela z bivšim podoben primer kot ti. Po določenem času, ko sva že bila skupaj, sem spoznala njegove starše, s katerimi smo se zelo dobro ujeli, prav tako z njegovim bratom in njegovimi prijatelji, a se je skozi čas izkazalo, da mu ni toliko do mene kot je bilo meni do njega, ali pa je le na drugačen način dojemal pomen zveze kot jaz. :? Po tistem je prišlo zatišje, čez par mesecev pa mi je spet začel redno pisati, da me pogreša in da želi, da znova poskusiva, ampak se nisem želela spet ujeti v njegovo mrežo. Včasih se je težko upreti skušnjavi, ampak če veš, da nekdo ni zate, si prihraniš živce in si si hvaležen, da zmoreš sam odločati in postavljati meje. :) Edino kar mi pri tvoji zgodbi ni jasno, je to, da je kar naenkrat potegnil črto in rekel, da ne želi, da si mu še bližje, ker se boji razočaranja. :? Če bi si zares želel biti s tabo, te ne bi kar tako izpustil. Ne vem no, včasih je težko razumeti nekatere moške... :gruebel:
"If a guy doesn't call you, he doesn't want to call you. And if a guy treats you like he doesn't give a shit, it's because he doesn't give a shit." (He's Just Not That Into You movie)
Uporabniški avatar
mrs.lucy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 14. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mrs.lucy » 29. Apr. 2009 12:29

Ja, res jih je težko razumeti :? najhuje pa je, da ti lahko eden poruši zaupanje v vse, zase vem da bom odslej težko zaupala kateremu koli :?
Grešiti je človeško, občutek pa je božanski.
Larisy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 4. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Larisy » 29. Apr. 2009 12:47

js te čist razumem da mislš d ti ne bo nikol več nuben ušeč. js sm tut enkrat z enim mutila pa se kušvala z njim pa sploh nisva hudila sam js sm ga mela ful rada pa sm ful prejokala za njim. sam pol k sm pa pršla u srednjo šolo se je pa en vame zagledu in me tok doug osvaju da mi je zmešu glavo in sm bla čist nora nanga. sm si rekla kako sm bla loh tok neumna d sm jokala za unim k je pa ta 1000krat boljši. sva bla srečna skp skor tri leta, sam pol me je pa pred kratkim pustu. to je biu šele udarc zame...js sm bla neumna pa sm misnla d bom do konc življenja z njim. sm ga vidla že kot svojga moža. sj zdj mi je še zmer hudo sam počas se celijo rane. že ni biu taprav. sj veš kaj pravjo...je treba velik napačnih spoznat da pridš do tapravga. tko da glavo pokonc p ne sekiri se. kj počni, km pejt. najslabš je da premlevaš o tem. sama seb škodo delaš. k te ni vredn.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 29. Apr. 2009 14:05

Mrs Beauty napisal/-a: Ne vem no, včasih je težko razumeti nekatere moške... :gruebel:
Veliko lazje je razumeti stvari, ko se zaves da moski lazejo. If things don't make sense, he's probably lying his ass off.

Pa kot pravijo: to find the One you first have to stop dating the Zero. :lol:
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
KristinĆk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 18. 9. 2007
Kraj: somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a KristinĆk » 29. Apr. 2009 22:20

..
Uporabniški avatar
Shelve
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 11. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Shelve » 29. Apr. 2009 23:20

Mahagonij, good one :)

Jaz sem ga zgleda prebolela po 2 letih.. oz. bolje rečeno, sem prebolela dejstvo, da nimam nikor ob sebi tako kot sem imela prej. Ni bilo lahko.
TrixyPixie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 25. 2. 2009
Kraj: The world

Neprebrana objavaNapisal/-a TrixyPixie » 29. Apr. 2009 23:21

mrs.lucy napisal/-a:Ja, res jih je težko razumeti :? najhuje pa je, da ti lahko eden poruši zaupanje v vse, zase vem da bom odslej težko zaupala kateremu koli :?


Lucy, isto zgodbo imam :(
Res, kar solzne uči sem dobila, ko sem to brala, ker sem sama bla pol leta nazaj v istem shitu..
Žalostno, ampak veš kaj je mene streznilo? Približno 1 mesec nazaj je začel hoditi z novo bejbo in od takrat naprej sem si mogla sama pri sebi dopovedat, da je zares konec. (Končala sva novembra, ampak sva se še vse do marca zelo pogosto slišala, hodila na pijače, pač "bila frenda". Njemu je bilo kul, mene je pa bolelo, ker sem vedela, da ne bo nikoli več, kot je bilo).
No ko si je pa našu novo sem pa pač mogla opustit vse moje upe na to, da bova še kdaj karkoli mela. In dejansko sem tko, po pol leta šla naprej. In še zaljubila sem se ponovno..

Glede zaupanja pa tko.. Res je, da si njemu ful zaupala in ga imela rada. Vednar verjemi, neumno je, da sedaj rečeš, da ne boš nikoli več mogla imeti rada in zaupati.
Zaupaj še vedno, samo bodi previdna. In zapomni si.. Če je bil en tak prasec, niso vsi!
Uporabniški avatar
mrs.lucy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 14. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mrs.lucy » 30. Apr. 2009 11:47

trixyPixie, vesela sem zate, da si ga prebolela :) vem da ti je bilo težko
vem pa tudi da ga bom jaz nekoč, vendar potrebujem še nekaj časa...
pa še v opozorilo drugim puncam- že na začetku razčistite s fantom, kako daleč bi kdo rad šel in kaj pričakuje od zveze, drugače je vse skupaj nakoncu vsaj za enega veliko razočaranje
Grešiti je človeško, občutek pa je božanski.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 30. Apr. 2009 12:14

mrs.lucy napisal/-a:pa še v opozorilo drugim puncam- že na začetku razčistite s fantom, kako daleč bi kdo rad šel in kaj pričakuje od zveze, drugače je vse skupaj nakoncu vsaj za enega veliko razočaranje


Beseda "razčistite" mi najbolj ne paše u začetek zveze, ko se dva še spoznavata in želita eden drugemu ugoditi po najboljših močeh... Raje bi rekla, da se učite iz napak. Kar niste marali u prejšnji zvezi, ne ponavljajte u novi zvezi (od začetka). Sama imam zdej tako izkušnjo, da poskušam ne ponavljati istih napak, ker res ne želim priti na isto foro, kot sem bila z bivšim...
Uporabniški avatar
Mrs Beauty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 1. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Mrs Beauty » 30. Apr. 2009 12:18

Res je, na začetku še ne moreš razčiščevati stvari, ker s tem moškega (ali pa kontra) kvečjemu "prestrašiš" z (pre)zgodnjimi načrti oz. ga odženeš. Vse ob svojem času...
"If a guy doesn't call you, he doesn't want to call you. And if a guy treats you like he doesn't give a shit, it's because he doesn't give a shit." (He's Just Not That Into You movie)
Uporabniški avatar
* Princes'
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 25. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a * Princes' » 02. Maj. 2009 19:16

..
Zadnjič spremenil * Princes', dne 16. Jun. 2009 20:42, skupaj popravljeno 1 krat.
in začela bom verjet, da me lahko poljubi spet človek dobrega namena, dal ljubezen boš obema..
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 02. Maj. 2009 19:16

Prekini stalne stike :)
It was forever..but it didnt last long..

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov