Tako ga pogrešam...kako ga preboleti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kako dolgo ste rabili,da ste preboleli končano zvezo?

manj kot 1 mesec
80
8%
1 mesec
58
6%
2 meseca
52
5%
3 mesece
83
8%
skoraj 1 leto
157
16%
več kot 1 leto
150
15%
takoj
46
5%
še nisem
380
38%
Skupaj glasov : 1006

lindick
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 10. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a lindick » 17. Apr. 2006 13:57

tara...tud jz sem izpadla bitch pa ne vem kaj še vse je natvezu folku...pa rek, da sm dokazala, da sem zmožna prevare, ker sem bla z drugim...kaj je neumn?! on že cel mesec hodi z drugo in zdej, ker sem pa jz neki mela z drugim sem pa jz bitch?!....ehh...tip je mislu, da bo lahko sedel na dveh stolčkih...fural mene in njo...sam še to fali, da bi predlagu v troje :lol: ...pač kreten, kaj nej rečem...sej prvo je ja bil srečn, ko vidu kak zlomlo me je, ko se mi nastavljal z njo...pol ko pa on mene vidu z drugim...pa začu pizdit...sam se ne obremenjujem...nej govori kar hoče, tisti ki me poznajo tak vejo kako je v resnici...

ful sem srečna, da mamo ta forum...zdi se mi kot da bi črpala moč iz spodbudnih besed :razz: ...Do you believe in life after love? Yes I do :D , ker če blo konec itak ni bil pravi...men je hudo samo še zarad tega, ker mi je vzel nedolžnost pa me zdej naredu vn kot da sm k.... :( ...edino to me boli...kolegice pravijo, da ravno to je glavni vzrok, da ne smem jokat in sanjat o njem, ker me itak nikol ni mel rad, če mi to nardil...pa prav majo...jz pa si tako želim, da bi bla še vedno nedolžna :cry: ...upam, da bo moj naslednji fant razumel, da sem lahko bla tok naivna pa dala takemu kretenu neki najlepšega....žal mi bo za vedno...
The nights I waited up for you...promises about coming through...so much time you wasted, that's why I had to replace you!
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 17. Apr. 2006 14:44

Ej, kar se tele nedolžnosti tiče. Poglej na to z druge strani, blo je, kar je blo, lah gledaš na to pač kot eno izkušnjo več. Boš vsaj, ko boš s tapravim, vedla mal več o tem, kaj narest, da bo njemu lepše. :)
Ne se sekirat zaradi tega, brezveze je. Manj boš mislila na to, boljš ti bo. Pa glede na to, kar ti je pol delu, je res boljš, da je blo konc. Ker si te ni zaslužil. Boš našla enga bolj v redu fanta, pa bo.
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
barbonete
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 17. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a barbonete » 17. Apr. 2006 15:53

pr men je blo pa mal drugač. Skor 3 mesce bo že odkar sm JEST pustila tipa po treh mescih... pa sm jokala ko zmešana... en mesc sm bla čist histerična k sm vidla d ne bova nkol več frenda pa d mu počas vseen ratuje... dobra dva mesca je trajal d sm si rekla: ZAKAJ bi se že sekirala zarad bivšga?!? moj sklep je bil BMK :D sva na isti sql & od tega sklepa dalje ga tud pogledam ne ( nism jest bitch če je on to začel :twisted: )

moj nasvet pa: ja vse vemo kok zna bit težko sm glavn je d si vzameš čas, znoriš, jokaš, si puliš lase če je treba pol pa rečeš:BASTA lajf goes on & če je vsem ratal bo tud teb ne :D :D :D
Uporabniški avatar
nastasia
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 311
Na forumu od: 11. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a nastasia » 24. Apr. 2006 12:55

pozdravljene punce po dolgem času.
tako zelo sem upala, da mi nikoli ne bo treba pisati v to temo - ampak se je zgodilo.
in sicer predvčerajšnjim. zvečer.
sva ugotovila, da najino razmerje ne pelje več nikamor in sva se odločila za eno pauzo. nisva ravno definirala koliko časa, pač ko se slišiva se slišiva. ampak se nočem slepiti, mi je bolj ali manj jasno, da je to v celofan zavit konec.
skupaj sva bila leto in pol in jaz sem ga imela najrajši na svetu, kljub vsem njegovim takšnim in drugačnim navadam. ampak se je on nekje vmes ohladil, in se bojim da ničesar več ne čuti do mene.
zdaj pa bi vas zelo rada prosila za nasvet. počutim se namreč tako zelo grozno, osamljeno...sploh ne najdem pravih besed...
vem, da je to normalno, saj je vsak konec boleč, skrbi me samo to kako dolgo bo to trajalo.
trenutno me samo zelo , zelo boli. od bolečine me kar duši, ..
life is perfect, life is the best. full of magic, beauty, opportunities...and television...and surprises, lots of surprises...
skatebaby
Kršitelj/ica 1. stopnje
Prispevkov: 88
Na forumu od: 20. 4. 2006
Kraj: Primorska :)

Neprebrana objavaNapisal/-a skatebaby » 24. Apr. 2006 15:14

pejt u trgovino, si nabav novo garderobo, nove barve ličil, pejt se mal pobarvat pa ostrižt.. čist se spremen..
pa pomisl..a je vredno se sekirat pa mislt na enga če on ne nate?!
pa tut če bi bla še enx skupi bi blo brezveze kr te nebi ljubu.. ne zasluž si te!!
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 24. Apr. 2006 15:52

skatebaby napisal/-a:pejt u trgovino, si nabav novo garderobo, nove barve ličil, pejt se mal pobarvat pa ostrižt.. čist se spremen..
pa pomisl..a je vredno se sekirat pa mislt na enga če on ne nate?!
pa tut če bi bla še enx skupi bi blo brezveze kr te nebi ljubu.. ne zasluž si te!!


to nemoreš kr tk... rečt, zdej pa konec, ni me vredn... NE GRE! To vem iz lastnih izkušenj, verjemi... prebolela boš, ko boš zato pripravljena... to se pač ne da iz danes na jutri... pomagajo lahko kolegice, da ti zapolnjujejo praznino, ki je nastala v teb... verjemi pa, da se v danem trenutku zgodi ravno tisto, kar je najboljš zate, pa čeprav se ti zdej ne zdi tako... drži se dekle... in poskušaj it naprej... korak za korakom in bo! ZAUPAJ!
My dreams are my reality...
skatebaby
Kršitelj/ica 1. stopnje
Prispevkov: 88
Na forumu od: 20. 4. 2006
Kraj: Primorska :)

Neprebrana objavaNapisal/-a skatebaby » 24. Apr. 2006 17:01

*pupika* napisal/-a:
skatebaby napisal/-a:pejt u trgovino, si nabav novo garderobo, nove barve ličil, pejt se mal pobarvat pa ostrižt.. čist se spremen..
pa pomisl..a je vredno se sekirat pa mislt na enga če on ne nate?!
pa tut če bi bla še enx skupi bi blo brezveze kr te nebi ljubu.. ne zasluž si te!!


to nemoreš kr tk... rečt, zdej pa konec, ni me vredn... NE GRE! To vem iz lastnih izkušenj, verjemi... prebolela boš, ko boš zato pripravljena... to se pač ne da iz danes na jutri... pomagajo lahko kolegice, da ti zapolnjujejo praznino, ki je nastala v teb... verjemi pa, da se v danem trenutku zgodi ravno tisto, kar je najboljš zate, pa čeprav se ti zdej ne zdi tako... drži se dekle... in poskušaj it naprej... korak za korakom in bo! ZAUPAJ!


ja vem da je pr večini tk, sam jz do zdej (ok nism mela glih ful ful resnih zvez) sam useen sm tipe dost hitr prebolela.. sama sebe sm prepričala da me ni vredn in da tut on ni popoln in da bom našla enga s kerm se bm bolš razumela pa mi bo enak vračal ljubezn..
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 24. Apr. 2006 17:07

Pa punce, kaj je zdej to? Pomlad je pršla, tipi pa šli... :roll: Baaad, neki sumliuga je u zraku... Sočustvujm z usmi, k pogrešate in jokate...

Nastasia, te čis razumem... in vem kako je k tok boli, da te že kr duši, da ne veš več kaj bi nardila, da bi blo bolš, saj za eno samo pikico... Pa ni kej dost za narest... Prjatlce pa starši ti seveda loh stojijo ob strani, sam 24 ur na dan pa ne morjo bit ob teb... in samota takrt najbol ubija.

Ampak sam ti si tista, k si bo loh pomagala, žou. Kako? Po pravic povedan, ne vem. Čim večkat se zjoki, pomaga. Spomn se lepih stvari, k sta jih dala skoz in vedi, da ti spominou nben ne more uzet. Pa čim mn si zastauli retorična uprašanja (zakaj...) in ne išči kriuca (ne u seb, ne u njem), k analiziranje nikamor ne prpele, sam še bl boli.

Js sm bl k ne preživotarla en let (okej, slaba spodbuda, ampak to sm sam jst, pr teb ne rab bit tko) in se postaula na noge.
In če je men ratal (k sm bla res obupn primer) bo tut teb (in usm ostalim)... Sončk pride... vedno... :flower:

...If you want the rainbow, you have to pass through the rain...

Držte se deklce, sončk bo hmau sijou za use.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
tjaskaaa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 326
Na forumu od: 10. 10. 2004
Kraj: nm

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaskaaa » 24. Apr. 2006 18:54

tud pri meni se je veza končala :( :? :cry: ..in sicer 2 leti in osem mesecov trajajoča :cry: ...jst sm ga pustila,ampak sm s tem sebe rešila in se postavla zase..
ker fant pač ni vedel kaj točno se sme delat in kaj ne delat v resni zvezi..zadnje čase so mu bli prijatelji bolj pomembni..katerim ni znal rečt ne..

ful mi je težko..okol hodm k en zombi..nimam volje do ničesar..težka bo pot prebolevanja, ker sm ga mela zelo rada,ga ljubila..on pa me je prizadel kokr me je mogu..in to tko boli,da mi hoče srček raznest..kriza čist

vidm,da je ta pomlad zlooo čudna :roll: :?: :? ..velik nekaj letnih vez se je končalo..ne vem al je to naključje..ampak večinoma kukr jst vidm zarad moških..jst ne vem..mogoče je res neki v zraku..in da se je vse to zgodilo z nekim namenom :? ...sam kaj ko je tko težko..in boleče..težko je it naprej..
pa glih zdej, ko je matura!!!! in on to dobr ve!!... :?
Free your mind...
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 24. Apr. 2006 20:16

tjaskaaa napisal/-a:tud pri meni se je veza končala :( :? :cry: ..in sicer 2 leti in osem mesecov trajajoča :cry: ...jst sm ga pustila,ampak sm s tem sebe rešila in se postavla zase..
ker fant pač ni vedel kaj točno se sme delat in kaj ne delat v resni zvezi..zadnje čase so mu bli prijatelji bolj pomembni..katerim ni znal rečt ne..

ful mi je težko..okol hodm k en zombi..nimam volje do ničesar..težka bo pot prebolevanja, ker sm ga mela zelo rada,ga ljubila..on pa me je prizadel kokr me je mogu..in to tko boli,da mi hoče srček raznest..kriza čist

vidm,da je ta pomlad zlooo čudna :roll: :?: :? ..velik nekaj letnih vez se je končalo..ne vem al je to naključje..ampak večinoma kukr jst vidm zarad moških..jst ne vem..mogoče je res neki v zraku..in da se je vse to zgodilo z nekim namenom :? ...sam kaj ko je tko težko..in boleče..težko je it naprej..
pa glih zdej, ko je matura!!!! in on to dobr ve!!... :?



enako .. enaka situacija pri nama.. mi2 sma šla včeraj po 2h letih narazn .. in mi je tak hudo da samo jočem ..
mam pa hvalabogu tolko kolegov da sem že celi dan z nekom .. če bi bla sama se bi mi menda zmešalo :(
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 24. Apr. 2006 20:18

Joj, a je kakšna epidemija??
Uporabniški avatar
tjaskaaa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 326
Na forumu od: 10. 10. 2004
Kraj: nm

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaskaaa » 24. Apr. 2006 20:22

ma čist je čudn vse skupi..kaj bi bla vsaj vse skupi ena grozna fora..bilo kej..bom vzela od tiashe citat: tjaša sanja sanje..sam,da mi ne bi blo treba it čez to grozno obdobje...prebolevanje... :cry: :cry:

kaj se dogaja??nč jasno res :?
Free your mind...
skatebaby
Kršitelj/ica 1. stopnje
Prispevkov: 88
Na forumu od: 20. 4. 2006
Kraj: Primorska :)

Neprebrana objavaNapisal/-a skatebaby » 24. Apr. 2006 20:26

waa dj ful bad :/ po 2h letih... men bi se sfukal..
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 24. Apr. 2006 20:39

Midva sva šla tud po dveh letih in pol narazen :?

Zdej mava spet stike...njegovi babi se je odfu**** . Kr neki mene naprej meče pa nevem kaj še vse....

Tk da mu gre že na k**** :D
Jst se pa sam smejim pa to sm vesela, da ju ne vidm....

Sam pogrešam ga pa še zmerej... :?

Dons mi je spet mail poslal...

Mislim, da počasi spoznava razliko med mano in njo :D

Sam ni take krize sam mal se še zmer spomnem nanga kar še zmer ni dobr glede na to da mam fanta ane....
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 24. Apr. 2006 21:04

tjaskaaa napisal/-a:ma čist je čudn vse skupi..kaj bi bla vsaj vse skupi ena grozna fora..bilo kej..bom vzela od tiashe citat: tjaša sanja sanje..sam,da mi ne bi blo treba it čez to grozno obdobje...prebolevanje... :cry: :cry:

kaj se dogaja??nč jasno res :?



i know how u feel :( :cry:
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]