Tako ga pogrešam...kako ga preboleti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kako dolgo ste rabili,da ste preboleli končano zvezo?

manj kot 1 mesec
80
8%
1 mesec
58
6%
2 meseca
52
5%
3 mesece
83
8%
skoraj 1 leto
157
16%
več kot 1 leto
150
15%
takoj
46
5%
še nisem
380
38%
Skupaj glasov : 1006

Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 12. Dec. 2005 2:50

punciak napisal/-a: oziroma a kera verjame v usodo in se pol tolaž s tistim: ja sej če sva si pa usujena bova pa že skupi pršla?? :cry:

S tem se ze lahko tolazis, vendar vsak je svoje srece kovac ;)
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
Malena|8
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 11. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Malena|8 » 12. Dec. 2005 19:10

pri meni je pa cisto odvisno koliko mi katera oseba pomeni...tako dolgo jo tudi po tem prebolevam...

ene zveze prebolevam zelo hitro...nekatrere so se pa vedno nekje v meni...pa tudi se so bile samo avantruice se ti vtisnejo v spomin...

hmm,...je pa res da...ce dokoncno nisi pozabil nekoga v preteklosti se ne spuscaj v nekaj novega...razen ce gre to strikno za avanturo in nic vec!...tega se jaz drzim... :o
MUMI
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 25. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MUMI » 12. Dec. 2005 20:57

punciak napisal/-a:mi2 sva še razšla pred 1 mescom....zarad bedarije...mah nevem verjetno sva bla preveč trmasta oba.sam to je tko tok bedno.usakič k zazvoni telefon mislm, da je on...no ja upam da res velja to, da čas zaceli use rane... :cry: :cry: oziroma a kera verjame v usodo in se pol tolaž s tistim: ja sej če sva si pa usujena bova pa že skupi pršla?? :cry:

Pa ne moreš verjet samo v usodo. Ok, mal že, toda če verjameš samo v usodo potem ne daš popolnoma nič od sebe, da bi se zveza ohranila.
potem si rečeš: pač si nisva usojena in gremo naprej.
:flower:
Uporabniški avatar
*teyci*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 7. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *teyci* » 13. Dec. 2005 17:57

ja zelo težko je preboleti in dojeti da fant ne bo več v samo tvojem objemu... jaz sem tudi šla z fantom lani narazen... (2,5 sva bila skup)pa mi je blo tako hudo da sem jokala skoraj 2 tedna skup, pa nevem kaj vse. tudi on ko sva se srečala je bil grdi do mene...v glavnem grozno. vendar jaz sem hodila ven z kolegicami takrat zelo dosti. nisem hotela biti 1 min sama. čez čas pa sem dojela da je on tisti ki je nardil napako da sva šla narazen. moje stanje je se izbolšalo. in sem ga začela ignorirat- to moške zelo gane, se delat kod da si polna življenja čeprav bi najraje umrla. in tako ga je začelo mučit...in sva prišla nazaj skupaj. kar mogoče sploh ni dobro, to sem ugotovila šele zdaj :oops:
vsak dan je nov dan, zato se prebudi nasmejan, in probleme daj nastran!!
Uporabniški avatar
ložica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 16. 5. 2005
Kraj: na poti do sonca..

Neprebrana objavaNapisal/-a ložica » 13. Dec. 2005 20:08

kaj pa je narobe teyci?
say it right..
Uporabniški avatar
Malika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 6. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Malika » 14. Dec. 2005 14:38

Čisto vsak konec je boleč. Tudi jaz sem že bila na tvojem mestu. Verjela sem v to, da nikoli ne bom pozabila vsega kar sva doživela skupaj. Jokala sem pozno v noč, povsod sem videla le njega...vse me je spominjalo nanj.Ko sem slišala katero pesem, ki je bila včasih najina sem planila v jok. Kar naprej sem premlevala v sebi kaj vse sva doživela in kaj bi bilo, če se takrat nebi vse končalo....itd.Potem pa je naenkrat zmankalo solz. Rekla sem si:"Punca zdaj pa dovolj!"
Najbolj pomembno je to, da sama spoznaš, da se vse zgodi z razlogom.
Potrebuješ predvsem čas, da spoznaš, da gre tudi brez njega. Zdaj ti je zagotovo zelo težko...solze tečejo v potokih, kasneje pa bo minilo. Ostal bo le še spomin.
....Spoznala boš novega...morda celo veliko bolšega fanta. Ta ni bil prvi, ne zadnji in ne edini. Potrebuješ le veliko volje in seveda bližino prijateljev-le ti so najboljše zdravilo za vse rane, pa naj bodo še tako globoke.
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 15. Dec. 2005 17:39

jst svojga bivsiga sem prebolela .....no nevem...no pomojem ga se nisem...ker vsakega tipa primerjam z njim..
saska1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 82
Na forumu od: 15. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a saska1 » 15. Dec. 2005 18:55

..
Zadnjič spremenil saska1, dne 22. Jan. 2008 14:07, skupaj popravljeno 1 krat.
Don't Let My Cute Face Fool Ya!
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 19. Dec. 2005 11:53

Mene je ravno včeri pustu fant, s kterim sma bla skupi več kot dve leti, to pa zato, kar kao noče met resne punce, ker je to za njega še prehitr in sama obveznost... On hoče hodit ven s kolegi, se zabavat... In js sm mu v tem sam v napoto. Ful me boli ker ne vem kaj sm naredla narobe, da ga je minilo do mene (ker če bi me mel še vedno ful rad me zihr ne bi pustu, bi se že nekak zmenla vse), ko včasih je bil ful ful vredu do mene, vedno sm bla js na 1.mestu, zaradi mene bi se odpovedal vsemu, ful sma bla skupi, bla sma ful srečna, ful sma se mela rada, skupi načrtovala prihodnost... Zadnje mesece se je sicer to mal spremenilo, on je začel ful ven hodit pa to, ampak js sm še vseen verjela da me ma še zmeri rad in da še vedno hoče bit za vedno z mano (to mi je tud nedolgo nazaj reku), pa kadar sma bla skupi sma se še vseen mela ful fajn, bil je ful vredu do mene, tud drugač me je ful velikrat poklical, vidlo se je da mu ni vseen... Zadnjič je pa šel dva dni zapored ven (v četrtek in petek), pa sma se zmenla da se boma v soboto zvečer midva vidla, pol me pa v soboto kliče in reče da bo verjetn šel ven - spet. Itak da sm bla ful jezna in užaljena in nism mogla tega kr požret, pol se je pa mal ujezil, ampak me je zvečer še vseen 2x poklical, no včeri ga pa js kličem če bi se vidla, pa mi reče da noče met resne punce... Men se je podru svet, itak. Js sm hotla bit za vedno z njim, on mi je bil vse na svetu. Ne vem kaj ga je kr naenkrat pičlo... Ko pred parimi dnevi si je še kupu nov tel. na naročnino, pa ko si lahk zbereš 1 št. ki jo kličeš za 5SIT na min., je zbral mojo... In ko je pred kratkim sestra od ene njegove bivše sodelavke zvedla da jo mož vara po 13-ih letih zakona, mi je tk reku: "Midva boma trinajstko kr preskočla" ... Kak se nej sprijaznim da je konec, da boma od zdej naprej živela vsak svoje življenje? Kak, če mi je bil on vse na svetu, edini, kak nej zaživim brez njega? Js hočem bit še naprej del njegovega življenja. Ne prenesem misli, da boma šla naprej vsak po svoje, po vsem tem času, po vseh lepih skupnih trenutkih... In ga bom čez neki časa kje srečala pa se boma sam pozdravla in šla en mimo drugega kot da nikdar ni nč blo... Nič na svetu ne boli bolj kot to, da spoznaš, da se nekomu, ki ti pomeni vse, jeb* za tebe...
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 19. Dec. 2005 11:53

Zdej sm sicer ful zabluzla, ampak mogla sm se izpovedat... :cry:
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
plankyca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 16. 11. 2005
Kraj: Moravče

Neprebrana objavaNapisal/-a plankyca » 19. Dec. 2005 18:30

ja no angel te zelo zastopm. jst mam podoben primer ko je moj izjavu da hoce ga zurat s kolegi. sam on je biu usaj tok fer da mi je reku da bi tut mene rd meu. in sva najdla skupno pot. nikol mu nisem tezila glede kolegov in to da sam vn hod. ucasih ceu vikend okol bluzi s kolegi. vem da ce bi ga zdej zgubila bi se mi svet podru. vem da je tezko ce nacrtujes da bos z nekom ostau nevem kok casa pol se ti pa svet podre. ja nic, treba je it naprej druge ni. pa vem da je ful tezko.
Uporabniški avatar
SETA II
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 185
Na forumu od: 15. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SETA II » 19. Dec. 2005 22:18

mademoiselle napisal/-a:sploh ne vem če bom kdaj res zaljubljena in nekoga resnično ljubila - sm prevelik cinik.

Mhm... vse lepo in prov, pol pride pa kšn cinik pa te obrne. Ja ja, tko gre to. Grem stavt da se ti bo enkrat to isto zgodil :P




Prebolevanje ... Čimveč se joki, kadar ti paše. Pa bod besna, kadar ti paše. Skratka, ne se šparat. Tko kot se ne smeš pri tem, da ga greš mal zažurat, ko ti bo ta prvič zapaal al pa se mogoče mal prsilš, da odklopš vse kar ti mori, pa se boš zihr mela čist fajn. Pa pol prideš dam, pa spet mal jamraš ... Pol pa počas vedno manj jamraš ... Pa sej... Tri mesce bit v vezi ...... ma, kaj vse te še čaka............ Kaj pa, ko gre folk po več, ne vem, 5, 10, 20 letih narazen? ... Pa sam glavo gor.
Zadnjič spremenil SETA II, dne 19. Dec. 2005 22:24, skupaj popravljeno 1 krat.
"Bogovi nas spoštujejo, kadar delamo, ljubijo pa nas, ko plešemo."
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 19. Dec. 2005 22:22

no angel napisal/-a: Nič na svetu ne boli bolj kot to, da spoznaš, da se nekomu, ki ti pomeni vse, jeb* za tebe...


Ja res je to No angel sočustvujem s teboj.

Piši mi kaj!!

Jst ga še vedno nism prebolela in tud zlo težko ga bom. Ker me čist vsaka stvar spomne nanj. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Srček pogrešam te :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Sej drugače je pa tko. Jaz ko sem nekaj časa nazaj jokala za bivšim bivšim in sem potem nehala ins em ga prebolela je pa gospod prišela nazaj in hotel spet nekaj met z menoj. Sem si pa mislila:"Nč nebo, kje si bil pa takrat ko sm te rabla pa še norca si se delu z menoj"!!!!

No uglavenm ponavadi se tipi pol vrnejo, ko spoznajo kaj so zgobili. Ampšak takrat je na žalost prepozno.

Življenje je zelo kruto zato moramo biti tudi mi do njega.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
delfin77
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 8. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a delfin77 » 21. Dec. 2005 20:43

Sigurno je meu tud on kakšne negativne lastnosti, sej idealnih ni. Meni je pomagalo to, da ko sva nehala, sem se spomnila samo njegovih negativnih lastnosti. Ti verjetno olepšuješ še dodatno vse kar je bilo lepega na njem ali pa se ti še ni pokazal v negativni luči. Kadar se spomniš na njega razmišljaj samo o tem zakaj si vesela, da nista več skupaj. Sicer pa če si ga ljubila in on tebe ne pa je bil s tabo je vsaj malo brezsrčen.
Uporabniški avatar
_ladybird_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: .......

Neprebrana objavaNapisal/-a _ladybird_ » 23. Dec. 2005 17:41

delfin77 napisal/-a:Sigurno je meu tud on kakšne negativne lastnosti, sej idealnih ni. Meni je pomagalo to, da ko sva nehala, sem se spomnila samo njegovih negativnih lastnosti. Ti verjetno olepšuješ še dodatno vse kar je bilo lepega na njem ali pa se ti še ni pokazal v negativni luči. Kadar se spomniš na njega razmišljaj samo o tem zakaj si vesela, da nista več skupaj. Sicer pa če si ga ljubila in on tebe ne pa je bil s tabo je vsaj malo brezsrčen.


ja jst ga v negativni luči ne vidm, ker se je vedno fer in lepo obnašu do mene, tko da na to lih ne morm gledat :roll:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]